Dům stínů

Laura maluje a sbírá zrcadla, která ji odedávna fascinovala. Jednoho dne objeví zašlé mosazné zrcadlo — právě takové, jaké celý život hledala. Její radost však netrvá dlouho. Pár dnů po jeho koupi se začínají dít záhadné věci a Lauře jde o život…

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/18000/dum-stinu-18000.jpg 448

Finding Laura (1998)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Ottovo nakladatelství - J. Otto

Kniha Dům stínů

hana4834
30.10.2017

pěkná kniha a zajímaví příběh ale autorka má i lepší knihy

moudivlacek
22.10.2017

Je to velmi podařená detektivka, velice brzy jsem poznala jednoho vraha, ale toho ze začátku knihy ne, to bylo pro mne velké překvapení. Jinak to bylo velmi zajímavé téma, když pominu hledání vraha, to, že máte pocit, že nějakého člověka znáte a víte, jak se zachová. Že vám to někde připadá známé a víte, kde se co nachází, a přitom víte, že jste tam nikdy nebyl. Nemohu říci, že věřím v reinkarnaci duší, ale věřím na osud.
Prostě - velmi zajímavá kniha.

bekule
11.09.2017

Moje první setkání s touto autorkou - přivedla mě k ní Linda Howard .Neměla jsem moc šťastnou ruku s výběrem, příště zkusím od ní nějakou knihu s vyšším hodnocením. Zatím autorku nezavrhuji píše lehce, čtivě .Celkem napínavé - jen ten námět a konečné rozuzlení bylo pro mě rozčarováním.

LenkaWal
08.12.2014

Modranka: Dum stinu neni nazev od autorky, ale zase vymysly prekladatelu, kteri si mysli, ze ten nazev bude trefnejsi. Delaji to buh vi proc vsude. Filmy, serialy a tak. Original nazev je finding Laura. To je ta nejmensí vec, za kterou strhavat hvezdicku. ;-)

modranka
29.09.2014

Nechápem, prečo autorka názov knihy zvolila Dum stínu, keď príbeh nemal s domom absolútne nič spoločné, iba to, že všetky postavy v dome bývali ... Keď už, išlo o zrkadlo. To je výhrada, prečo som stiahla jednu hviezdičku. Inak príbehu nebolo čo vytknúť. Celkom milo ma prekvapilo, že autorka tentoraz dala pokoj očividným paranormálnym javom a zamerala sa na inú formu duchovna. Nechce sa mi prezradiť viac, lebo potom by som vás okradla o záverečné prekvapenie. I keď trochu pozornejší a logicky mysliaci čitateľ v polovici knihy začne tušiť o čo vlastne ide.

Tina.orl
24.11.2013

Kniha, která mě natolik zaujala, že jsem ji nečetla jednou. Velice poutavý děj!

agar
27.09.2013

neřekla bych, že se jedná o detektivku ... spíše je to červená knihovna s nijak složitou zápletkou.

Lusa

Trochu jsem při čtení čekala, že to bude něco podobného jako Mezi nebem a zemí, takže mě trochu zklamalo že bylo napsáno trochu jiným stylem, spíše se podobalo detektivce, ale určitý nádech spiritualismu tu byl, hltavě jsem četla abych se dozvěděla kdo za vším stojí a nakonec jsem přeci jenom zůstala zaraženě hledět když jsem se dozvěděla jak to skončilo.

Kay Hooper

Kay Hooper