Řbitov zviřátek přehled

Řbitov zviřátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265/bmid_rbitov-zviratek-S8r-265.jpg 4 5348 5348

Rodina Creedových se usadí ve starém domě v půvabném prostředí venkova státu Maine. Otec lékař, krásná žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že nic nemůže překazit jejich štěstí... Avšak objevuje se Cosi, co mrazí krev v žilách, Cosi strašnějšího než sama smrt. Cosi nesrovnatelně příšernějšího a silnějšího...

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Laser-books (Laser)

Pet Sematary , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řbitov zviřátek. Přihlašte se a napište ho.

zuzankac
24.07.2024 2 z 5

Čteno v originále. Knížce by se dalo klidně ubrat cca 200 stránek a bylo by to ku prospěchu. Je fakt únavný, jak pořád někdo na něco vzpomíná a když jde Louis k Judovi na pívo, je to pomalu tak na 50 stran... Nechápu, jak tu někdo psal, že je to svižně napsané. Hlavně druhá část knihy je extrémně zdlouhavá. Přeskakovala jsem. Jako skoro jediné plus vidím to, že je kniha úplně jiná, než film, takže jsem netušila, jak dopadne.

katushah
06.07.2024 5 z 5

Moc hezký a svižný příběh. Mnohem lepší než film.

svetlanaLjQX
05.07.2024 5 z 5

Kinga mam dost nacteneho, ale tuto knihu jsem dosud necetla. Videla jsem oba filmy a rikala si, ze kniha mi uz nic neda. Nemohla jsem se mylit vic. King - to.je hlavne to plizive zlo. Hruza, ktera neni smysly posizitelna, ackoliv o ni vsichni vi. To zlo, ktere cloveka ovlada a nuti delat veci, ktere nechce. A to v knize je velmi dobre popsano. Donutilo Judda zavest Louise na tajemne misto. Poskodilo Rachel vuz, aby nemohla dojet vcas. Uspalo Judda, ackoliv vypil more kavy. A hlavne donutilo Louise opakovane delat hruzne veci, i kdyz vedel, ze to bude mit desive nasledky. Pocity z toho zla, jeho vliv na cloveka je to, co vam zadny film neukaze. A je to mnohem desivejsi, nez vsechny filmove lekacky a krvave sceny.
King je proste kral hororu.

Mráz, Murtagh a další knižní novinky (17. týden)

21.04.2024

Knižní novinky (46. týden)

10.11.2019

Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Řbitov zviřátek (2002)

Kniha Řbitov zviřátek v seznamech

v Právě čtených100x
v Přečtených8 003x
v Knihotéce1 605x
v dalších seznamech40x

kočky zfilmováno tajemství horory hřbitovy příšery, monstra vzkříšení nemrtví

Stephen King
americká, 1947