Hrníček z lásky

Hrdiny románu jsou pětatřicetiletý Adam a o šest let mladší Eliška. Kromě toho, že jsou oba rozvedení a že se jeho dědeček oženil s její babičkou, nemají Adam s Eliškou naprosto nic společného. On už několik let úspěšně řídí dědečkovu firmu v Brně a chystá se vstoupit do nového manželství, ona si zvolila osamělý život na venkově v pronajaté usedlosti, kde se živí výrobou keramiky. Viděli se jednou v životě před dvaceti lety a není ani trochu pravděpodobné, že by se ještě někdy potkali. Osud v podobě dědečkovy závěti však jejich životy nečekaně spojí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23760/hrnicek-z-lasky-23760.jpg 4.159
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Petra (ČR)

Kniha Hrníček z lásky

JancaMia
13.10.2018

Milá knížka o tom jak to někdy může v životě dopadnout a co to s sebou všechno nese ... nese sebou i poselství o lidských hodnotách ... za mě moc milé příjemné čtení :)

DenčaTymonová
01.11.2017

Milá, pohodová knížka :)

Analady
29.09.2017

Milá, romantická knížka.

Romžiry
10.07.2017

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

EvikU.
07.04.2017

První kniha, která se mi dostala do ruky od této autorky. Je to milé čtení. Baví mě.

zaranda
01.11.2016

Příjemná oddechovka se zápletkou připomínající nějakou americkou romanťárnu. Ideální na chvíle nemoci, kdy člověk nemůže dělat nic, než se zachumlat pod peřinu s nenáročným čtením.

Adissek
30.04.2016

Moc krásná knížka

trdlo1
25.12.2014

Pěkné, milé počteníčko :-)