Manžel na objednávku

Je tu nová Bridget Jonesová a jmenuje se Anna! Anna Blytheová si na svůj život nemůže stěžovat. Má skvělou práci v redakci časopisu, úžasnou nejlepší kamarádku a právě se jí podařilo sehnat nakladatele pro svoji knižní prvotinu. Potíž je v tom, že si neustále vybírá nevhodné muže. Brzy poté, co se jí zhroutí další vztah, najde Anna vizitku společnosti, jež má stejné jméno jako ona a kterou považuje za seznamku. Ze zvědavosti a pro tu shodu jmen si ji ponechá. A když jí pak nejlepší kamarádka oznámí, že se právě zasnoubila, rozhodne se z jakéhosi pocitu žárlivosti a vzdoru tu tajemnou agenturu vyzkoušet. Jenže ji čeká pořádný šok – nejde totiž o obyčejnou seznamku, ale o kancelář nabízející exkluzivní (a taky pořádně drahé) zprostředkování sňatků... O něco později se Anna ocitne v luxusním mexickém letovisku, kde se během pouhých dvou dní seznámí s Jackem, mužem, kterého jí vybrali, a provdá se za něj. A navzdory všemu očekávání to funguje! Alespoň do chvíle, než novopečená manželka odhalí, že ani Jack, ani agentura nejsou tím, čím se zdáli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177433/manzel-na-objednavku-MV7-177433.jpg 3.8257
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Arranged (2012)

Kniha Manžel na objednávku

Hana721

Příjemná oddechovka.

Amy27

Zpočátku jsem měla tendenci knihu odložit. Přišla mi primitivně psaná, jednoduchým jazykem a s obyčejnou zápletkou. Knize jsem dala šanci a dočetla to v rámci "odpočinkové literatury" zdárně do konce. Nakonec mi nepřišla tak špatná a ke konci jsem ji i zhltla během dne.

HDosoudilová
29.12.2018

Nic jsem od knihy nečekala a taky mě nezklamala. Je to klasický ženský román, ale s vtipnou zápletkou a autorka píše velmi čtivě. Takže pokud hledáte oddechovku na víkend, proč ne...

Andrea963
20.11.2018

Nebyla vyloženě špatná, ale taková nijaká. Ani dobrá ani špatná. Příběh sám o sobě se mi líbil, ale možná že způsob psaní mi nevyhovoval,nevím. Každopádně nikde žádné jiskření a to mi prostě chybělo.
Ale s Bridget to fakt nemá nic společného

Daenerys
20.11.2018

Vyloženě romanťárna, ovšem musím dát 4 hvězdy za čtivost. Je to milé a odlehčené, kdo hledá oddych a totální vypnutí u knížky, nejspíš nebude zklamán. Jen nechápu to přirovnání k Bridget v anotaci, nebo chápu, má to nalákat... jenže takhle oblafnutý čtenář si svou frustraci nejspíš vybije na hodnocení této knihy, což jí ve finále dvakrát neprospěje.

kopretitinka
18.10.2018

Neurazí - nenadchne. Taková ta prázdninová kniha, po jejíž přečtení, zapomenete obsah.

jitka7
19.09.2018

Není to vtipná kniha jako Bridget Jones. Je to přesládlá romanťárna. Nerada odkládám knihy nedočtené, takže jsem se nakonec prolouskala, ale za týden nebudu vědět, o čem kniha je.

karlos1884
07.08.2018

když koukám na komentáře, budu asi jediný chlap, který tuto knihu bude komentovat, začal jsem jí číst spíš z nudy s tím, že po pár stránkách jí odložím protože to určitě bude blbost. Opak je pravdou, kniha je velmi dobrá. Chvilema jsem se přistihnul, že už jsem se těšil až si tuto knihu budu večer zase číst. Mohu určitě doporučit :)

svatba spisovatelé

Catherine McKenzie