Manželova žena

Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem. Mladá právnička Lily je odhodlaná bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Tuší, že její manžel Ed ji ve skutečnosti nemiluje, a pak je tu ta záležitost s jejím bratrem, jehož smrt je tabu. A co teprve Joe, první klient, kterého má Lily před soudem obhajovat, muž obžalovaný z vraždy své přítelkyně, jenž ji nevysvětlitelně přitahuje. Lily není jediná, kdo se snaží bruslit mezi pravdou a lží. Carla si právě uvědomila, že pomocí lži může dostat, co bude chtít – aniž by se starala o to, komu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne Carlu namalovat, spustí tím nevědomky lavinu katastrofických událostí, které ovlivní celých následujících šestnáct let a mají naprosto fatální důsledky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/328767/manzelova-zena-f8D-328767.jpg 3.9278
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Mladá fronta

My Husband's Wife (2016)

Kniha Manželova žena

Pavlína79

na jeden život až moc neuvěřitelných situací, kniha nebyla špatná, ale všechno kolem Lily, obyčejné ženy, bylo dramatické a zásadní

Hvězdinka

Dvě ženy, jeden muž a plno intrik a náhod. Četlo se to dobře, střídání vyprávění dvou žen bylo oživením.

Joyce24

Tak to bylo čtení na dlouhou trať. Do čtení jsem se musela nutit a jen proto, že nerada odkládám knížky nedočtené, jsem se úspěšně propracovala až na konec. Nebylo to úplně špatné, ale čekala jsem něco víc.

Schamila

Bylo to zdlouhavější, ale četla jsem vše, nakonec dobré, malém jsem v těch manželkách měla někdy hokej. Zkrátka - tohle je život, stát se může vše, ale obhájce bych nikdy dělat nemohla, co když se spletu ...

Zlatinka.Emilly

Zpočátku se mi kniha zdála taková neslaná nemastná. Očekávala jsem totiž to mrazivé a to nějak nepřicházelo. Proto jsem knihu na pár týdnů odložila. Dětství malé Carly, která žila v jakýchsi poměrech mi mohlo naznačit, jakým směrem se bude dál její život ubírat. Proto mě překvapily zvraty v příběhu a tak dávám ohodnocení za pět.

SimonaP

Knížka mě bavila, i když vzdáleně podobná knížka Poslední paní Parishová mě bavila mnohem víc.

km05@seznam.cz

Příběh se rozjel docela dobře. Pořád jsem čekala, co se z toho vyklube a jaký nářez to bude. Bohužel, přišlo zklamání. Postava Carla mi byla od začátku velmi nesympatická, zatímco Lily se mi velmi zamlouvala. Prvních 100 stran super, pak 200 stran nuda, dalších 100 stran pouhé vyřešení všeho. Podle mě kniha obsahovala zbytečně moc zápletek, prostě jako by nebylo o čem psát :-(

LivN

Knížku jsem odkladala kvůli nízkému hodnocení. A teď mě mrzí, že jsem ji nepřečetla už dřív. Patří k mojim nejoblíbenějším knihám. Bylo to WOW! Prostě super. A určite doporučuji nevynechávat prolog! Je tam z určitého důvodu.