Pozvala mě dál

Elle Fieldingová se rozhodne pronajmout svůj dům, a když se pak vrátí, nic jí nepřipadá jako předtím. Atmosféra domu se úplně změnila ̶ jako by se tam ochladilo… Elle má pocit, že někdo sleduje každičký její pohyb. Neděje se to ale všechno jen v její fantazii? Koneckonců je spisovatelka, a tak má bohatou představivost. Přesto všechno působí tak skutečně, jako by někdo odhalil tajemství, která jí brání v noci usnout. Elle začíná ovládat strach a panika a domov se pro ni stává pastí. Někdo odemkl minulost – a ona sama mu dala klíč....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454629/big_pozvala-me-dal-b2N-454629.jpg 4.1191

Vydáno: , Cosmopolis

You Let Me In, 2018

Kniha Pozvala mě dál

berila

Výborný román, dobře napsaný. Trochu jsem tušila, kdo za vším je a přesto byl konec překvapivý. Kdo nemusí mít všude plno krve a mrtvol a přesto chce pořádné napětí, tak tomu k přečtení doporučuji.

hlentilka

Občas jsem měla strach, občas jsem byla v napětí, možná proto, že jsem četla po nocích. Neuměla jsem rozkódovat pachatele, každá osoba byla pro mě podezřelá.

novina

Ze začátku jsem se do příběhu nemohla začíst, ale pak jsem četla jedním dechem. Škoda toho pomalého začátku a předvídatelného konce.

micha-ella

Tuhle knížku si musím přečíst znovu, třeba jí dám potom víc hvězdiček. Od Lucy Clarke jsem četla dvě předchozí knížky a obě se mi líbily, tahle mě zklamala. Hlavní postava mi šla na nervy svým nesmyslným chováním, - ta nána si mohla pořídit do pracovny závěsy, aby se večer po rozsvícení nemusela bát cizích pohledů, mohla udělat i leccos jiného, no, nebavila mě.

Olous1
20.11.2021

Kniha se četla celkem dobře, mě se to líbilo a vše ostatní napsali mí knižní přátelé. Druhá kniha od autorky a určitě není poslední. Za mě 85%.

Buchtičkajani
17.11.2021

Kniha má pomalejší rozjezd, a trochu zmatená, ale rychle se zorientujete. Děj napínavý, čtivý. Tentokrát jsem uhádla,kdo je vetřelec, ale přesto se mi kniha líbila.

Petule30
07.11.2021

Pro mě velké zklamání. Knihy Lucy mám ráda, ale tahle mi asi nesedla. Jako thriller mi to nepřipadalo. Nutila jsem se číst, protože mě kniha nebavila. Za půlkou se to trochu rozjelo, ale stejně to nebylo ono.

Dandulka
03.11.2021

Jako vzdy skvela kniha. Paradmi, mohu jen doporucit.