Poslední nádech

Poslední nádech https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249785/bmid_posledni-nadech-XCW-249785.jpg 4 309 104

Devětadvacetiletá Eva několik měsíců po svatbě zjišťuje, že její manžel Jackson nebyl tím, kým tvrdil, že je, a uvědomuje si, že se zamilovala do muže, kterého vlastně vůbec neznala…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

A single breath , 2014

Šárka5875
26.09.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem za poslední dobu četla. Příběh zahalený nezodpovězenými otázkami, kdy k celkovému rozpletení klubka lží a tajemství dochází opravdu až na samotném konci, takže s nadšením čtete a čtete. Výborně prokreslené postavy, do kterých se hravě vžijete a vše prožíváte s nimi. Určitě doporučuji. Více v mé recenzi zde na databázi.

Ditules
31.08.2015 4 z 5

Velice dobrá kniha. Potvrzuji přečtení jedním dechem. Závěr hodně překvapující! Ne nadarmo se říká, že lež má krátké nohy!

putpuda
06.08.2015 5 z 5

Včera jsem dočetla a naprosto úžasná! Žádná omáčka kolem, prostě skvělé vykreslení pocitů.... úplně jsem ji zhltla a měla děsné nutkání kouknout jak to dopadne... Musím si dát pár dní pauzu, abych ji pořádně vstřebala, než se vrhnu na další "potravu". Už se moc těším na další knihu od této autorky a doufám, že bude také tak skvělá ;)

Pivísek
24.06.2015 4 z 5

Velice povedený kousek! Obálka sice není moc zajímavá, ale obsah mě zaujal natolik, že jsem se téměř nemohla odtrhnout. Barvitý popis Tasmánie vtáhne člověka do děje ještě víc a přestože mě potápění nikdy nelákalo, po přečtení této knihy bych byla ochotná to i zkusit! :o) Ač ženské čtení, žádná červená knihovna to není. Ukázka toho, jak se může člověk zamotat do vlastních lží a vše tím pokazit. Za mě palec nahoru a můžu jen doporučit těm, kteří hledají napínavou a trošku i romantickou knihu pro ženy.

moře a oceány příroda romantika lhaní, lži

Lucy Clarke
britská, 1981