Poslední nádech

Devětadvacetiletá Eva několik měsíců po svatbě zjišťuje, že její manžel Jackson nebyl tím, kým tvrdil, že je, a uvědomuje si, že se zamilovala do muže, kterého vlastně vůbec neznala…

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249785/big_posledni-nadech-XCW-249785.jpg 4.1266

Vydáno: , Cosmopolis

A single breath, 2014

Kniha Poslední nádech

Jirinamac

Bála jsem se, že to bude nějaká přeslazená slaďárna, ale je to příjemné čtení s představou krásného přírodního prostředí, kde jsou i rodinné problémy, které začínají už v dětství dvou bratrů. Žádná světová literatura, ale odpočinkové čtení.

Youn@n

Pěkná kniha, ale od skvělé spisovatelky jsem čekala na konci víc.

berila

Takové oddychové čtení mezi těmi všemi thrillery. Autorka píše čtivě, takže si k ní ráda odskočím, když potřebuji trochu vydechnout

bupilla

Toto mi tak dobre padlo :)
Moja druhá kniha od autorky a zase úplná spokojnosť. Píše proste výborne.
Aj keď téma sa celkom často vyskytuje v románoch, Lucy ju spracovala mimoriadne pútavo, uveriteľne, citlivo a láskavo.
A to prostredie - krajina, kde sa dej odohráva, tá atmosféra, ach.
Príbeh má všetko - romantickú linku, jemné napätie, pútavosť, dobre vykreslené zaujímavé postavy, atmosféru a kniha sa číta tak neuveriteľne ľahko, aj keď sa dotýka vážnych tém.
Po dočítaní mi ostal krásny pocit a plná myseľ dojmov a myšlienok, ktoré ma bavili... už je to pár dní od dočítania, ale stále vo mne doznieva a premýšľam nad ňou.
Teším sa na ďalšie diela autorky, ktorá sa stala mojou obľúbenou :)

Buchtičkajani

Předvídatelny děj i konec, čekala jsem víc napětí, tady bylo spíš vztahové napětí , ale jako odechovka dobrý.

Nestorkea

Úplnou náhodou a nevědomky jsem si půjčila od této autorky naráz dvě knihy. Většinou čtu víc děl najednou, a byla jsem překvapená, že tyto obě jsou tak nějak na jedno brdo. Až po nějaké době jsem zjistila, co je příčinou..
Bohužel mě ani jedna příliš neoslovila. Nezaznamenala jsem žádnou hloubku, postavy si nezískaly mé sympatie, dej neubíhal a často jsem přeskakovala odstavce.. 3 hvězdy max.

kollorka
24.08.2021

Od knížky jsem moc nečekala a líbila se mi. Je čtivá a odpočinková.

baji42
09.08.2021

V této knize mě nejvíc bavily popisy exotické krajiny. Jinak mi příběh přišel hodně překombinovaný a tak nějak "béčkový".