Hořčičné semínko

Promluvy o evangeliu podle svatého Tomáše

"Království boží je jako hořčičné semínko", říká Ježíš.

Semínko musí zemřít - a tak se stane stromem, Bůh se rozpustil do vesmíru, je všude, jako je semínko nyní v celém stromu.

Kniha obsahuje 21 promluv nad citáty z Tomášova evangelia.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26538/horcicne-seminko-26538.jpg 4.632

Mustard Seed (1992)

Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Pragma

m.gena
09. listopadu

Když čtu příspěvky hlavně od paní ivaksa, tak prostě musím zareagovat, že tím pádem nepochopila vůbec nic, ale nemusí smutnit není v tom sama. Jsme v tom s ní . :DD Úplně náhodně se mi kniha dostala po návštěvě přednášky pana Sedláčka, který poslední dobou se opravdu hodně naváží do křesťanství používáním demagogií a doslovných a logických výkladů z bible a náboženství tím popírá, ale vpodstatě je opačnou stranou stejné mince. Kde na druhé straně jsou všichni ti kněží atd., kteří si náboženství, také vykládájí po svém . Prostě hlavní je , že se to hodí.:D

Atanone
27.04.2017

Před touto knihou mě varovali,že prý napadá křesťanství. Takže jsem si ji pochopitelně přečetla a od té doby ji vřele doporučuji,křesťanům obzvlášť.

Ivaksa
22.08.2015

Moje životní kniha. Znova a zas, již 18 let poznávám hlubší a hlubší pravdu. Že to nikdy nekončí už také vím.....

kamibe
06.04.2012

Když jsem před lety četla tuto knihu poprvé, byla jsem unešena. Jak zajímavé pohledy poskytl Osho na ony známé výroky! Jak jiné může být vysvětlení něčeho, co jsem doposud slyšela vykládat jediným způsobem! Ráda se k četbě znovu vracím a opět si ji velmi užívám.

WEIL
13.09.2011

Jak to myslel svatý Tomáš s tím, že nevěřil a chtěl důkaz?