Na mystickém jezeře přehled

Na mystickém jezeře https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46672/na-mystickem-jezere-46672.jpg 4 56 56

Román zachycuje osudy ženy středního věku, která je náhle - v období, kdy ji opouští manžel a dcera odjíždí studovat do zahraničí - postavena před důležitá životní rozhodnutí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Aradan

On Mystic Lake , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na mystickém jezeře. Přihlašte se a napište ho.

hankapimi
23.07.2022 3 z 5

Od autorky jsem četla Slavíka, ten se mi líbil moc a rozporuplnou Velkou samotu. V tomto příběhu mne od začátku vytáčel Nick, který měl fungovat jako máma-táta, ale nefungoval. Autorce se nedá upřít citlivě vykreslené životní kotrmelce Annie a hledání sama sebe. Ani Nick nezůstává pozadu a vlastní utrápená dcera pro něj není dostatečným důvodem srovnat si priority v životě. Oba se hodně zapotí, než si ujasní, po čem touží a přeperou zlomyslný osud. Kdo má rád romantickou oddechovku, je na správné adrese.

petraj30
29.09.2021 3 z 5

Tohle je typická červená knihovna. Příběh byl krásný, hodně dojemný, ale mě už takové příběhy ani potěšení nepřináší, protože jsou předvídatelné a strašně ploché.
Začátek knihy ještě celkem ušel, ale na konci to bylo zase šíleně natahované a nudné. To už jsem čekala jen na to jedno. Na úplný závěr bych naopak připsala ještě pár větiček, chtělo to pořádně zakončit.
Bylo to pěkné, ale po druhé se k tomu vracet nebudu.

Jana-Marie
02.07.2021 5 z 5

Krásná kniha, která se velmi dobře četla. Moje druhá kniha od autorky a určitě né poslední.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na mystickém jezeře v seznamech

v dalších seznamech3x