Googies Googies komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Prostě a jednoduše tuhle spisovatelku miluju!!!!

30.06.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak tahle kniha se mi ze všech tří líbila teda nejvíce!!! I film by nemusel být špatný.

21.06.2020 5 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Co jako ten konec??? Zase cekat na dalsi dil :D

16.06.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Jako no...… takový slabší průměr...

29.05.2020 3 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

(SPOILER) Knížka se četla sama, chvílemi mě až bolelo u srdce. Ale hodně věcí se dalo předvídat. Od chvíle, co Kellan "zemřel" jsem doufala v jeho návrat, že tam bude někdo, kdo ho zachrání. Teda v to jsem i doufala v případě Kate, že na poslední chvíli jí zachrání, ale to se nestalo :(. A samozřejmě se mi líbí jako pár Aurélie se Zanem. Teda ze začátku mě Aurélie štvala, ale naštěstí mě to zanedlouho opustilo.

Jakmile jsem dočetla, tak jsem si řekla, že konec je takový, že další díl ani nemusí být. Takový správný konec. Ale jak teď nad tím tak přemýšlím... Mohlo by tam být, kdo zachránil Kellana, když ten dotyčný věděl, kam ho odnést, apod.

Naštěstí druhý díl je už napsaný, tak ho snad vydají co nejdříve!!!!

23.04.2020 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Musim rict, ze tenhle dil me zacal poradne bavit az ke konci.

20.04.2020 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Precteno za 4 hodky.... Rush mi bude chybet.

19.03.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Precteno za jeden, jak me to vtahlo. Ale popravde receno, ten zvrat na konci jsem tušila dřív :D

19.03.2020 5 z 5

Helix - I ty budeš nahrazen Helix - I ty budeš nahrazen Marc Elsberg (p)

Velké zklamání. Začátek ještě šel, ale od půlky... proste me to vubec nebavilo :(

15.03.2020 2 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Presne takovou sladarnu si potrebuju jednou za cas precist !!

24.02.2020 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Konec napinavy jak ksandy. Jinak jsem byla v tymu Chaol :D

22.02.2020 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Jako fakt dobra knizka, ale celou dobu me hlavni hrdinka přímo sr***!!! Takova namyslena... :D a to, ze umrel Sam????! To mi v tu chvili puklo srdce!!

17.02.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Co ten konec???? A další knížka zatím nevyšla. Chce se mi jednoduše brečet!!!! :D

07.02.2020 5 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Hned od zacatku bylo jasne, ze se do Liama Jules zamiluje :D ale stejne je to skvele cteni. Uz aby byl dalsi dil!!!

20.01.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

No nevim... Byla jsem z knizky vic nadsena pri koupi, nez po precteni. Takovy slaby prumer. Prvni kniha autorky se mi libila vic.

27.11.2019 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Tak takhle knizka me totalne vtahla do deje!! Ale to, co se v minulosti stalo Alex, jsem tusila drive.

17.11.2019 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Proste muj milovany King. Tahle klasika nesmela chybet mezi prectenymi knihami.!!

14.11.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

No super poctenicko!!! Uz by mohl byt i film!!

02.11.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

No proste pecka. Oddychla jsem si, ze to neni sladarna. A take jsem si oddychla, ze mam hned po ruce druhy dil!!!

29.10.2019 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Presne tenhle typ knizek je obcas potreba si precist. Po cteni samych detektivek apod., je potreba si precist poradnou sladarnu, ktera vas pohlti a vezme za srdce.

24.10.2019 5 z 5