Život, láska, smích

Život, láska, smích

„Náš svět přece zná ty nádherné blázny; všichni velcí lidé byli vlastně vždycky trochu blázniví – totiž jejich okolí je za takové považovalo. Jejich bláznovství spočívalo v tom, že se netrápili, nežili v úzkostech, nebáli se smrti a nezatěžovali se maličkostmi. Žili plně a intenzivně, a díky této celistvosti a síle vykvetl jejich život jako nádherný květ – byli plní vůně, lásky, života a smíchu.“ Tolik úvodní Oshova slova. Dokážete i vy být takovými blázny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26499/zivot-laska-smich-35l-26499.jpg 4.574

Life, love, laughter (1982)

Duchovní literatura
Vydáno:, Pragma

Kiyu

Kniha plná pravdy. Kniha která mi změnila myšlení mávnutím proutku. Vyvrací všechny náboženství a odříkávání. Vybízí ke smíchu, lásce a opájením se životem. Děkuji za ni

MarekO

Tuto knihu som nasiel medzi ocovimi knihami ked som mal asi 16 a precital som ju niekolko krat. Po case som ju daroval jednemu panovi pretoze som ju povazoval za minulost a bol som si isty ze mu pride vhod. Mam 35 a vraciam sa k nej znova

Shindo
06.12.2017

Tento bradatý ujo v dlhej róbe toho teda nakecal. A hoci si sám odporuje, ako mierumilovný guru chcel mať vlastnú armádu a na jednej stránke vyvracia to, čo na predošlej takmer odprisahal, musím uznať, že počas mojej ezo fázy mi jeho knihy predsa len niečo dali. Aj v hromade hnoja sa občas nájde kúsok zlata.

zoot
30.09.2017

Ten kdo Osha považuje za nebezpečného sektaře a za jakéhosi pomateného šarlatána, podle mě vůbec nepochopil podstatu toho co se snaží lidem sdělit.

helkol
27.02.2017

Super knížka, v podstatě nemám co vytknout, docela rychle jsem ji přečetla až mi bylo líto, že už skončila :-D

bakjo95
18.02.2017

Ptali se mě: JE TA KNIHA DOBRÁ, NEBO ŠPATNÁ? A JAKÝ JE TO NÁBOŽENSTVÍ?

Nemůžete se ptát, jaká tato kniha je...jedno je ale jisté - až si tuto knihu přečtete, budete mít jiný pohled na sebe, na lidi kolem sebe a celkově na život. Kniha vám nenutí žádné náboženství, žádné předem vyslovené myšlenky, které byste se měli naučit, abyste byli šťastní...kniha vás učí žít. Pro mě je to Bible života. Doporučuji - 110%

Lucif
13.09.2016

moc pěkná malá knížečka, doporučuji přečíst, každý tam najde něco ;)

Tyrael
19.02.2016

Co věta to neskutečně hluboká myšlenka podána velice srozumitelně. Pro mnohé to může být kniha, která otevře oči a pohladí duši. Doporučuji všem, co hledají "smysl života" a odpovědi na "duchovní otázky".

Taji
13.07.2015

Osho byl takový sympatický vtipný parchantík ( myšleno v dobrém ), který mě vždy pobavil i uklidnil a v hodně věcech měl pravdu.

veronika9335
14.06.2015

díky této knize jsem v roce 2007 udělala maturitu. Jsem si tím jista. Protože jsem člověk podléhající lehce panice, tak tato kniha pro mě byla uklidňujícím prvek v období svaťáku. Došlo mi, že to je jen blbá maturita..život je o lásce a smíchu :) Tím pádem jsem nešla vystresovaná k maturitě a dala to :) Je dobré brát věci na lehkou váhu .

Éowyn
15.10.2014

Nejspíš si ji budu muset přečíst ještě jednou. Vůbec mě nezaujala.

soltera
15.03.2014

Niektoré myšlienky som už čítala v iných jeho knihách, keďže sú to zapísané Oshove prednášky. Ale Osho je pre mňa vždy zážitok.
Nie som si však istá, že je správne zaradená kniha do "New Age"

martiline
03.06.2013

Tuto knihu mám již od jejího vydání v roce 1990. Dřív jsem ji až tak nechápala, trochu vzdálené mé mysli, ale věkem jsem v ní našla stále více a více pravd ... kdykoliv se k ní jednou za čas vrátím, vždy objevím něco nového, dalšího, co jsem si v životě uvědomila. Nádherná kniha plná pravdy.

Knihomol22
13.04.2013

Krásná kniha plná inspirace. Rád tuto knihu vždy věnuji lidem, kteří ji zrovna potřebují. Dokáže velmi dobře naladit a dívat se na věco jinýma očima. Člověk si může vzít z knihy jen to co chce a nevnucuje mu všechny své názory.

Izu
22.08.2012

Velmi mě tato kniha ovlivnila,velmi dobře napsáno,a najde se v tom každý člověk.Otázkou je,zda podle toho umí i žít.

Tobo
18.12.2011

Velice milé a hlavne chytre. Doporučuji všem pesimistum.

WEIL
13.09.2011

Zase zvláštní pohled na běžné věci člověka.