Googies Googies komentáře u knih

Dokonalé léto Dokonalé léto Kasie West

Takovy novodoby Hrisny tanec zamereny na zpev, takze spis Hrisny zpev? Nejvic me dodelalo, kdyz si tam chteli zazpivat i nejakou pisnicku z Hrisneho tance :D
Ale jinak takova pohodova knizka k odreagovani.

14.03.2024 4 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Nutně potřebuji další díl!!!

10.02.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Já prostě miluju tuhle sérii knih. Vždycky mám chuť jet do té země a podívat se na ty místa z knih a hlavně všechno jídlo a pití, které jsou popsány v knihách, ochutnat!!!

18.01.2023 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

První knížka, kterou jsem ani nedokázala dočíst!!! Tohle se vážně nedalo. Takhle mi snad ještě nikdy hlavní hrdinka nevadila.

28.11.2022 odpad!

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Abych pravdu rekla, tak jsem si moc anotaci necetla a sahla jsem po teto knizce v me knihovne s tim, ze jde o dalsi erotis roman. A jak ja se mylila!!! Tolik pasazi, ktere jsem si musela vyfotit do mobilu, jak byly krasne napsane!!

30.05.2022 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Začátek pro mě byl docela utrpení. Nemohla jsem se vůbec začíst. Ale od setkání Beccy a Mikea to jelo. Za den jsem to dočetla. Jak moc jsem se u toho nasmála, tak moc jsem u toho brečela dojetím. Krásné čtení!!

07.12.2021 5 z 5

Dotek smrti Dotek smrti Gustav Tegby

Tak tahle knizka byla docela utrpeni… Elin me vylozene sr***! Omlouvam se, ale jinak se to neda rict. To, co se z toho vyklubalo, bylo totalni zklamani!!

03.11.2021 odpad!

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Ježiš, jak já ty její knihy úplně miluju!!! Jediné, co mi na nich vadí je, že je mám hned přečtené. A vůbec mi nevadí, že to není nějaké hlubokomyslné čtení, právě naopak!! Občas to chce si přečíst takovou knihu, aby člověk aspoň na chvilku vypustil své starosti.

22.07.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Pro mě to bylo krásné čtení. Od prstýnku až do konce jsem měla úplně mokré oči!!

22.06.2021 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Takovou dobu mi trvalo, nez jsem ji prelouskala. Nejak se mi necetla dobre a musela jsem se nutit ke cteni. Jednicka byla rozhodne hezci!!!

17.06.2021 3 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Takova mila jednohubecka :D

10.03.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Uzasna kniha od uzasne spisovatelky!!! Ten konec byl velkolepy a pobrecela jsem si poradne!!!

28.10.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Jako vazne?????
Hlavni padouch odhalen hned jak se tam objevil.
Co to, jakym zpusobem zemreli jeho rodice????
A to kazda kniha tohohle typu, ma presne dany, ze pri prvnim sexu je kazda tesna?? A ze pri kazdem sexu je prvni vzdycky zenska a nebo aspon teda soucasne???
Jako dobra oddechovka, nejaky pasaze me dojaly, ale jinak jsem se docela nasmala :D

30.09.2020 2 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Docitala jsem tuto knihu se zatajenym dechem, a poslednich 60 stran s uslzenyma ocima. Jak radosti, tak i smutkem. Byla to krasna serie!!

27.09.2020 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Docela mi trvalo, nez me kniha chytla. A pak jsem se bala, kde pribeh utnou kvuli dalsimu dilu. Nastesti to tak nenastvalo.

18.08.2020 5 z 5

Dědictví Dědictví E. E. Holmes

Cekala jsem teda od te knizky uplne neco jineho. Ale i tak me dost bavila, ani ten dlouhy zacatek nez se zacalo neco dit mi tolik nevadil, aspon se clovek dostal jakoby do deje, do zivota Jess. Plno veci jsem tusila hned, třeba ohledne Evana a ze teta Karen bude vsechno vedet. Akorat ten konec nic moc.

02.08.2020 3 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Jako v jeden moment ke konci jsem myslela, ze tu knizku podpalim, znicim, vyhodim z okna, nastesti ten pocit trval asi jen dve strany :D ale Cardan mi bude hrozne chybet, Jude teda tolik ne, ale Cardan urcite!!!

30.07.2020 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak to jsem opravdu nečekala!!!

23.07.2020 5 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Tato kniha se mi libila, stejne tak jako předchozí kniha od teto spisovatelky!!

06.07.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Tak tohle me bavilo, takova uplne normalni sedmileta holcicka :D

02.07.2020 5 z 5