Temné říční proudy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mladá policistka Lacey Flintová si je velmi dobře vědoma, jak může být Temže nebezpečná – přesto na řece bydlí, pracuje a navzdory všem varováním v ní i plave. Podařilo se jí zotavit z traumat uplynulých měsíců a snad poprvé v životě má pocit, že by mohla být šťastná. Mýlí se. Za horkého letního dne zahlédne na vodě mrtvé tělo. Lacey slouží u námořní jednotky Metropolitní policie, a proto ví, kolik tragických úmrtí má řeka na svědomí. Všechny instinkty jí ale napovídají, že tento případ je jiný. Kdo byla ta žena a proč je pečlivě zahalena do bílého pohřebního roucha? Proč má Lacey neodbytný pocit, že komusi záleželo na tom, aby mrtvou ženu spatřila? Nalhává si to, anebo někdo opravdu slídí kolem jejího hausbótu? Inspektorka Dana Tullochová by to nikdy nepřiznala, ale pro záhadnou Lacey má slabost, i když se jí neustále vměšuje do vyšetřování toho podivného případu utonulé ženy. Dobře ví, jakým peklem si bývalá kolegyně prošla, a tak jí jen velmi nerada informuje o hrozícím nebezpečí. Ale Lacey už tuší, vlastně ví, že kolem její lodi se pohybuje vrah a nechává jí dárky, které by raději nikdy nedostala......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365469/big_temne-ricni-proudy-DXC-365469.jpg 4.3469
Série:

Lacey Flint 4.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

Dark and Twisted Tide, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (155)

Kniha Temné říční proudy

ydnac
05. června

TEMNÉ ŘÍČNÍ PROUDY...
Ukrývají vraha...
Vydávají jeho oběti...
Podle báchorek se zde zjevuje i mořská panna...
Lacey znovu oblékla uniformu a pracuje u říční policie. Přestože si myslela, že bude daleko od nebezpečí, znovu je do něj zapletena. Během svého plavání narazila na mrtvé tělo.
Mark pracuje v utajení na jiném případu, nikdo neví kde je...
Opět napínavé čtení, tahle série patří k mým oblíbeným :-)
Myslela jsem, že vraha odhalím, ale ne.
Doporučuji číst od prvního dílu, aby jste mohli sledovat vývoj všech postav :-)

tess.de.veles
09. května

Libila se mi...a za slabsi kousek, jak tu nekdo zminil, ji rozhodne nepovazuji....Lacey jsem si zamilovala..... :-)


ennlady
06. května

Hodně mě to mrzí, ale já se s knížkou nějak nemohla skamarádit. Musela jsem se do čtení dost nutit, chytlo mě to až asi sto stran před koncem. Hodnotím jako velice zvláštní a zajímavý příběh s překvapivým vyústěním, ale na mě nějak zdlouhavý. Jinak mám tuhle autorku nesmírně ráda.

Ráčkajda
05. května

Opět zajímavý příběh, doufám, že ne poslední, ale přišel mi trošku slabší než předešlé díly. Přesto se mi celá série moc líbila.

AnnaL.
28. dubna

Autorka napsala další díl s Lacey Flintovou Jmenuje se ,,The Dark" Doufám, že překlad bude brzy

Iva B.
26. dubna

Zase skvělé!! Čtivé, napínavé, nechtělo se mi od příběhu vůbec odcházet. Vztah Marka a Lacey byl mezi řádky asi vyřešen (já to teda tak pochopila) a pokud je tohle poslední díl, tak mě to dost mrzí, protože tahle série mě opravdu baví.

Mihal27
16. dubna

(+ SPOILER) Skvelý záver tejto série. Jednoducho skvelé. Od začiatku až do konca sa niečo dialo a nenechalo ma ani na chvíľu vydýchnuť. Lacey opäť ukázala že pritahuje samé problemý a dáva svojim kolegom a priateľom riadne zabrať. V závere som bol trochu prekvapený kto bol zodpovedný za tie vraždy. Až skokro celkom na konci som vedel kto je zato zodpovedný...

" Dámy a pánové, máte co do činení s velice neobvyklým typem sériového vraha, Má to rád mokré. Hodne mokré."

Jenny46
06. dubna

Lacey F začala pracovat u námořní policie, bydlí na lodi, plave v Temži...
Jako vždy přitahuje pozornost nebo je ve špatný čas na špatném místě??
Příběh je složitější, opět zajímavé čtení, napínavé, temné až mrazivé...
Akorát mě mrzi, ze Mark J se objeví jen krátce.
Ale kniha stoji za přečtení...

1 ...