Zapomenutá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emma Tupperová má slibně rozběhnutou kariéru, spoustu přátel, skvělého milence… Všechno se však náhle sesype jako domeček z karet. Její umírající matka projeví přání, aby navštívila Afriku. Emma do Afriky skutečně odjede a stráví tam proti své vůli více času, než původně plánovala. Přežije zemětřesení, ale doma ji zatím prohlásí za mrtvou. Po návratu s hrůzou zjistí, že přišla o byt, o prestižní práci i o přítele. Lze v takové situaci začít nový život? Emma pomalu otvírá mysl i srdce novým možnostem. Jednu z nich představuje přitažlivý muž, kterého po návratu našla ve svém bytě. Emma obnovuje svou zhroucenou existenci a postupně s překvapením zjišťuje, proč ji vlastně matka poslala do Afriky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138209/big_zapomenuta-iyk-138209.jpg 3.7323
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
Originální název:

Forgotten, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (106)

Kniha Zapomenutá

Aziza23
31. května

Začiatok ma veľmi nebavil, ale napokon sa z toho vykľul fajn príbeh.

Zlatinka.Emilly
14. května

Celkem pěkný příběh, i když mě Emma i Dominik zlobili tím, jak pubertálně se ve svém věku chovali. Nicméně nakonec pisatelka zvolila šťastný konec, tak aby happy endu bylo učiněno zadost.


absa2611
22. března

Rychle přečtená oddechovka, svůj účel splnila.

MonasZ
29.12.2022

Kniha má hodně jednoduchý, předvídatelný děj, požadavek oddechového čtení přes Vánoce ale splnila.

Madi
05.01.2022

Slátanina.
Fakt by někdo v klídečku sdílel byt s úplně cizím chlapem, aniž by měl pod polštářem schovaný nůžky??
Proč si dva dospělí lidi neřeknou do očí jak to mezi nima je/není, ale radši okolo toho dělaj tanečky jakoby jim bylo 20??
Samozřejmě nechybí usmíření s úhlavní nepřítelkyní. Co na tom, že jí chrápala s chlapem.
A věta : „ďábelsky se usmál a zavrněl“ byla fakt věta roku :D

Luluhappy
25.11.2021

(+ SPOILER) předvídatelný a zbytečně zdlouhavý román. Myslím, že se z námětu dalo vytriskat víc, než co z toho vyšlo. A to, s kým Emma skončí víme už tak od půlky knihy, ale stane se tak az v poslední kapitole. Méně je někdy více.. taková slátanina všemožných událostí, které nakonec vedou stejně k nalezení lásky. Hmmm

anej
15.08.2021

Dobře čtivá, dobře napsaná knížka. Jedna z těch oddechových knížek na dovolenou a na léto. Možná jsem trošku čekala více popisu o životě v Africe, škoda, že tento námět autorka nezahrnula více.

Lemurka
09.03.2021

Knížka se četla dobře, jen to bylo takové jednoduché, předvídatelné. Pokus o detektivní zápletku me nudil. Emmu bych tipovala spise na pubertacku než zenu pres 30. Škoda že tam bylo tak málo z Afriky, námět zajímavý, jen úplně nevyužitý.

1