Tak to je, tak to bude

Když jde o sérii vražd, kdo by věřil jedenáctiletému klukovi? Ví to každý, ví to tedy i jedenáctiletý Barney: momentálně nejobávanější londýnský vrah brzy udeří znovu. Obětí bude další chlapec přibližně v jeho věku. Bezkrevné tělo bude nalezeno na břehu Temže. Vyšetřovatelé se nebudou mít čeho chytit, protože nenaleznou žádné stopy. Ze stejného důvodu nedokážou ani vydedukovat, kdy vrah udeří zas. Barney je těmi vraždami posedlý. Kromě toho má ale další děsivé tajemství, které mu nedá spát. Dost na jednoho jedenáctiletého kluka... A tak se svěří sousedce Lacey Flintové, která se zotavuje z traumatického zážitku předchozího případu. Lacey nemá jediný rozumný důvod, proč do tohoto případu strkat nos. Zároveň ale nemá ani nejmenší šanci na to, aby dokázala zůstat stranou. Čas běží až příliš rychle, vrahova brutalita se stupňuje a Lacey s Barneym vědí, že stačí tak hrozivě málo, aby z toho všeho nevyšli živí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302102/tak-to-je-tak-to-bude-IDS-302102.jpg 4.6545

Lacey Flint 3.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino

Like This, For Ever, 2013

Kniha Tak to je, tak to bude

petunkav

K autorce se ráda čas od času vracím. Zatím mě žádná její detektivka nezklamala.
I tato se mi líbila - povedla se.

Renca.ch

Napínavý thiller, kniha se dobře a rychle četla, nelze jí nic vytknout. Autorku jsem znala pouze z knihy Malé temné lži,netušila jsem,že v této knize postavy navazují na předchozí díly.Nesedla mi postava policistky Dany, jinak Lacey a Mark super, a také mě i více bavilo vyprávění z pohledu Barneyeho než z policejního vyšetřování.

vera4669
25.12.2020

Tohle byla jízda... I přesto, že má kniha 500 stran, tak jsem ji za den přečetla, nešlo jinak.. Tahle série mě baví a už mám na cestě další díl.. :)

jankasvanka
23.12.2020

Skvělá kniha

Pavlína2019
06.12.2020

Souhlasím, výborná a napínavá kniha, od které se nedá odtrhnout. Člověk předpokládá a pak je to mnohokrát zase jinak. Dobře napsané. Vše výstižně a dobře popsané. Doporučuji!

RomanDušek
26.09.2020

Lacey opět překvapila. Mám tuhle holku hrozně rád!
Hodně jsem si oblíbil postavu Barneyho. To ani jinak nešlo. Správný klučina :-)
Co se týče samotného příběhu – líbilo se mi to! Sharon mě dokonale vodila za nos. Chvilku vás přinutí myslet si, že vrahem je ta či ona osoba. Pak změna. Vrah může být zase někdo úplně jiný. Předhodí vám to tak, že každá změna názoru na vraha dává smysl. A takto to je několikrát. Až ve finále koukáte, kdo je pravý vrah...!
Zkrátka výborná klasika Sharon Boltonové.

Dumicek
09.09.2020

Řekla bych,že tato kniha byla lehce slabší než předchozí díly..do poloviny knihy mě to zas tolik netáhlo,děj se vlekl a něco mi tam scházelo..pak se to začlo pomalu ale jistě rozjìždět a kniha mě začla bavit..kdo je vrah jsem netušila, měla jsem vsazeno na někoho jiného. Závěr se mi také líbil a hned se vrhnu na poslední díl.

MirkaProk
29.08.2020

Tak tento díl se mi líbil méně než ty předešlé. Ale i tak to byla celkem fajn detektivka a určitě si přečtu další z této série.