Stíny nad zálivem

Před sedmi lety unese dva desetileté chlapce proud příliš daleko od břehu. A na pevninu se vrátí jen jeden… Sářin syn Jacob sice před sedmi lety přežil, ale na své narozeniny, v den neblahého výročí, zmizí beze stopy. Postupně se začínají vynořovat nová i stará tajemství a komunitu na poloostrově Sandbank plíživě ochromuje napětí a nezodpovězené otázky. Sára je stále více a více zoufalá a přestává věřit všem, které zná a kterým dosud důvěřovala – a dobře dělá… Co se vlastně před sedmi lety událo? Jak to, že v komunitě, kde se pořád někdo dívá, zrovna tehdy nikdo nic neviděl? Kdo všechno a proč má důvod tajit, co se doopravdy stalo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379856/big_stiny-nad-zalivem-ppj-379856.jpg 4.2604
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis

Last Seen, 2017

Kniha Stíny nad zálivem

Teopa

Napínavá a krásná kniha.

alexis818

Kniha byla opravdu psycho ,taková bouře citu a zmatený pocitu.Prislo mi to dost zdlouhavé ale přesto čtivé.

LenkaKa

Tak tohle byla skvělá kniha. Náhodně jsem si ji půjčila v knihovně. Napínavé až do konce, takové "složité", ale tak to často v životě chodí. Nic není černobílé a nikdo není jenom hodný nebo zlý.

bupilla

Od pani autorky som prečítala všetky 4 knihy, táto sa mi z nich síce páčila najmenej, ale stále je to výborná kniha.
Veľmi dobre vykreslená atmosféra, to mám na jej knihách asi najradšej.
Ani jedna z postáv mi nebola blízka a často som nechápala ich správanie v tak závažných veciach a rozhodnutiach, napriek tomu si ma ale príbeh podmanil a čítalo sa mi to skvelo.
Bolo to na mňa trošku prekombinované a tým pádom nie moc uveriteľné, ale od tejto autorky beriem aj to a veľmi dúfam, že sa dočkáme prekladu aj ďalších jej diel. :)

Nestorkea

Úplnou náhodou a nevědomky jsem si půjčila od této autorky naráz dvě knihy. Většinou čtu víc děl najednou, a byla jsem překvapená, že tyto obě jsou tak nějak na jedno brdo. Až po nějaké době jsem zjistila, co je příčinou..
Bohužel mě ani jedna příliš neoslovila. Nezaznamenala jsem žádnou hloubku, postavy si nezískaly mé sympatie, dej neubíhal a často jsem přeskakovala odstavce.. 3 hvězdy max.

Buchtičkajani
10.10.2021

Velmi čtivé a napínavé. Hezky promyšlený příběh..a ten konec. Už si myslíte, že vše víte a nejednou je zase všechno jinak. Knihu rozhodně doporučuji!

Raddkaa
29.09.2021

Kniha byla velmi napínavá, plná zvratů a vždy jsem byla plná očekávání. Pak už jsem byla jen zvědavá, jak se vztah dvou nejlepších kamarádek a také sousedek vyvine. Kniha je plná flashbacků, což se mi líbilo. Jestli máte rádi psychologické knihy tak knihu doporučuji.

Damonka12
23.07.2021

2,5 příběh byl moc hezky vymyšlený, bohužel na mě moc pomalý, s málo zvraty a ten úplný konec, který jsem nejprve ani nepochopila mi trochu zkazil dojem z knihy.