koupit eknihy

Wilbur Smith

britská, 1933, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Kořist

Kořist

Francis Courtney připlouvá ke břehům Afriky, aby pomstil smrt svého otce. Hamižní obchodníci a obávaní piráti, kteří pobřeží obývají, v podstatě představují vřelé uvítání... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Řeka bohůNad propastíDravecŠelmaŘeka bohů - Faraon

Komentáře (20)

Přidat komentář
Ifffca
09. listopadu

Wilbur Smith je mým nejoblíbenějším spisovatelem již dobrých 15let. Bohužel jsem od něj již přečetla všechny knihy a Řeků bohů (všechny díly) dokonce 4x. A věřím, že se k nim ještě znovu vrátím. Většinu jeho knih jsem nečetla, ale přímo hltala. Teď hledám nového autora, který by se mu alespoň trošku přiblížil. Což bude hodně těžké.
Smith mě dokonce ovlivnil natolik, že chci procestoval Afriku. Snad se mi to jednou splní.

polly23
22. července

Můj velmi oblíbený autor,vlastně díky němu a Řece Bohů se toužím jednou podívat do Afriky. Pro mě je to PÁN SPISOVATEL.

Hellianthi
11. března

Ahoj, nevíte někdo, kdy bude vydán v češtině titul Tiger’s prey, myslím, ze se řadí mezi Monzun a Modrý horizont. Jinak titul Zlatý lev je chybně zařazený jako 14. v sérii, přitom patří mezi Dravce a Monzun, pokud mě paměť neklame.

solisbury
25. ledna

Mohl by někdo napsat, jak jdou po sobě série Balantaynů a Courtneyů. Děkuji

mala49
23.10.2017

To Šerďa2012: Zkuste nahlédnout do Čas zemřít, Posel slunce. I Lovci diamantů se dají číst.

Šerďa2012
17.03.2017

Řeka bohů1,2 a Píseň slonů. Ty ve mně zůstaly. K těmto knížkám se vrátím. Stojí za to.

AnetaKor
15.07.2016

Můj ze všech nejvíc nejoblíbenější autor

niknikita
07.05.2016

I kdyby Wilbur Smith napsal jenom Píseń slonů, byl by to PAN SPISOVATEL.

JanaBalunova
06.04.2016

Wilbur mě dokázal naladit na vlnu čtení v podstatě všeho. Byla jsem nadšená z každé knihy a zklamaná, když jsem ji dočetla a hlavně zoufalá, že v knihkupectví už mají zavřeno. Už mám téměř všechny jeho knihy a jsem si jistá, že se k nim ještě jednou či dvakrát možná víckrát vrátím. Sága rodu Courtneyů je plná historických fakt, které mě nenechávají chladnou a pořád o tom všem musím přemýšlet. Je úžasné číst knihy s historickým pozadím. Člověk se ledacos naučí velmi příjemným způsobem.

Jessybelle
18.07.2015

Je to můj oblíbený autor už dlouhá léta, jako první knihu jsem četla Čas zemřít. Každou knížku hltám, dokonce jsem si i jednu pořídila v originále.

tornádotů
17.05.2015

Všechny knihy od mého oblíbence jsem ještě nepřečetla,ale to ještě doženu!

Mergirus
01.08.2014

Wilbur Smith patří mezi mé oblíbené spisovatele. Jako jiní jsem také začala s Řekou bohů a od té doby jsem jeho velký fanoušek.

tynča
02.02.2014

Než jsem od něj přečetla první díl Řeky Bohů, nějak jsem o něm neslyšela a nezajímala se..Ale musím říct, že Řeka Bohů mně tak nadchla, že jsem hned koupila další díly a přejela je jedním dechem..Pak následovaly další knihy a můžu nyní říct, že je oblíbeným autorem-těším se na další knihu :)

amyver
12.06.2013

Holky ,no upřímně,která z vás by si to hnedka s Lostris nevyměnila? Já se přiznám,Tanus, pán Harab je pro mě jeden z nejsilnějších charakterů v literatuře vůbec.Kromě toho,že je to nádhernej chlap :-).Všechny díly Řek Bohů jsou pro mě jak nádherně romantické tak i probrečené a zkrátka směsice emocí . Doporučuji určitě hodně romantickým dívkám.Ano,pan Smith je mistrem svého řemesla a ráda se k němu vracím.

Zdenekvdf
31.05.2013

To je pravda. Když jsem si kupoval Řeku bohů I. , tušil jsem, že to bude dobré čtení. Skutečnost však ještě daleko předčila mé očekávání. Jdu na další díly!

petka-2007
22.01.2013

Jeden z mých nejoblíbenějších spisovatelů! Píše skvěle! Doma mám všechny jeho knihy, které u nás vyšly a budu se jen těšit na další, které ještě napíše!

nefertiti91
16.08.2012

nejlepší je serie Řeka Bohů...Myslíte že bude 5.díl, nebo to je konečná?

ina77
06.03.2012

U tohoto autora jsem začínala s Řekou bohů a bylo to nádherné čtení.Ostatní knihy jdou v té samé rovině,prostě supr.

jozef p
27.09.2011

keby si tereza čitala do konca tak by ti bolo jasne že nikto nespominal že zomrel.

tereza

Cožee?! ?! ?! Co to je za hovadinu ?? Wilbur Smith stále žije, dokonce ted v dubnu má vyjít jeho nová knížka!!!! Když o něm nic nevíte, tak sem o něm taky nic nepište !!!!!!!!! Akorát ho urážíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!