Dům stínů přehled

Dům stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18000/bmid_dum-stinu-5el-18000.jpg 4 70 70

Laura maluje a sbírá zrcadla, která ji odedávna fascinovala. Jednoho dne objeví zašlé mosazné zrcadlo — právě takové, jaké celý život hledala. Její radost však netrvá dlouho. Pár dnů po jeho koupi se začínají dít záhadné věci a Lauře jde o život…

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Finding Laura , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům stínů. Přihlašte se a napište ho.

zoew
06.05.2024 2 z 5

Docela mě to bavilo, byla to taková trošku utahaná detektivka, ovšem ten závěr z toho udělal úplnou kravinu. Dvě * dávám pouze za poměrně solidní čtivost.

Michelle.Bee76
18.07.2022 2 z 5

Tato kniha si jistě čtenáře najde, ale mně nezaujala. Od distributora popis knihy vůbec není pravdivý, protože v knize nikomu dramaticky o život nejde, název knihy také vůbec nevystihuje děj knihy, spíše je zavádějící. Je tam neuvěřitelně postav, ve kterých než se zorientujete, tak jste v půlce knihy a bolí vás hlava. U knihy jsem i několikrát usnula. Závěr knížky byl hooodně velké sci-fi. Dvě hvězdičky jsou za to, jak krásně uspávala.

petraj30
14.01.2022 3 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se úplně začetla. Děj byl celkem poutavý i ta detektivní zápletka se mi líbila.
Hlavní postavy mi taky byly velmi sympatické, ale něco mi tam vadilo. Vrah pro mě překvapením nebyl, protože jsem něco takového očekávala u obou vražd. Nicméně ten konec na mě působil až moc neuvěřitelně. Jo, četlo se to dobře, možná bych tomu i věřila, ale sem mi to prostě k tomu všemu ani nesedělo.
Od Kay Hooper mám rozečtenou Bishopovu sérii a velmi mě překvapilo, že tohle je takový jemný odvar toho, na co jsem od ní zvyklá.
Nebylo to špatné a možná se k tomu i v budoucnu vrátím, jen ten konec mi moc neseděl

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dům stínů v seznamech

v Právě čtených1x