Googies Googies komentáře u knih

Proklej svítání Proklej svítání Karen Chance

Druhou pulku jsem vylozene preletla. V urcitych pasazich jsem mela bordel, spis asi od te bitvy v Las Vegas. Jako jake lode apod.... Ale i tak, skoda ze nejsou dalsi dily.

09.06.2019 2 z 5

Unesena stínem Unesena stínem Karen Chance

Kniha o tom, jak si bloncka potrebuje konecne vrznout :D

Kdyz pominu zase ty dlouhy kecy okolo, tak se to dalo cist :D

28.05.2019 3 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Chvilku mi trvalo se zorientovat mezi vypraveni v "soucasnosti" a minulosti. V soucasnosti jsem si porad musela pripominat, ze hlavni hrdina je novinar a ne policajt. Ale jinak se tato knizka cetla velmi dobre. :)

20.05.2019 4 z 5

Dotkni se temnoty Dotkni se temnoty Karen Chance

Bez te rusive omacky, by klidne knizka mohla byt polovicni a uplne by to stacilo. A mozna by pak stala za vice hvezdicek.

19.05.2019 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tak tohle bylo velkolepe!!! Sice zezacatku jsem furt mela v hlave Sama v cernem lese a cekala jsem, kdy se z toho zas vyklube jen nejake smecko na hlavni hrdinku, ale tohle jsem necekala.. Dala bych si to jako filmecek :D

27.04.2019 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Kniha mě bavila hned od začátku!!!

24.04.2019 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Už aby byl další díl :D Líbilo se mi, jak to šlo s Beatrice a Florinem zezačátku pomalu. A vrah mě napadl někde v půlce, ale jen na chviličku, pak mě to zas přešlo :D Zkrátka, četlo se to velmi dobře :)

16.04.2019 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Úplně mě tato kniha vtáhla. Líbí se mi tam i zapojený osobní život Beatrice, hlavně ohledně Florina :D :D

08.04.2019 4 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Za mě teda průměr. Zápletka byla vcelku dobrá, ale moc omáčky okolo. To se ani nedalo číst. Dost jsem přeskakovala.

20.03.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jediné, co můžu k této knize říct je, že mě štve, že už ji mám přečtenou.

13.03.2019 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Proste wauuu....

27.02.2019 5 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Na konci jsem si pobrecela :'(

13.02.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Tak tahle kniha me vazne bavila. Prvni kniha, u ktere jsem mela divny pocit ze tmy u me doma :D

23.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Ja nevim, ale pri cteni jsem mela porad pocit, ze ctu slabsiho kinga. Proste ten styl psani mi ho pripominal. Ale jelikoz Kinga miluju, tak se mi tato kniha libila :)

18.01.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Cetlo se to v podstatě samo, ale cekala jsem od toho teda neco jineho :)

13.01.2019 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Úplně mě tato kniha uchvátila, tak jako i předchozí díly. Miluju tuhle sérii. Ale ten konec?! Potřebuju další díl :D

08.01.2019 5 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Fakt mě bavila.

28.11.2018 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Celkem trvalo, než jsem do knihy začetla, ale pak to šlo samo. Miluju tenhle styl knížek.

31.10.2018 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Teda zezačátku mě tato kniha vůbec nezaujala, ale jak se opět ukázalo, jsem ráda, že jsem ji nepřestala číst. Musím si sehnat druhý díl. :-)

15.10.2013 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Ze začátku mě moc nezaujala, ale nakonec mě úplně uchvátila a přečetla jsem jí za necelý dva dny.

13.10.2013 5 z 5