Manžel na objednávku

Je tu nová Bridget Jonesová a jmenuje se Anna! Anna Blytheová si na svůj život nemůže stěžovat. Má skvělou práci v redakci časopisu, úžasnou nejlepší kamarádku a právě se jí podařilo sehnat nakladatele pro svoji knižní prvotinu. Potíž je v tom, že si neustále vybírá nevhodné muže. Brzy poté, co se jí zhroutí další vztah, najde Anna vizitku společnosti, jež má stejné jméno jako ona a kterou považuje za seznamku. Ze zvědavosti a pro tu shodu jmen si ji ponechá. A když jí pak nejlepší kamarádka oznámí, že se právě zasnoubila, rozhodne se z jakéhosi pocitu žárlivosti a vzdoru tu tajemnou agenturu vyzkoušet. Jenže ji čeká pořádný šok – nejde totiž o obyčejnou seznamku, ale o kancelář nabízející exkluzivní (a taky pořádně drahé) zprostředkování sňatků... O něco později se Anna ocitne v luxusním mexickém letovisku, kde se během pouhých dvou dní seznámí s Jackem, mužem, kterého jí vybrali, a provdá se za něj. A navzdory všemu očekávání to funguje! Alespoň do chvíle, než novopečená manželka odhalí, že ani Jack, ani agentura nejsou tím, čím se zdáli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177433/manzel-na-objednavku-MV7-177433.jpg 3.7311
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Arranged, 2012

Kniha Manžel na objednávku

bábuška

Úsměvný příběh dívky po třicítce, která se snaží najít tu pravou lásku, která by vydržela až do konce života. Experimentuje i se seznamovací agenturou, absolvuje s ní i týdenní pobyt v Mexiku, kde tento pobyt končí seznámením s vybraným parterem a svatbou. Po delší době pak soužití končí rozčarováním, nakonec však vše končí smířením. Odpočinková kniha.

knihomolkaL

Příjemné, nenáročné čtení na oddych. Milé, vtipné, romantické.

Petro..nella
10.12.2020

Knížka je super bavila mě

florentinas
10.12.2020

Výborné oddechové čtení, hodně mi to připomínalo americkou reality show Married at first sight

MikiJura
12.11.2020

Manžel na objednávku, po přečtení anotace, nebyl v mých očích zobrazující nějakou ironii, tak jak mě to napadlo původně. Kniha má svoje jedinečné kouzlo. To, když vás jednou chytne, tak už vás až do konce nepustí. A co je tím kouzlem? Co vás nutí číst dál? Možná neotřelé téma. Nebo povaha Anny, která je reálná a dá se s jejími vnitřními pochody krásně zžít. Vtip, který je příběhem propleten. Nebo, že by to bylo tím umem v jedné chvíli donutit čtenáře se smát a v druhé brečet? Ať už to je cokoliv, tak tohle se čte jedním dechem a myslím si, že milovníci neobvyklých románů tuhle knihu nebudou chtít odložit. Toto kniha v ČR vyšla již v roce 2013. Takže si asi dokážete představit to překvapení, když zjistíte, že vám tolik let utíkal tak skvělý titul. Je mi jasné, že nedostat tu knížku k narozeninám, tak mi uniká do dneška. Je skvělé vědět, že nejlepší kamarádka vás tak zná, že to nedopustí. ????
Catherine McKenzie píše opravdu úžasně, takže její tvorbu po přečtení Arranged (originální název) doporučuji na 1000%

YenMaja
04.10.2020

Nápaditý příběh, jen mi tam pořád něco chybělo. Teď už vím, co - bylo to bez emocí, autorka mi nic nepředala. Škoda.

Zuzanka45
17.09.2020

Začátek (první část) klidný, prostředek (druhá část) zajímavější a konec (třetí část) moc hezké zakončení. Od knihy jsem toho moc nečekala, ale nakonec mě mile překvapila a nezklamala. Stalo se tam pár nečekaných věcí, které bych si netipla. Z knihy jsem měla pocit, že láska může být i snadná a hned bych si nějakého manžela objednala ..

Bet
31.08.2020

Na léto super pohodové čtení, je pravda že dlouho se nic nedělo a pak bum :)

svatba spisovatelé