Pozvala mě dál

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Elle Fieldingová se rozhodne pronajmout svůj dům, a když se pak vrátí, nic jí nepřipadá jako předtím. Atmosféra domu se úplně změnila ̶ jako by se tam ochladilo… Elle má pocit, že někdo sleduje každičký její pohyb. Neděje se to ale všechno jen v její fantazii? Koneckonců je spisovatelka, a tak má bohatou představivost. Přesto všechno působí tak skutečně, jako by někdo odhalil tajemství, která jí brání v noci usnout. Elle začíná ovládat strach a panika a domov se pro ni stává pastí. Někdo odemkl minulost – a ona sama mu dala klíč....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454629/big_pozvala-me-dal-b2N-454629.jpg 4.1242
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

You Let Me In, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (100)

Kniha Pozvala mě dál

ydnac
08. května

ELLE PRONAJALA SVŮJ DŮM.

Na tom není nic zvláštního.
Tenhle nájemce však nechtěl být odhalen.
Chtěl se dostat Elle do soukromí, do pracovny slavné spisovatelky, vyzkoušet jak se žije v jejím domě.
Přitom nečekaně odhalil VELKÉ tajemství...
Elle tuší, že něco v jejím domě není v pořádku, ale své představy připisuje nespavosti, následné únavě a tlaku ze strany její knižní agentky na dodržení termínu odevzdání její nové knihy.
Vůbec jsem netušila, jak to celé dopadne a byla jsem opravdu překvapená.
Je to moje třetí kniha od Lucy Clarke a musím říct, že u mě stále vedou Trosečníci :-) a tak musím jednu hvězdu ve svém hodnocení ubrat, ale rozhodně si přečtu i Poslední nádech a Stíny nad zálivem.

munzarovalucie
26. dubna

První kniha od autorky a určitě ne posledni. Čtivá kniha, zápletka jen konec mi přišel hodně osekaný.


Ulrika
22. února

Na další knihu od autorky jsem se těšila, ale tato kniha mě tolik nezaujala, četla se mi těžkopádně. Konec to však vynahradil vrchovatě.

annastasia.j
18. ledna

Na tuhle knížku jsem se těšila - thriller o úspěšné spisovatelce, která svůj dům pronajme a jakmile se vrátí, už to není "domov", místo, kde nacházíme klid a bezpečí. Dům se rázem změní na atmosférou záhadné místo, ve které jsou věci tak nějak jinak. A dům není to jediné, co jí najednou nedá spát.

Styl autorky je v pořádku, píše dobře, občas vyvolá takový ten pocit, že potřebujete číst dál a zjistit, kdo to má vlastně všechno na svědomí. Zápletku kniha měla, námět se mi zdál ze začátku skvělý, ale mě osobně to prostě zas tak nevzalo. Že by to byla katastrofa a odpad, jak je uvedeno v recenzích, se rozhodně říct nedá, ale že bych z knihy byla unešená a příští měsíc si ještě pamatovala, o čem byla, to asi ne. Ale dokážu si ji představit jako vhodnou knížku pro kamarádku, která chce přejít ze čtení románů na thrillery a není připravená na extra složité zápletky a řádky, při kterých se budete otáčet, jestli za vámi nikdo nestojí. Takže já osobně ji doporučuju, ale nemějte vysoké nároky. Pokud chcete něco, co vás vtáhne a vydechnete až při posledním řádku knihy, tak tohle není nic pro vás.

SilvieSisinka
12.09.2022

Nakazlive čtivá kniha.Zacatek dost zamotaný,pomalu se rozmotávat.Zapletka skvělá.

Pavlína2019
07.09.2022

Jsem absolutně nespokojena, na tohle nemám čas.
Kniha mě vůbec nebavila.
Pořád a pořád dokola, něco tak nudného jsem dlouho nečetla.
Vydržela jsem po stranu 140 a přečetla pár posledních stránek...

Allla9
04.09.2022

Příběh dvou sester je plný napětí a tajemna. Vtáhl mě do děje a musím přiznat, že až do konce jsem netušila, jak vše dopadne.

Terka1975
01.09.2022

Námět dobrý, téma zajímavé, v půlce jsem ale měla dojem, že nečtu knihuLucy Clarkové, ale nějaký prvotinový pokus o psychothriller. Nutilo mě číst jen to, že její knihy jsou promyšlené a konec je vždy zajímavý. A dočkala jsem se, asi by kniha snesla dramatičtější první část, Ella mi přišla jen vystrašená žena utopená v minulosti. Ale i tak jsem spokojená.

1