Konec hlídky

Pachatel hrůzných činů leží v nemocnici a jeho uzdravení je nejisté, přesto má neuvěřitelnou moc páchat to nejhorší myslitelné zlo. Pokud ho vyšetřovatel Bill Hodges s Holly Gibneyovou brzy nezastaví, stanou se jeho oběťmi i oni…

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302052/big_konec-hlidky-FmB-302052.jpg 4.2827

Bill Hodges 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The End of Watch, 2016

Kniha Konec hlídky

Čmeláček

Tato kniha sérii důstojně uzavřela, podle mého byla nejlepší. A zase jsem četl jsem slovenské vydání.

Ginosaji

(+ SPOILER) Příjemné zakončení trilogie. Konec byl překvapivě rychlý, ale ve finále mi to vůbec nevadilo. Nebylo v tom nic přehnaného, žádná zbytečnost. Prokládání děje sebevražednými kapitolami bylo chytré. Takové nahlédnutí z jiné perspektivy. Musím však vyzdvihnout jednu záležitost - důstojný odchod det. v. v. a jeho konec hlídky.
Tato detektivní série je skutečně geniálním počinem.

Sisi394

proste skvely zaver skvele trilogie

Vesmich
30.11.2021

No tak kdo by tak asi jiný, než Kingův Brady Hartsfield, mohl zvládnout proslulé zapůjčení Bábi Zlopočasné? Ta to ovšem uměla i s včelami! Brady netrénoval odmala, takže to nemělo ten efekt. Billova kapela už se taky celkem neměla kam posouvat, jestli to tedy mělo někdy skončit, ale některé vedlejší postavy přinesly oživení.

Light22
26.11.2021

Líbí se mi, že King si počkal celé dvě knížky klasické detektivky, než spustil svojí Kingovitost a vytvořil klasiku na jakou jsme zvyklí. Pro čtenáře Pana Mercedese je to povinnost, ale kvalit prvního dílu nedosahuje.

koubin007
08.11.2021

Slabý a snadno předvídatelný děj. Nudné to nekonečné vysvětlování videohry a těch nesmyslů kolem, přišlo mi to jako nastavovaná kaše, kterou se mi nešlo prokousat na konec. Motiv sebevraždy děti ok, ale co dál - dal už nic nepřišlo? Po téhle knize mi v hlavě nezůstane žádná vzpomínka.

viweb
31.10.2021

Poslechnuto jako audiokniha. Krásně namluveno, příběh mi přišel malinko přitažený za vlasy, ale klasická "Kingovka" Doporučuji!

boxas
14.10.2021

King uměl a umí vystavět dobrý, napínavý příběh. Tento není výjimkou.
Na mě je však kniha svým námětem příliš smutná, až depresivní.
Billa Hodgese s Holly Gibneyovou jsem si oblíbila, zvlášť toho sedmdesátiletého umanutého pragmatika Billa, tak asi bych Konec hlídky s čistým svědomím nedokázala doporučit někomu s určitými zdravotními problémy.