Tesáky

Elsie je upírka a je jí tři sta let, ale za celou tu dobu nenašla toho pravého. To se ale změní jedné noci v baru, když potká Jimmyho, okouzlujícího vlkodlaka s jízlivým smyslem pro humor a zálibou v běhání při měsíčku. Společně se dívají na horory, čtou strašidelné knihy, užívají si procházky ve stínech a večeře bez česneku. Jejich děsivý životní styl i strašidelný apetit se skvěle doplňují – je to prostě monstrózně báječný vztah!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461867/big_tesaky-WZ2-461867.jpg 4.1367
Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , CooBoo

Fangs, 2020

Kniha Tesáky

Ronnie68

Přečteno za pár chvil .... Taková oddychovka, která zobrazuje vztah upírky a vlkodlaka ...

Ran

Kniha má skvělý humor a styl psaní. Ten byl příjemně rychlý a konzistentní skrz celý příběh. Příběh byl naprosto úžasný a vztah mezi oběma postavami se krásně vyvíjel.

vlckovka

Pokud máte rádi téma upírů a vlkodlaků, tak jste tady správně. Svižný komiks, který popisuje soužití upírky a vlkodlaka (pro mě překvapivá kombinace). Ilustrace se mi líbily a přečetla jsem to jedním dechem. Pokud téma není moc pro Vás, asi bych to spíš nezkoušela. Je to psané docela pro cílovku. Ale pokud se umíte oprostit od nadpřirozena, můžete v tom vidět popis soužití dvou lidí, kteří jsou protiklady, a přesto se přitahují.

tessiesulcova

Hned mě tato kniha/komiks zaujal. Nemohla jsem to nemít ve své knihovně. Podle mého to byly zbytečné peníze. Přečtené to bylo do 10 minut. Vtipné to sice bylo, ale spíše celkově nudné. Měla jsem velká očekávání, jelikož upírskou a vlkodlačí tématiku zbožňuju, sle jsem zklamaná.
Kdybych si ji přečetla v obchodě, udělala bych nejlépe.

Knihy_nad_zlato

„Fajn“ to podle mě vystihuje zcela přesně. Námět asi celkem originální a vtipnej. Kresby pěkný a jednoduchý (jakože tam není nic zbytečnýho, co by rozptylovalo pozornost). A některý scény i fakt vtipný. Ale zároveň tam jsou i scény, který jsem buď nepochopila, a nebo fakt nebyly vtipný ani trochu. Jsem ráda, že jsem si to přečetla (kór, když je to jen na pár minut), ale zároveň jsem ráda, že jsem si to nekupovala.

kedlis

Je to fajn námět, škoda že to není ve formě nějakého uceleného příběhu, ale jsou to spíše střípky ze života.

girdi

Prolistovala jsem na jeden zátah a perfektně se pobavila. Je to komiks spíš k prohlížení než ke čtení, ale vtípky jsou opravdu vymazlené. Je to morbidně kouzelné.

Berulidemknihy

Asi jsem očekávala víc. Spousta pasáží mi přišla nezáživná a nezajímavá. Kresby také nebyly bůh ví jak propracované. Je to škoda, ale asi jsem se v ní nenašla.