Manželova žena ekniha

Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem. Mladá právnička Lily je odhodlaná bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Tuší, že její manžel Ed ji ve skutečnosti nemiluje, a pak je tu ta záležitost s jejím bratrem, jehož smrt je tabu. A co teprve Joe, první klient, kterého má Lily před soudem obhajovat, muž obžalovaný z vraždy své přítelkyně, jenž ji nevysvětlitelně přitahuje. Lily není jediná, kdo se snaží bruslit mezi pravdou a lží. Carla si právě uvědomila, že pomocí lži může dostat, co bude chtít – aniž by se starala o to, komu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne Carlu namalovat, spustí tím nevědomky lavinu katastrofických událostí, které ovlivní celých následujících šestnáct let a mají naprosto fatální důsledky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347398/manzelova-zena-MqQ-347398.jpg 3.9442
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno (ekniha), Mladá fronta

My Husband's Wife, 2016

Kniha Manželova žena

roman9276

Tohle byl další průser. Tady bylo špatně snad všechno. Děj se točí kolem asi čtyř postav, o některých si člověk řekne, že by měly bejt inteligentní, ale vono ty vole ne. Ani jedna z postav nebyla ničim sympatická, děj se kurevsky táhne a pak najednou BUM skočíme o nějakejch 10 let dopředu. Proč?! Na to nám vzápětí dává autorka odpověď, už se konečně někam dostáváme a děj začíná bejt konečně trochu zajímavej, odhalujeme některý věci a pak to autorka zase posrala. Tyhle hlavní postavy jsou podle mě splácaný tak z patnácti lidí minimálně, dějový linky se nám tady mixujou jedna z druhou a chvílema nedávaj moc smysl. Píčovina. Nečíst.

Allena24

Z této knihy mám rozporuplné pocity.
Chvílemi mě vtáhla a zaujala, ale mělo to i druhou stranu, kdy mě právnička Lily neskutečně iritovala.

VěraČamková

nenáročná detektivka, ze začátku trochu rozvláčná, až v polovině jsem se nechala do příběhu vtáhnout, ale po knize bych už znovu nesáhla.

Fani

Tohle se takmi strasne tahlo :( pořádně se zacalo neco dit az na nějaké strane 250. Kdyby byla zkracena ta prvni cast byla by to super kniha. Ikdyz byla trosku predvidatelna.

kramlinka88
16.11.2020

Kniha se mi libila :) Vzhledem k predchozimu slabsimu hodnoceni jsem vlastne ani nemela vysoke ocekavani, ale nakonec jsem byla spokojena :) Je pravda, ze konec byl malinko prekombinovany, a v pribehu byly obcas takove zaseky mensi, ale ve vysledku se mi to cetlo moc dobre, pribeh byl fajn, postavy byly dobre a verohodne vykreslene. Libila se mi postava Carly a jeji vyvoj, ale jeji Mamma mi teda nesedla vubec.....Hodne zajimave bylo cist o Tomovi / Danielovi a jejich specialnich potrebach, tohle tema je z me strany neprobadane a asi si nikdo kdo takove dite nema neumi predstavit cim si rodice musi kazdy den prochazet....takze dalsi plus je nahled do sveta lidi s poruchou autistickeho spektra. Pokud neocekavate nejake narocne cteni, smele do toho :)

Karolína92
13.11.2020

Pro mě to byla dřina, nemohla jsem se začíst. Táhlo se to, navíc žádná (pro mě) sympatická postava.

Bakana
11.11.2020

Ze začátku to vypadalo docela slibně. Takový románek o lidských vztazích, jak to vlastně osud dokáže všechno zašmodrchat.
Ale 2. část už mi nějak neseděla. Carla byla samozřejmě potvora non plus ultra, takoví lidé také existují. Jenže celý příběh byl takový rozvláčný... nevím ani jak to popsat. Možná je to nějaké moje rozpoložení, a kdybych si knihu přečetla o rok dřív, hodnotila bych jinak.

Aneta13
23.10.2020

Knížka se mi dobře četla, ale děj byl vleklý a na konci až moc neuvěřitelný. Konec byl zbytečně překombinovaný.
A Carla mě tedy dost štvala. Nejdříve mi ji bylo líto, ale pak už vůbec. Je vidět, že se na ní špatné dětství poznamenalo.