Zapomenutá

Emma Tupperová má slibně rozběhnutou kariéru, spoustu přátel, skvělého milence… Všechno se však náhle sesype jako domeček z karet. Její umírající matka projeví přání, aby navštívila Afriku. Emma do Afriky skutečně odjede a stráví tam proti své vůli více času, než původně plánovala. Přežije zemětřesení, ale doma ji zatím prohlásí za mrtvou. Po návratu s hrůzou zjistí, že přišla o byt, o prestižní práci i o přítele. Lze v takové situaci začít nový život? Emma pomalu otvírá mysl i srdce novým možnostem. Jednu z nich představuje přitažlivý muž, kterého po návratu našla ve svém bytě. Emma obnovuje svou zhroucenou existenci a postupně s překvapením zjišťuje, proč ji vlastně matka poslala do Afriky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138209/zapomenuta-iyk-138209.jpg 3.7289

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Forgotten, 2012

Kniha Zapomenutá

Lemurka

Knížka se četla dobře, jen to bylo takové jednoduché, předvídatelné. Pokus o detektivní zápletku me nudil. Emmu bych tipovala spise na pubertacku než zenu pres 30. Škoda že tam bylo tak málo z Afriky, námět zajímavý, jen úplně nevyužitý.

KnihomolkaOli

Příjemná a čtivá oddechovka. Nečekala jsem nic převratného, takže jsem nebyla zklamaná. Možná jsem čekala trošku více od zápletky s Afrikou, kam byla Emma poslána matkou (třeba že tam Emma najde otce). A také popis postav byl často velice podobný - každý starší člověk měl prošedivělé vlasy, které byly několikrát popsány dost stejným způsobem.

hzd

Nejdříve se mi do knížky moc nechtělo ale nakonec mě mile překvapila. Četla se hezky.

vera5841

Emma po smrti své matky odjíždí na měsíc do Afriky, ovšem dílem osudu se může vrátit až po šesti měsících. Po návratu zjistí, že ji její blízcí považovali za mrtvou. Lze život vrátit do starých kolejí a pokračovat tam, kde skončila? Nebo si musí zařídit zcela nový život? A především - co z toho by jí bylo milejší?
Milá oddechovka, přestože místy vede k zamyšlení, co bychom dělali na místě Emmy

amanda99

super oddechovka

Bahnacka
20.12.2020

Nedotčeno

rencovav
19.12.2020

Tyhle knížky z edice Fortuna Litera mě snad ještě nikdy nezklamaly. I Zapomenutá mě nesmírně bavila, příběh neobyčejně obyčejný, zajímavé myšlenky i čtivé provedení. Mohu doporučit a s autorkou jsem ještě neskončila! :)

bábuška
04.12.2020

Název pěkně napovídá, že i já zapoměla že už jsem tuto knihu četla. Ale je to taková oddychovka, že mi to vůbec nevadilo.