Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Super knížka - přečetla jsem velmi rychle - nemohla jsem se odtrhnout. Určitě není poslední, kterou jsem od autorky četla.

15.11.2021

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Opravdu nádnerná kniha, od autorky jedna z nejlepších. Nemohla jsem se odtrhnout, určitě stojí za přečtení.

12.11.2021 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Celkem čtivá kniha, jenom od začátku bylo jasné, jak se bude vyvíjet a kdo je vrah - proto dávám nižší hodnocení.

24.10.2021 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha mě mile překvapila - velmi čtivá a originální - určitě stojí za přečtení.

24.10.2021 5 z 5

Výcvik štěněte den po dni Výcvik štěněte den po dni Mel Koring

Velmi užitečná kniha pro někoho, kdo si pořizuje svoje první štěně - dozvěděla jsem se tam spoustu užitečných informací.

19.09.2021 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Nádherná kniha, která se četla sama - krásný příběh, který určitě stojí za přečtení.

19.09.2021 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Četlo se pěkně - čtivě napsané, jenom na konci mi přišlo už trochu překombinované.

10.09.2021 4 z 5

Ostrov rudých mangrovníků Ostrov rudých mangrovníků Sarah Lark (p)

Druhý díl se mi líbil méně než první, ale pořád pěkné čtení - ideální na letní dovolenou.

06.09.2021 4 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Opravdu nádherný a dojemný příběh, který mě chytl za srdce. Kvalitní kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout.

27.07.2021 5 z 5

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Příjemný příběh, který se moc dobře četl, určitě stojí za přečtení. Na léto značka ideál.

27.07.2021 5 z 5

Vím, co mi chceš říct Vím, co mi chceš říct Stephanie Lang von Laugen

Moc hezká kniha, četla se moc dobře. Jen jsem asi čekala víc příkladů psích projevů a co znamenají (proto jsem si knihu kupovala), tohle bylo spíš o zkušenostech autorky a jejím životě.

06.07.2021 4 z 5

Na mystickém jezeře Na mystickém jezeře Kristin Hannah

Krásná kniha, která se velmi dobře četla. Moje druhá kniha od autorky a určitě né poslední.

02.07.2021 5 z 5

Ceny Ceny Erich Segal

Tahle kniha mě zklamala. Ostatní autorovy knihy jsem přečetla jedním dechem, tuhle jsem četla 14 dnů a ke čtení jsem se musela nutit. Příliš mnoho osudů, velmi odborné. Určitě kvalitní kniha, ale za mě ne moc čtivá.

18.06.2021 2 z 5

Pomněnčino dítě Pomněnčino dítě Amanda Prowse

Krásná kniha, která se velmi dobře četla.

02.06.2021 5 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Historická červená knihovna, takové knihy úplně nevyhledávám, ale tahle se mi moc líbila - asi jsem něco takového zrovna potřebovala číst. Navíc - oceňuji, že jsem se dozvěděla více o vztazích křesťané vs. židé, období moru, rytířích a princeznách.

24.05.2021 5 z 5

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Krásná kniha - četla jsem už po druhé a opět nezklamala. Nejvíce mě bavila africká část.

16.05.2021 5 z 5

Promarněná šance Promarněná šance Erich Segal

Krásná kniha, opravdu příjemné a kvalitní čtení.

18.04.2021 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Tato kniha mě bohužel zklamala. Autorčiny předešlé knihy byly skvělé, tato mi až tak dobrá nepřišla - děj se příliš zaměřoval na jednu záležitost a přišlo mi překombinované.

05.04.2021 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Krásná kniha, i když samozřejmě i velmi smutná. Přečetla jsem jedním dechem.

17.03.2021 5 z 5

Dům stínů Dům stínů Kay Hooper

Kniha je červená knihovna, navíc dost nereálná. Byla mi doporučena, tak jsem se do ní pustila a i když se mi nelíbila moc od začátku, tak jsem se rozhodla, že jí dočku. Teď po dočtení beru jako ztrátu času.

13.03.2021 1 z 5