Jana Eyrová

Koupit

Jana Eyrová je sirota, ktorej krutý svet odopiera poznať lásku a teplo rodiny. Ona sa však nevzdáva a vytrvalo bojuje svoj veľký boj proti zlu a krutosti. Vďaka svojej energickej a nebojácnej povahe, duševnej sile a čistému charakteru prejde so vztýčenou hlavou peklom smutného detstva, nájde si slušné zamestnanie a životnú lásku. Svojou skromnosťou, múdrosťou a úprimnosťou sa jej podarí otvoriť si dvierka do srdca svojho zamestnávateľa – bohatého pána Rochestera. Ich láska môže naplno rozkvitnúť. Múry jeho domu však skrývajú mučivé tajomstvo, ktoré ich môže zničiť......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2323/jana-eyrova-IgG-2323.jpg 4.63315
Vydáno, Petit Press (SK)

Jane Eyre, 1847

Kniha Jana Eyrová

jituleville
02. prosince

Na tuto knihu jsem se velmi těšila . Bohužel mě zklamalo , jak moc je popisná a zdlouhavá , knihu Jsem nedočetla. Kdyby kniha nebyla tak popisná , jistě se mi líbí více.
Miluju filmovou verzi z roku 2006 - Osudová láska Jany Eyre

_Gretchen_
25. listopadu

Kniha mého ♥.

misatrix
07. listopadu

Kniha Jana Eyrova je jedna z mých nejoblíbenějšich. I postava Jany je mi velice sympatická, ačkoliv působí chladne, opak je pravdou. Kniha je napinava a mile krásná. Pro čtení v sychravem počasí je tato kniha ideální.

Amízek

Přečteno takovou rychlostí. Spisovatel se s příběhem skvostně vymazlil. Nečekala jsem, že mě kniha tak zhltne. Vůbec nenudilo, postavy skvělé, konec dojemný. Krááááááááááása

Cortegos

Krása a síla. Jedna z nejhezčích knih, kterou jsem kdy četl. Zdařile vykreslené postavy, prostředí i zápletka. Čtenář s hlavní postavou zažívá radost i lítost, ale největší lítost přichází, když knihu dočte.

Dresia

Klasika. Nádhera. Právě překládám podobný moderní příběh, který se troufám si říci rovněž stane bestsellerem. Právě z toho důvodu jsem si na Jane Eyrovou vzpomněla, i když jsem ji samozřejmě četla už před dávnými lety, a nejednou.

Knihomolka59

Jana Eyrova mi neskutečně přirostla k srdci. Nečekala jsem, že zrovna tuhle knihu budu hltat jedním dechem. Jsem z ní nadšená a rozhodně to nebylo naposledy, co jse ji četla.

kiki11

Janu Eyrovou jsem četla naposledy k maturitě a teď mi to nedalo a musela jsem si ji přečíst znovu. Málokterý příběh mi tolik přirostl k srdci jako ten Jany a pana Rochestera. I přes to, že je to tak starý příběh, stále má čtenáři co nabídnout a čte se tak lehce, že jen co začnete, jste na konci. Srdcovka všech srdcovek. Vím s jistotou, že ji někdy budu číst znovu.

Ledová bariéra
Ledová bariéra