Řbitov zviřátek

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Rodina Creedových se usadí ve starém domě v půvabném prostředí venkova státu Maine. Otec lékař, krásná žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že nic nemůže překazit jejich štěstí... Avšak objevuje se Cosi, co mrazí krev v žilách, Cosi strašnějšího než sama smrt. Cosi nesrovnatelně příšernějšího a silnějšího...

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265/rbitov-zviratek-wOR-265.png 4.44007
Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno, Laser-books (Laser)

Pet Sematary, 1983

Kniha Řbitov zviřátek

Olcab264
předevčírem

Dost zajímavá knížka,moje první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední

Erizzani

Tahle kniha je prostě klasika, nejde ji snad špatně hodnotit. Četla jsem ji jako děcko a v dospělosti si to zopakovala. Nějaké výhrady bych měla, ale je to jednoduše dobrá knížka, která stojí za přečtení.

Fodder

Kingův průměr. Pěkně čtivé a pasáže od půlky byly dobře děsivé. Ale biblické myšlenky ke konci mě iritovaly.

Anakonda1969

Jóó, úplně jsem to prožívala. Sice jsem milovník koček, ale u Kinga prostě musíte počítat se vším. Tak že jsem čičinku oželela a příběh si s mrazením užívala. Je zvláštní, jak tento spisovatel dokáže vymýšlet originální příběhy.

sarka9190

Chtěla jsem dát těsně po docteni za 3,ale nebylo mi z toho příběhu úplně nejlépe a já si uvědomila, že se mi nenápadně dostal pod kůži. Nechala jsem tedy dojmy chvíli uzravat a po srovnání s filmem, kdy jsem si přiznala, že mě kniha oslovila daleko více a niterneji, musím dát plný počet.

Marciem

Asi Kingův průměr, ale celkem spokojenost. Lehce předvídatelné některé pasáže. Určitě nelituji času, který jsem knize věnovala.

hanakk

Popravdě jsem asi čekala od Kinga víc. Jako jeho fanynka jsem se na knihu těšila, ale zklamala mě. Děj mě za srdce moc nevzal. Ale musím uznat, že nad některými pasážemi jsem seděla s otevřenou pusou. Nebylo jich bohužel ale mnoho.

venda99

Lehké, čtivé, průměrné, ale závěr super.

Nespavost
Nespavost