Tesáky

Tesáky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461867/bmid_tesaky-WZ2-461867.jpg 4 442 117

Elsie je upírka a je jí tři sta let, ale za celou tu dobu nenašla toho pravého. To se ale změní jedné noci v baru, když potká Jimmyho, okouzlujícího vlkodlaka s jízlivým smyslem pro humor a zálibou v běhání při měsíčku. Společně se dívají na horory, čtou strašidelné knihy, užívají si procházky ve stínech a večeře bez česneku. Jejich děsivý životní styl i strašidelný apetit se skvěle doplňují – je to prostě monstrózně báječný vztah!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Fangs , 2020

Irsaf
07.03.2021 3 z 5

Taková jednohubka, jaké komiksy bývají...
Sem tam byli dobré hlašky...
Ale jednou přečíst stačilo...

Ivet_V
04.03.2021 5 z 5

Tento komiks zná snad už každý. Byl krásný a odpočinkový. Stihnete ho přečíst za půl hodinky. Je hlavně pro milovníky upírů a vlkodlaků, kterým vykouzlí úsměv na tváři. Mně se moc líbil.

vendylein
04.03.2021 5 z 5

Tohle je prostě "ňuňu", jinak to vyjádřit nejde. Jednohubka, která pobaví, rozněžní a vykouzlí úsměv.

luca321
03.03.2021 4 z 5

Knížka byla fajn. Bylo to vtipné a fakt moc pěkné ilustrace. Ale upřímně jsem čekala trošku víc, je to hodně krátké za tu cenu.

KatChiss
03.03.2021 3 z 5

QOTD: Upír, nebo vlkodlak?
Za mě rozhodně upír. Miluju knihy s těmito nadpřirozenými bytostmi a četla jsem jich poměrně dost - Stmívání, Vampýrská akademie, Upíří deníky, Večeře s upírem. Takže je jasné, že jsem si Tesáky nemohla nechat ujít.
Na začátek musím říct, že mě dost zklamalo, když jsem knihu dostala. Čekala jsem, že bude v hardbacku, ale přišel mi sešit, ten nejlevnější možný formát. Vůbec se mi to nelíbí a 199 Kč, které za to chtějí, bych upřímně nedala.
Co se týče obsahu, ilustrace jsou hezké a skeče vtipné (většina). Na některých stranách nejde ani o příběh, ale je to jen jeden obrázek, který představuje život vlkodlaka a upírky.
Podle mě si stačí tento komiks přečíst někde na netu, nutně ho doma mít nepotřebujete.
Čekala jsem, že z něj budu více nadšená. Po přečtení se mi komiks opravdu líbil, ale teď už z něj tolik odvařená nejsem. Máte to taky někdy tak? ????

Aykiru
02.03.2021 4 z 5

Musím říct, že Tesáky mě opravdu příjemně překvapily. Nejen, že "příběh" není úplně teenagersky naivní a sladký, ale ještě navíc jsem se u něj poměrně dost zasmála (a to se mi moc často nestává). Kdybych měla hodnotit jen v této kategorii, rozhodně bych dala sto procent, protože knize opravdu není, co vytknout. Bohužel, hodnocení všech žánrů a kategorií je jednotné, takže "jen" čtyři hvězdičky.

Terie
02.03.2021 5 z 5

Tak tohle bylo fakt boží, hrozně jsem si to užila od začátku až do konce. Skvělá souhra vlkodlaka a upírky v komiksovém provedení, vtipné a milé. Určitě se ke knížce budu vracet. :)

Knihomolka97
01.03.2021 5 z 5

Tesáky jsou čtvrtým komiksem, který jsem od autorky přečetla a opět jsem nadšená. Bylo to strašně roztomilé a vtipné, nešlo se neuculovat a nesmát. Černý humor je prostě můj. Chválím také skvělé ilustrace, bez kterých by to samozřejmě nešlo. :)
Příjemné, zábavné čtení na 20-25 minut a myslím, že se dá klidně přečíst i víckrát než jednou. Rozhodně doporučuji. :)
4,5⭐/5⭐

MamaKnihomolka
28.02.2021 4 z 5

Na tento komiks jsem se hrozně těšila. Už jen pro ty skvělé a vymazlené ilustrace.
Jako první, když se mu kniha dostala do rukou mě zklamala vazba. Očekávala jsem totiž stejnou vazbu jako jsem viděla ve vydání v Aj. A to plátěnou, která se mi k tomu i hodí víc. Dál jsem si taky myslela, že to bude nějaký příběh, ale jsou to vlastně jen takové scénky že společného soužití upírky a vlkodlaka. Jejich vztah je roztomilý a často jsem se culila a usmívala.
Je to příjemné proložení četby. Jestli máte rádi upíry a vlkodlaky tak se vám kniha bude rozhodně líbit. Mě se líbila také, ale dech mi úplně nevyrazila. Beru to jako knihu na zlepšení nálady, proto se mi ani tenhle komiks nechce hodnotit hvězdičkami.

OsolenéKnihy
22.02.2021 5 z 5

Tohle se mi líbilo víc než autorčina série Dospělost je mýtus, protože to mělo nějakého společného jmenovatele a tvořilo to jednoduchý příběh, při troše fantasie. Bylo to jednotné tématikou, humor mi sedl a bylo to fakt pěkně podané, kresba je milá a jednoduchá, některé vtípky byly spíš pro starší čtenáře. :D Komiksové stripy mám ráda a tyhle byly fajn. :)

Malinali
21.02.2021 5 z 5

Upírka a vlkodlak. Kreslený příběh. Vtipný. Krásné kresby. Odpolední jednohubka. První kniha pro mně od této autorky a určitě ne poslední.

Akléda_
19.02.2021 4 z 5

Tohle bylo boží! Sarah Andersen miluji, tady mi její kresby přišly ještě hezčí a o kousek propracovanější. U čtení jsem se usmívala a bavilo mě to. Pokud jste dříve milovali Stmívání, máte stále studené ruce, milujete upíry a vlkodlaky a nebo jste team Jacob (sorry not sorry) Tesáky jsou pro vás úplně ideální!

Nuttelka
19.02.2021 3 z 5

Přelousknuto během půl hoďky, milé, vtipné, nenáročné... Kresby krásné :-)

kikizubik
19.02.2021 5 z 5

Je to jednohubka na jedno dopoledne. Neobvyklý pár Vlkodlak a Upírka, kteří jsou spolu skvělý! Jsou části, které vás opravdu rozesmějí.
A ta kresba♥️

Tereziee
15.02.2021 3 z 5

Přečteno za pár chvilek. Téma komiksu je zajímavé a nabízí nám několik netradičních a zároveň vtipných momentů ze života hlavních postav (upírky a vlkodlaka). Předchozí knížky autorky mě ale přece jen bavily o trochu víc, takže dávám jen tři hvězdičky. Docela mě i zklamalo provedení knihy, nakladatel si s tím mohl trochu víc pohrát.

Ellinek
12.02.2021 5 z 5

Přečteno během chviličky, ale to je tak roztomilé, až bych taky chtěla Jimmyho. :D Některé upírské a vlkodlačí vtípky se opravdu povedly, ilustrace jsou krásné, vlk je prostě roztomilý a přestože tohle máte přečtené, sotva jednou mrknete, stojí to za to. Je to roztomilé, zlaté a prostě ňuňu. :D

anishta
11.02.2021 5 z 5