Sex

Sex

Osho je žijící, osvícený duchovní Mistr. Jeho poselstvím je láska! Oshovo poselství není nové, ale jeho metody ano. A oslava sexu jako přirozeného procesu transformace je jednou z těchto metod. metod. Osho říká, že sexu lze použít jako odrazového můstku do sféry lásky a ze sféry lásky do sféry modlitby. Kniha představuje první ze tří částí jeho poselství. Nejdřív Sex... potom Láska... a nakonec Modlitba....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26583/sex-8pN-26583.jpg 4.431
Erotika
Vydáno:, Pragma

Ttammarra
13.08.2017

Super knížka :), moc dobře se čte a je velice přínosná. Doporučuji všem ;)

BaS1972
01.06.2017

Drobná knížka, která stojí za přečtení. Kultivovaný pohled na intimitu beze studu a bez vulgarit.

ona_vi
09.07.2013

Přečetla jsem jedním dechem včera v noci. Dala mi spoustu odpovědí na otázky, které vyvstaly v nedávném minulu. A taky mě velmi potěšila, protože podle Osha mám daleko do smrti, protože podle něj Tě přejde chuť na sex cca 14 let před smrtí :-)

KONDOR
05.01.2013

Super knížka, mám ji na nočním stolku. Pro mne zajímavé a přínosné vysvětlení toho, proč mne přitahuje témněř každá žena. A zároveň více chápu to, proč mne příliš neláká mechanický sex i přes jeho velkou přitažlivost.

soltera
22.10.2012

Velmi zaujímavá kniha.
"LIDÉ BY SE MĚLI MILOVAT JEN PŘI VZÁCNÝCH PŘÍLEŽITOSTECH, KDY MAJÍ POVZNESENOU NÁLADU A JSOU PLNÍ ENERGIE. NEJSTARŚÍ POJEDNÁNÍ O SEXU KÁMASÚTRA ŘÍKÁ, ŹE KDYŹ SE MILUJETE OPRAVDU VÁŠNIVĚ, STAČÍ TO JEDNOU ZA ROK. Modernímu člověku to připadá nepředstavitelné."