Iva095 Online Iva095 komentáře u knih

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Jediný s kým jsem měla problém byl Travis, ten mi ale vůbec nesednul. Ale jinak zase skvělý, čtivý a napínavý příběh. Naprostá spokojenost.

04.09.2023 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Skvělí díl jako všechny předchozí. Kim i celý její tým jsem si oblíbila. Tato série mě celkem dost baví.

02.09.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První seznámení s Robertem Hunterem a jeho parťákem nebylo vůbec špatné. Ale myslím si, že další díly by mohli být o něco lepší, proto dávam 4*.

31.08.2023 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Moc nevím co k tomu říct. Asi jen další skvělí díl.

28.08.2023 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Třetí případ Kim a jejího týmu, tentokrát vyšetřují únos malých holčiček. První dva díly byli skvělý, ale tento byl ještě lepší.

26.08.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Kniha se četla úplně sama, ale i přesto mě první část moc nebavila, ale jak jsem se dostala k druhé části tak už jsem se od knihy nemohla odtrhnou. Až do poslední chvíle jsem vůbec netušila jak to celé dopadne. I přesto, že za mě byla první část trošku slabší tak ta druhá a třetí to úplně vklidu dohnali. Skvělé čtení.

25.08.2023 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Některé části mě bavili a některé mě zase nudili. Bohužel těch nudných částí bylo víc. První díl se mi líbil víc.

23.08.2023 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Detektiv inspektor Kim Stoneová vs psychopatická psychiatrička Alexandra Thorneová.

Nemám co vytknout. Myslím, že mám před sebou celkem dlouhou sérii kterou si budu rozhodně užívat. Těším se na pokračování.

19.08.2023 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Crestwood - pět zaměstnanců a jejich tajemství.
O deset let později jsou někteří z nich zavražděni.
Inspektorka Kim Stoneová se svým týmem se snaží přijít na kloub tomu co se před lety stalo.

Kniha mě moc bavila. Příběh byl čtivý, napínavý, s fajn humorem a místy dost nepříjemný. Rozhodně budu v sérii pokračovat.

16.08.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

U hodnocení této knihy půjdu hodně proti proudu. Tento příběh ve mně nevyvolal skoro žádné emoce. Kniha se dobře četla, ale že bych z ní byla nějak nadšení nebo dojatá tak to se říct nedá. Největší problém jsem měla s koncem, protože ten se mi zdál dost nereálný. Po tom co jsem přečetla Pravda nebo lež jsem si byla jistá, že si od autorky přečtu ještě něco, teď si tím už tak jistá nejsem.

13.08.2023 3 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Tuto knihu jsem doma válela několik měsíců úplně nedotčenou. Vůbec se mi do ní nechtělo, měla jsem z ní obrovský respekt. A teď po přečtení mohu s jistotou říct, že to byl jeden z nejlepších thrillerů co jsem kdy četla. Dělo se toho tam strašně moc a přesto to na konci všechno zapadlo do sebe. Musím ocetit to minimální množství postav a to jak se kniha krásně četla. Doufám, že autor u nás brzo vydá ješně něco dalšího. Rozhodně doporučuji.

10.08.2023 5 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Čím více knih od tohoto autora čtu tím více si je užívám. Další skvělí příběh a z této série zatím nejlepší a jelikož mám od autora přečtené všechny knihy tak mě kapitola 46 hodně potěšila. Těším se na další Mayneho díla.

29.07.2023 5 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Od autorky jsem četla Seznam hostů a i přesto, že byla kniha příšerná tak jsem byla schopná ji dočíst narozdíl od ní tato kniha se nedá číst vůbec. Příběh je o ničem a čtení této knihy je ztráta času. Vždy se snažím dostat až na úplný konec, ale tady to prostě nešlo.

27.07.2023 1 z 5

Recept na lásku Recept na lásku Jarrett Melendez

Krátká jednohubka, která vám vyčaruje úsměv na tváři. Tento komiks byl tak strašně moc roztomilý. Bena i Liama jsem si hned zamilovala a ne jenom je samozřejmě i čuníka Watsnona, ale i ostatní postavy byli fajn.
Pokud si chcete přečíst něco, krátkého, milého a neuvěřitelně moc roztomilého tak Recept na lásku je ta nejlepší volba.

25.07.2023 5 z 5

Noc pro chrliče Noc pro chrliče Filip Kalčák

Tato kniha je prý pro ty co mají rádi svět Zaklínače což já jsem a asi i proto jsme si knihu pořídila. Bohužel mě příběh nebavil. Celkem dlouho mi trvalo než jsem vůbec pochopila o co v knize jde. Co se týče hlavních hrdinů tak s naprostou jistotou můžu říct, že mi přišli tak moc nezajímaví, že mi bylo úplně jedno co se snimi stane. Ale s čím jsem měla největší problém byli jména, protože Kouzliván a Velihra mi nezní jako jména z YA fantasy, ale spíše jako jména z nějaké staré české pohádky. Co musím ocenit je krásná obálka a čtivost knihy, ale to je bohužel vše. Za mě tato kniha spíš ne než ano.

24.07.2023 2 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Za mě tento díl na to že byl zavěrečný tak byl nejslabší, ale i tak hodnotím 5*, protože ani od jednoho dílu z této série jsem nečekala nic extra, jediné co jsem chtěla je něco nenáročného a odpočinkového a to jsem přesně dostala.

17.07.2023 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

O něco lepší než první díl a ten konec mě utvrdil v tom že díl číslo tři musím přečíst co nejdříve. Skvělá nenáročná kniha.

14.07.2023 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Krátká, super jednohubka, kterou jsem měla přečtenou během pár hodin. Těším se na pokračování.

13.07.2023 5 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Zajímavá, originální fantasy jednohubka, která má moc pěknou obalku i ořízku. Příběh se krásně četl a vůbec mi nevadilo, že tam nebyla žádná romantika. Viv, Tandri, Knoflík i Cal byli skvělí. Tato kniha patří mezi ty co jsem vůběc číst neměla v plánu, ale nakonec jsem ráda, že jsem si jí pořídila. Rozhodně jsem zvědavá na pokračování.

Blízko taumické linie
skalverský kámen ohněm plá,
kruh štěstí tobě daruje
a naplní se touha tvá.
_______________________________
...ten krok, který jsem učinil,
mě stál o mnoho více sil.
Ač zvolil jsem si jinou z cest
já dál své břímě musím nést...

02.07.2023 5 z 5

Bez lásky Bez lásky Alice Oseman

Od autorky zbožňuji sérii Srdcerváči. Mám moc ráda knihy s duhovou tématikou, ale na téma asexualita a aromantika jsem ještě nic nečetla, takže mě kniha hodně lákala. Příběh byl zajímaví a hodně čtivý. Hlavní hrdinka i vedlejší postavy byli fajn. Jen bych knihu trochu zkrátila, první polovina mě bavila pak jsem se místy nudila. Kniha za přečtení rozhodně stojí.

02.07.2023 4 z 5