Sex

Sex https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26583/bmid_sex-8pN-26583.jpg 4 39 6

Osho je žijící, osvícený duchovní Mistr. Jeho poselstvím je láska! Oshovo poselství není nové, ale jeho metody ano. A oslava sexu jako přirozeného procesu transformace je jednou z těchto metod. metod. Osho říká, že sexu lze použít jako odrazového můstku do sféry lásky a ze sféry lásky do sféry modlitby. Kniha představuje první ze tří částí jeho poselství. Nejdřív Sex... potom Láska... a nakonec Modlitba.... celý text

helkol
28.10.2018 4 z 5

Knížku doporučuji všem, ačkoliv nesouhlasím se všemi myšlenkami, tak byla kniha velmi zajímavá, a přečtena na jeden nádech. Po přečtení budete o knize ještě dlouho přemýšlet :)

Ttammarra
13.08.2017 5 z 5

Super knížka :), moc dobře se čte a je velice přínosná. Doporučuji všem ;)

BaS1972
01.06.2017 5 z 5

Drobná knížka, která stojí za přečtení. Kultivovaný pohled na intimitu beze studu a bez vulgarit.

ona_vi
09.07.2013 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem včera v noci. Dala mi spoustu odpovědí na otázky, které vyvstaly v nedávném minulu. A taky mě velmi potěšila, protože podle Osha mám daleko do smrti, protože podle něj Tě přejde chuť na sex cca 14 let před smrtí :-)

KONDOR
05.01.2013 5 z 5

Super knížka, mám ji na nočním stolku. Pro mne zajímavé a přínosné vysvětlení toho, proč mne přitahuje témněř každá žena. A zároveň více chápu to, proč mne příliš neláká mechanický sex i přes jeho velkou přitažlivost.

soltera
22.10.2012 4 z 5

Velmi zaujímavá kniha.
"LIDÉ BY SE MĚLI MILOVAT JEN PŘI VZÁCNÝCH PŘÍLEŽITOSTECH, KDY MAJÍ POVZNESENOU NÁLADU A JSOU PLNÍ ENERGIE. NEJSTARŚÍ POJEDNÁNÍ O SEXU KÁMASÚTRA ŘÍKÁ, ŹE KDYŹ SE MILUJETE OPRAVDU VÁŠNIVĚ, STAČÍ TO JEDNOU ZA ROK. Modernímu člověku to připadá nepředstavitelné."