Tak to je, tak to bude

Když jde o sérii vražd, kdo by věřil jedenáctiletému klukovi? Ví to každý, ví to tedy i jedenáctiletý Barney: momentálně nejobávanější londýnský vrah brzy udeří znovu. Obětí bude další chlapec přibližně v jeho věku. Bezkrevné tělo bude nalezeno na břehu Temže. Vyšetřovatelé se nebudou mít čeho chytit, protože nenaleznou žádné stopy. Ze stejného důvodu nedokážou ani vydedukovat, kdy vrah udeří zas. Barney je těmi vraždami posedlý. Kromě toho má ale další děsivé tajemství, které mu nedá spát. Dost na jednoho jedenáctiletého kluka... A tak se svěří sousedce Lacey Flintové, která se zotavuje z traumatického zážitku předchozího případu. Lacey nemá jediný rozumný důvod, proč do tohoto případu strkat nos. Zároveň ale nemá ani nejmenší šanci na to, aby dokázala zůstat stranou. Čas běží až příliš rychle, vrahova brutalita se stupňuje a Lacey s Barneym vědí, že stačí tak hrozivě málo, aby z toho všeho nevyšli živí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302102/big_tak-to-je-tak-to-bude-IDS-302102.jpg 4.6605

Lacey Flint 3.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

Like This, For Ever, 2013

Kniha Tak to je, tak to bude

amelie.m

.. no, od prvního dílu jsem sice přidala hvězdu, ale stále je to takové neotesané.. autorka to prostě odflákla.. takže jo, přečíst se to dá, jednou.. ale poměrně slušný potenciál knihy autorka zabila.. o tom "má mě rád/a, nemá mě rád/a" ani nemluvím.. nuda

tess.de.veles

Zamilovala jsem se do jejich knih....do jejiho psani....do jeji rafinovanosti.....BRAVO !!!!

PetK

V hlavní roli řeka. Jako by Temže v tomto příběhu byla samostatnou postavou, děsivou, nepřehlédnutelnou. Většinou bývají řeky popisovány romanticky, tady byla vykreslená ve vší špíně a nebezpečí. To mě bavilo. Stejně jako příběh trochu zvláštního kluka. Rozuzlení bez připomínek. Stále má oblíbená série.

Ráčkajda

Tato série mě teda uchvátila... krásně se čte, děj ubíhá, napínavé, sympatické postavy, prostě super. Jdu na další díl.

Mihal27

(+ SPOILER) Tento diel mi prišiel o máličko slabši ako predchádzajúce. Lacey bolo vidiet menej ako predchádzajúce časti, čo ma dosť mrzí lebo som si ju obľúbil. Ale zato tam začal vystupovať mladý Barney ktorý začal vyšetrovanie na vlastnú päsť. Príbeh veľmi zaujímavý až nato že obetami boli deti. Nemusím takéto... Ale za mňa 5 z 5
A šup na Temné ríčni proudy.

"Ačkoliv si myslím, že pro tebe je větší trest, že jdeš pozde. Tak utíkej, ty šášo. Hoď sebou"

" Šplouch, šplouch"

Iva B.

Další dokonalý příběh z pera autorky. Děj plný zvratů, napětí, až do samotného finále. Líbí se mi jak je tam podaný vztah Marka a Lacey, ze tam jde vidět, že tam něco probíhá, ale vůbec to nezasahuje do děje, jen se to objeví a zase zmizí a vy si můžete představovat. Těším se na další díl.

ydnac

TŘETÍ DÍL JE NEJLEPŠÍ :-)
Všechny knihy s Lacey jsou skvělé, ale tenhle mi připadal nejvíce napínavý.
Vraha jsem si pro sebe tipovala, ale bohužel - špatně.
Lacey je po svém minulém případu stále mimo službu, ale stejně je, jako vždy, zapletena do případu zavražděných chlapců.
Její soused Barney je velice chytrý, zvláštní hoch a hodně se zajímá o tento případ.
Jeho otec bývá každé úterý a čtvrtek mimo domov, přesně ve stejné dny, kdy došlo k vraždám.
Lacey si stále nechává svá tajemství pro sebe a k Markovi zachovává odstup.
Doufám, že se v posledním díle už dají konečně dohromady :-)
Opět velice čtivá kniha .
Doporučuji :-)

cukrovka

Musím říct, že mě autorka nezklamala. Opět skvěle napsaný příběh plný napětí. Nerada čtu knížky kde je ubližováno dětem, ale autorka dokázala napsat super dramatický příběh a nezabíhat do hrůzných podrobností. Skvělé čtení které mohu jen doporučit.