koupit knihy

Wilbur Smith

britská, 1933

Nahrávám...

Nová kniha

Tajemný oheň

Tajemný oheň - Wilbur Smith

Sourozence Thea a Connie Courtneyovy rozdělí v raném dětství smrt rodičů. Theo, který chce utéct před svým svědomím, se přidá k Britům v boji proti francouzské a indické ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 47 knih

Komentáře (25)

Přidat komentář
Zmitko.m
29.07.2020

Wilbura Smitha hodně můžu. Čtu ho již hodně dlouho, snad 25 let (strašný jak ten čas letí). První kniha, co jsem od něho přečetl, byla Nenasytný jako moře, zatím poslední jsem přečetl jeho biografii Na leopardí skále.Rozhodně bych chtěl přečíst všechny jeho knihy ( zatím jich mám na kontě 36 - taky šílený)..Kniha, kterou od něho mám nejraději je Běsnění...ze začátku se mii líbily jeho knihy také kvůli mnoha erotickým momentům v ději, které tam často má ( bylo mi asi 15 let), ale jak člověk stárne (dnes mi je 39), spíš je tak nějak přeletí a už se jimi nezabývá :-) :-) :-)
Díky Wilburovým knihám jsem si strašně oblíbil a zamiloval Afriku a rozhodně ji jednou chci navštívit. A kdybych někdy měl příležitost, rád bych se někdy setkal s Wilburem..Tak, třeba ho v Africe někdy potkám :-)

javirgo
28.06.2020

W.Smith patří mezi moje nejoblíbenější autory. Mojí první jeho knihou byla Řeka bohů a pak jsem již hltala další a další. Měla jsem trochu problém v navazování jednotlivých dílů, obzvlášť u ságy rodu Courtneyů, ale i tak jsem přečetla většinu z toho, co napsal. Něco i 2x. Z toho novějšího jsem četla jen Zlatou lišku, ale to mě už tolik nebavilo. Sice čtivé, poutavé ale nějak jiné, než ta s láskou popisovaná Afrika. Před pár lety byl W.Smith v Praze a byl s ním natočen pořad s Markem Ebenem " Na Plovárně". https://www.ceskatelevize.cz/porady/1093836883-na-plovarne/207522160100017-wilbur-smith

Šungitka
02.03.2019

Ráda čtu napínavé romány pana Smitha. Jen mi vadí v jeho novějších knihách množící se erotické scény, které mi připadají dost trapné. Jinak ho považuji za spisovatele, který dokáže strhujícím způsobem vtáhnout do děje.

Lidunka159
09.01.2019

Dočetla jsem právě od Wilbur Smith knihu Kořist. Nejhorší kniha, kterou jsem od něj četla.

Hana010
30.12.2018

Wilbur Smith je můj nejoblíbenější autor, všechny jeho knihy mám přečtené a mám je ve své knihovně.

Ifffca
09.11.2018

Wilbur Smith je mým nejoblíbenějším spisovatelem již dobrých 15let. Bohužel jsem od něj již přečetla všechny knihy a Řeků bohů (všechny díly) dokonce 4x. A věřím, že se k nim ještě znovu vrátím. Většinu jeho knih jsem nečetla, ale přímo hltala. Teď hledám nového autora, který by se mu alespoň trošku přiblížil. Což bude hodně těžké.
Smith mě dokonce ovlivnil natolik, že chci procestoval Afriku. Snad se mi to jednou splní.

polly23
22.07.2018

Můj velmi oblíbený autor,vlastně díky němu a Řece Bohů se toužím jednou podívat do Afriky. Pro mě je to PÁN SPISOVATEL.

Hellianthi
11.03.2018

Ahoj, nevíte někdo, kdy bude vydán v češtině titul Tiger’s prey, myslím, ze se řadí mezi Monzun a Modrý horizont. Jinak titul Zlatý lev je chybně zařazený jako 14. v sérii, přitom patří mezi Dravce a Monzun, pokud mě paměť neklame.

1