Zapomenutá

Emma Tupperová má slibně rozběhnutou kariéru, spoustu přátel, skvělého milence… Všechno se však náhle sesype jako domeček z karet. Její umírající matka projeví přání, aby navštívila Afriku. Emma do Afriky skutečně odjede a stráví tam proti své vůli více času, než původně plánovala. Přežije zemětřesení, ale doma ji zatím prohlásí za mrtvou. Po návratu s hrůzou zjistí, že přišla o byt, o prestižní práci i o přítele. Lze v takové situaci začít nový život? Emma pomalu otvírá mysl i srdce novým možnostem. Jednu z nich představuje přitažlivý muž, kterého po návratu našla ve svém bytě. Emma obnovuje svou zhroucenou existenci a postupně s překvapením zjišťuje, proč ji vlastně matka poslala do Afriky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/138209/zapomenuta-iyk-138209.jpg 3.7241
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Forgotten, 2012

Kniha Zapomenutá

TamaraKrejčí
02. prosince

Poklidné čtení, které mi pomohlo zkrátit pár nudných chvilek v čekárnách.

Síma97
26. listopadu

Kniha je příjemná oddechovka, která se za mě perfektně hodí třeba na dovolenou. Příjemný a pohodový příběh. Od této autorky bych si klidně přečetla i něco dalšího.

melien

Milá oddechovka, libila se mi.

kopretitinka

Nic náročného. Člověk se na knížku dokáže soustředit i v hluku. Malá zápletka se dala více rozvinout. Kniha měla obrovský potenciál stát se detektivkou i slaďákem. Všechno tu bylo ale rozvinuto tak nějak napůl. Jinak se mi kniha líbila. Začetla jsem se do ní razdva :-)

Hana721

Jsem ráda, že jsem si Zapomenutou přečetla až po Manželovi na objednávku, protože kdybych to udělala naopak, tak si manžela nepřečtu, což by mě mrzelo. Zapomenutá má dobrou zápletku, ale autorka z ní nedokázala víc vytěžit. Mně se knížka nelíbila.

Lofda

Moc pěkný příběh, opravdu výborně se mi to četlo. Nutí vás k zamyšlení nad tím, jak je někdy těžké poskládat si život zpátky dohromady, ale třeba je to opravdu o tom, že všechno zlé je k něčemu dobré a věci plynou tak jak mají, jen my prostě na začátku nevíme proč... Mám ráda příběhy, kterými se vine romantická linka a nemusí to být nutně osa příběhu, takže i toto mi kniha splnila. V jiných komentářích jsem četla, že čekali vysvětlení ohledně toho, proč vlastně její matka chtěla, aby odjela do Afriky, proč vůbec bylo v knize tak málo Afriky..? Za sebe myslím, že to nevadilo a pro pochopení příběhu to nebylo podstatné, autorka řekla co potřebovala. Co pro mě ale bylo tak trochu zklamáním, byla závěrečná část knihy. Nejdřív příběh nenásilně plyne a najednou se potká jakože detektivka, nadpřirozeno, romantika a nevím co ještě, od všeho něco a dohromady zmatek a pak konec, happily ever after.. Napadlo mě, že by to byl skvělý scénář pro film, ale na knihu mi to připadalo překombinované a nedotažené. Škoda.. Každopádně autorka píše čtivě a ráda si od ní ještě něco přečtu :-)

petuzla5591

Skvělá oddechovka.

niknikita

Další nedočtená romantika, která měla docela slibný začátek...možná jsem nebyla v tom správném rozpoložení.

romantika