Ceny

Profesní román z lékařského prostředí přibližuje čtenáři určitá specifika medicínského výzkumu.
Osudy tří protagonistů, úspěšných elitních vědců a doktorů. Problémy s láskou, rodinou, zradou...

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12264/ceny-039-12264.jpg 4.2112
Literatura světová, Romány, Zdravotnictví
Vydáno · Lucka

Prizes · 1995

Kniha Ceny

krtica
09.07.2017

Místy hodně odborných pasáží...

JIVaJaH
06.07.2017

Přečetla jsem už několik knih od tohoto autora a všechny mě něčím obohatily. Ani tato nezůstává pozadu! Minimálně to, jakou sílu má odhodlání...ale je toho spousta. Stačí ji přečíst.

Fenomenal
22.04.2017

Docela příjemná četba, někdy až zbytečně zdlouhavá, jindy přehlcená vědou. Myslím si, že čtenář nepotřebuje přesně porozumět všemu, co postava vykonává, znát přesné termíny a postupy. Stačí, že to ví postava sama. Knize to, podle mě, trochu ublížilo. Chvílemi jsem si totiž připadal, jako bych snad studoval fyziku nebo medicínu. Z příběhů mě nejvíce oslovil ten, jenž sledoval Adama a Toni, nicméně ani zbylé dějové linie nenudily, ať už platonická láska Sandyho Ravena nebo vnitřní souboj Raymonda da Costy. Po slohové stránce taktéž pěkná četba, několik slovních spojení a obratů mi na dlouho utkvělo v mysli. Vyloženě nepříjemná mi byla jen postava Jerryho Prachta a trochu zklamaný jsem byl i z konce. Myslím, že se z toho dalo vytěžit o něco víc.

KACABAK
20.11.2016

Velmi poutavá kniha od Segala, jako vždy dobrá. Celou knihou se prolínají 3 příběhy, které dlouho stojí vedle sebe, koncem knihy již ale tušíte, kde se osudy setkají. Který vědec bude nejúspěšnější? Kdo začne číst, jen tak od knihy neodejde.

mynamail
20.11.2016

Tři postavy, které se na začátku příběhu neznají jejichž osud zdánlivě nesouvisí. O to víc se chce číst a zjistit, co je spojuje. Těšíte se na to, jak to vše skončí.
Lepš než dobrý.

knihomolka525
13.07.2016

kniha se sice dobře četla ale ne až tak, že vybízela k přečtení na jeden zátah.Což reálně není možné.Ale znáte ten pocit že chcete hned a okamžitě bez přeskakování vědět jak příběh dopadne....

helenkan
20.02.2016

Výborné čtení.Segalovy knihy mě nikdy nezklamaly.

Ankavi
23.02.2014

Segal tentokráte svým čtenářům přiblížil prostředí vědecké. Několik příběhů, zprvu nesouvisejících, se postupně prolne - příběh je opět velmi emotivně a emapticky zpracován. Nechybí poselství - za jakou cenu lze dosáhnout ke hvězdám? Daň za genialitu může být vysoká.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Erich Segal
americká, 1937 - 2010