Manžel na objednávku

Manžel na objednávku https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177433/bmid_manzel-na-objednavku-MV7-177433.jpg 4 365 114

Je tu nová Bridget Jonesová a jmenuje se Anna! Anna Blytheová si na svůj život nemůže stěžovat. Má skvělou práci v redakci časopisu, úžasnou nejlepší kamarádku a právě se jí podařilo sehnat nakladatele pro svoji knižní prvotinu. Potíž je v tom, že si neustále vybírá nevhodné muže. Brzy poté, co se jí zhroutí další vztah, najde Anna vizitku společnosti, jež má stejné jméno jako ona a kterou považuje za seznamku. Ze zvědavosti a pro tu shodu jmen si ji ponechá. A když jí pak nejlepší kamarádka oznámí, že se právě zasnoubila, rozhodne se z jakéhosi pocitu žárlivosti a vzdoru tu tajemnou agenturu vyzkoušet. Jenže ji čeká pořádný šok – nejde totiž o obyčejnou seznamku, ale o kancelář nabízející exkluzivní (a taky pořádně drahé) zprostředkování sňatků... O něco později se Anna ocitne v luxusním mexickém letovisku, kde se během pouhých dvou dní seznámí s Jackem, mužem, kterého jí vybrali, a provdá se za něj. A navzdory všemu očekávání to funguje! Alespoň do chvíle, než novopečená manželka odhalí, že ani Jack, ani agentura nejsou tím, čím se zdáli.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Arranged , 2012

Zuzanka45
17.09.2020 4 z 5

Začátek (první část) klidný, prostředek (druhá část) zajímavější a konec (třetí část) moc hezké zakončení. Od knihy jsem toho moc nečekala, ale nakonec mě mile překvapila a nezklamala. Stalo se tam pár nečekaných věcí, které bych si netipla. Z knihy jsem měla pocit, že láska může být i snadná a hned bych si nějakého manžela objednala ..

Bet
31.08.2020 3 z 5

Na léto super pohodové čtení, je pravda že dlouho se nic nedělo a pak bum :)

DelMar
10.07.2020 1 z 5

no nevím, zlatá Lenka Lanczová :D :D :D

Kamca09
03.07.2020

Taková oddechová četba, když máte chuť vypnout. Hlavní hrdinka se mi od začátku nelíbila, ale tak k půlce už jsem si pomalu zvykla a konečně mě to trošku chytlo.

crazyslunicko
26.06.2020 4 z 5

Příjemná oddechová četba. Člověk má skoro chuť si zajít do takové agentury koupit manžela :) vlastně veškerá rozhodnutí za ní udělá agentura a ona si veze ideálního manžela domů.

MarkétaI.
20.06.2020 3 z 5

Příběh se mi líbil, ale kniha byla celkem nudná. Když už se konečně začalo něco dít, tak byl konec. A je to škoda.

SmisekIvuska
10.05.2020 4 z 5

Když člověk potřebuje pauzu od "těžkého" čtení, toto je ideální a četlo se mi dobře :-)

PetraCy
29.04.2020 3 z 5

Začátkem se člověk musí prokousat, je konci se začte... pohodové čtení...

doubax
20.04.2020 3 z 5

Nějak se mi nedaří začíst...

veronika9761
09.03.2020 5 z 5

Zajimave tema, zajimave zpracovane.

andrea7191
13.02.2020 2 z 5

Slabota, kniha je psaná stylem prvotiny a nijak mě nenadchla. Dočetla jsem jí spíše ze zvyku než proto, že mě zajímalo jak to dopadne.

denča1000
10.02.2020 4 z 5

Kniha se velmi dobře četla, jedná se o velmi hezký klidný román. Musím ovšem říct, že celé se mi to zdálo až moc podezřelé, a proto jsem neustále čekala, že agentura bude podfuk, nebo že Jack bude masový vrah.... asi čtu moc detektivky.

Prostě oddechová kniha k večernímu čtění :).

Zomy
10.02.2020 5 z 5

Mám pocit, že Manžel na objednávku by si klidně zasloužil vyšší hodnocení, než tu má. Je v tom příběh (poměrně propracovaná myšlenka zprostředkovávání sňatků), postupné zamilování se, trochu toho zlomeného srdce, happy end - všechno, co od daného žánru čekám. A podle mě to funguje.

Jana-Marie
09.01.2020 2 z 5

Pohodová oddechovka; neurazí, ani nenadchne; ideální na dovolenou.

babicka_amalka
08.11.2019 2 z 5

ztráta času

baruska6061
21.08.2019 3 z 5

Na začátku to pro mě byla strašně nudná kniha - můj názor. Nic moc se nedělo jen si hlavní postava pořád stěžovala. Po té "slavné" svatbě se trochu přiostřilo a to se mi kniha začala líbit. Za ten začátek 4*

Kekik
25.06.2019 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala.
U Zapomenuté jsem měla problém se ze začátku začíst. Zde mě příběh zaujal od první strany. Je psán lehkým, humorným stylem.
Anna byla celkem sympatická, až na jednu vlastnost- až příliš ji záleželo na tom, aby muž byl vzhledově dokonalý. Ale zřejmě to byl autorčin záměr- poukázat, že láska není podmíněná jen vzhledem. Jacka jsem si zamilovala hned. Takového manžela bych také brala, i s těmi jeho (dle Anny) pěti kily navíc. Je charismatický, sympatický. A já mu odpustila hned.
Nečekala jsem, že mě příběh tolik zaujme.
Menší zklamání přišlo, ale jen proto, že jsem čekala, že se z agentury vyklube něco více horšího, jak slibuje anotace. Jak to s ní je, mi bylo jasné od začátku. Takhle je to prostě v každé "seznamce".
Vážně super kniha. Dávám doporučení.

Hana721
19.05.2019 5 z 5

Příjemná oddechovka.

Amy27
28.04.2019 3 z 5

Zpočátku jsem měla tendenci knihu odložit. Přišla mi primitivně psaná, jednoduchým jazykem a s obyčejnou zápletkou. Knize jsem dala šanci a dočetla to v rámci "odpočinkové literatury" zdárně do konce. Nakonec mi nepřišla tak špatná a ke konci jsem ji i zhltla během dne.

HDosoudilová
29.12.2018 3 z 5

Nic jsem od knihy nečekala a taky mě nezklamala. Je to klasický ženský román, ale s vtipnou zápletkou a autorka píše velmi čtivě. Takže pokud hledáte oddechovku na víkend, proč ne...

spisovatelé svatba

Catherine McKenzie