Pobřeží v plamenech

Mladá komtesa Centaine potkává svou první lásku, v Evropě se rozpoutává první světová válka a ona se pokouší dostat do Jižní Afriky, rodiště svého snoubence. Z křehkého děvčátka se Centaine mění v ženu a bojuje s krutým osudem na jihu Afriky. Jak to dopadne?

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2809/pobrezi-v-plamenech-2809.jpg 4.4257

Sága rodu Courtneyů 4.

Literatura světová, Dobrodružné

Vydáno: , Alpress

The Burning Shore, 1985

Kniha Pobřeží v plamenech

janavom

Znovu přečtena v rámci čtenářské výzvy.
Pořád se mi líbí.
Mám knihy od Wilbura Smitha ráda, byl to velmi milý člověk, setkala jsem se s ním v roce 2007 na knižním veletrhu. Právě tuto knihu mám od něho nejraději. J

Jana-Marie
16.05.2021

Krásná kniha - četla jsem už po druhé a opět nezklamala. Nejvíce mě bavila africká část.

jaspurha
17.01.2020

Kniha pro mně byla hůře čtivá, četla jsem ji na etapy několik měsíců. Nejlíp se mi četla část, kdy Centaine putuje Afrikou. Autorovy popisy sexuálních zážitků byly místy směšné, ty mohl vynechat. Zfilmovaná verze příběhu se mi líbí více.

rengers
11.01.2020

Sedmé pokračování ságy Courtneyů, tahle se mi líbila ze všech sedmí nejvíce. Příběh má neskutečný spád a je velmi zajímavý. Nechybí tam láska, akce ani humor, doporučuji!
Ten kdo nečte podle dílu, tak to vůbec nevadí. Jeho knížky se dají číst bez návaznosti na to,který díl zrovna čtete.

Gejbynka
12.08.2019

Ze ságy Courtneyů jsem četla až do teď 2 knihy: Na život a na smrt a potom Hromobití. Obě knihy byly skvělé, takže už jsem měla jistá očekávání. Knížka je čtivá, neměla jsem problém nad ní strávit celé odpoledne v kuse, ale chybělo mi tam asi trochu více akce oproti předešlým knihám ze série a konec mě trochu zklamal. Navíc bych se i obešla bez některých erotických pasáží... Každopádně i tak knihu doporučuji :)

Yorika
26.01.2019

Příběh s vůní exotických dálek s ženskou postavou v hlavní roli.Její putování africkym pobřežím, přátelství s křováky a dobrodružný život mě nadchl v patnácti letech, kdy jsem knihu četla poprvé stejně jako dnes.

starucha
31.12.2018

Moc krásná kniha. Byla podle ni natočena 4 dílná série. Nejdříve jsem viděla tuto sérii kdysi dávno. Pak jsem dostala k narozeninám od W.Smitha Šelmu. Přečetla jsem ji jedním dechem. Pak mi sousedka zapůjčila další knihy od Smitha . Zjistila jsem, ze knihy mají návaznost. Teď jsem snad přečetla skoro všechny. Tato kniha Pobřeží v plamenech je ze série o rodu Courtney . Doporučuji přečíst. Dobrodružství, láska a historie , to vše se najde v této knize.

Sedlmajerka
08.08.2018

Styl psaní mi vůbec nesedl, knihu jsem dočetla se značným přemáháním. Námět nebyl špatný, ale prostě jsem s tou knihou nedokázala splynout.