Stačí jen dotyk

Jubilee Jenkinsová odmalička trpí nevšední chorobou: má alergii na lidský dotyk. Poté co na střední škole málem přišla o život po prvním polibku, odešla do ústraní a začala žít svůj život v naprostém osamění. Po matčině smrti je však nucena postavit se znovu tváří v tvář vnějšímu světu a jeho nástrahám. Získá zaměstnání v knihovně, kde se seznámí s Erikem a jeho adoptivním synem Ajou. Chlapec prožil trauma, neboť ztratil oba rodiče, z jejichž smrti se obviňuje, je „svůj“, avšak s Jubilee si jako zázrakem rozumí. Eric se musí vyrovnat jak s Ajovou labilní povahou, tak s problémy s vlastní dcerou z prvního manželství. I Eric se s Jubillee spřátelí, najde v ní oporu a zamiluje se do ní. Rozhodne se, že si k ní najde cestu prostřednictvím knih a naučí ji milovat život. Stačí jen dotyk, aby byl šťastný. Stačí jen dotyk, aby zemřela. Stačí jen dotyk a příběh o lásce dvou lidí vás chytí za srdce a nepustí až do poslední strany....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/336468/staci-jen-dotyk-KDV-336468.jpg 4.3140
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Close Enough to Touch (2017)

Kniha Stačí jen dotyk

fruitbueno

Nebýt manželova mrčení, ať už konečně zhasnu, padne kniha na posezení (či spíše poležení před usnutím). Nenáročné a poměrně roztomilé čtení, u kterého přesně víte, co bude v ději následovat, ale přesto se na to těšíte.

maryska09

Příjemné oddechové čtení, žádné mega drama ani zbytečně protahované situace. Knížka mě moc bavila, jsem ráda, že jsem ji četla. Ani konec mi nevadil, vzhledem k celému vyznění knihy byl vlastně moc milý. Doporučuji na dovolenou.

MajkaH
31.12.2018

Kniha se mi moc líbila , opravdu krásné odpočinkové čtení - musela jsem se k ní ve volných chvílích pořád vracet. Jen ten konec to trošku pokazil a i pro mne byl "odfláknutý".

mabell
22.11.2018

Kdyby kniha skončila na straně 340, vysloužila by si místo v mé knihovně. Ale tím koncem mi to autorka celý pokazila...

Beruska18
04.11.2018

Po knize jsem sáhla po prozkoumání žebříčku knih ve čtenářské výzvě a nakonec to bylo prijemne, oddechové čtení se zajimavým příběhem.

ladyka
24.09.2018

Milý, na četbu jednoduchý příběh o strachu žít naplno, o překážkách, které jsou mnohdy hlavně v našich hlavách,o tom, jak těžké je donutit se je překonat. Líbilo se mi vykreslení vnitřních pochodů hrdinů, psychologicky to myslím bylo velmi zdařilé. Postavy na mě působily příjemně lidsky a živě. Hvězdičku ubírám za jistou rozháranost a neucelenost, kterou dovršil schizofrenní závěr-škoda, že konec autorka víc nepropracovala, hrdinové by si to zasloužili. Nicméně pokud hledáte příjemnou originální oddychovku, tak s chutí do čtení!

michaela0810
17.08.2018

Pěkný příběh o lásce dvou lidí, kteří mají své problémy, a čas pro ně není rozhodující.

perpe2a
22.07.2018

Tak toto bylo krásné pohlazení po duši. Zajímavý námět a krásný příběh. Za sebe mohu vřele doporučit.