koupit eknihy

Kay Hooper

americká, 1957, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
Hra s ohněmNellIsabelSlepá důvěraČertovo kvítko

Autor

Kay Glenda Hooper studovala Isothermal Community College, kde však brzy zjistila, že obchod není nic pro ni, a tak přešla na dějiny a literaturu – a také na tvůrčí psaní, což rozhodlo o celé její budoucnosti. K Vánocům dostala psací stroj a hned roku 1980 jí vyšla první kniha, v té době ještě ... celý životopis(zdroj: http://detektivky.bestfoto.info)

Komentáře (5)

Přidat komentář
Atanone
29.06.2017

Asi bych měla napsat,že Kay Hooperová patří mezi mé oblíbené autorky z 50%. Jelikož jsem začala naši literární "známost" knihami o agentech Noaha Bishopa,byla jsem docela překvapená,když jsem při pátrání po dalším čtivu narazila na její romantickou tvorbu. To není můj šálek čaje. Ale i tak-těch 50% je s hvězdičkou

hana4834
20.11.2016

Její knížky s agentem Noaha Bishopa a jeho agentů s paranormálními schopnostmi mám všechny a přiznám se že jsem je četla už několikrát a nikdy mě neomrzeli. tedy až na tu poslední.
Všem vřele doporučuju

Rosamund
25.10.2014

Mne sa jej knihy veľmi páčia a hltám ich na jeden šup, čo sa mi v poslednom čase ani nestáva. Len škoda, že v slovenčine toho vyšlo veľmi málo. Keď sa zamyslím ani neviem, kedy som naposledy čítala knihu preloženú do slovenčiny.

Poutnice
01.10.2013

Její knížky doslova hltám, čtou se velmi dobře, ale dají se špatně dohnat. U nás v knihovně nemám skoro nikdy štěstí, takže na ně čekám někdy i dost dlouho. Jeden čas jsem přemýšlela, že si je začnu kupovat, ale zatím si s tím jen pohrávám. Myslím, že jen romantiku jsem od ní nikdy nečetla, zato čtu její série o zvláštní jednotce FBI Noaha Bishopa a jeho agentů s paranormálními schopnostmi. Většinou se honí za vrahy a šílenci, takže některé příběhy jsou děsivější, ale vždycky skvěle napsané!

Lusa

tato žena má náherný styl psaní, její knihy jsou hodně tajemné, plné zvratů a překvapení na závěr, určitě se nechám zlákat na její další knihy