Ubulená hromádka štěstí

Plavková sezona se blíží! Ulov plážového krasavce! Začni cvičit! Zvedni zadek! Hmm... ne. Radši na všechno zapomeň a buď hromádka štěstí! „Další várka skvělých internetových stripů!“ Další svazek pro všechny, kdo čtení považují za smysl života, kdo zvládnou celou řadu seriálu za jedinou noc, kdo se nejraději tulí v krásně teplých vytahaných svetrech, kdo žijí se svou kočkou, kdo se bojí více jak jednoho člověka v místnosti a kdo si připadají výjimečně nevýjimeční. Prostě pro všechny, kdo milují Sarah's Scribbles a našli se v jejích komiksech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355427/big_ubulena-hromadka-stesti-Yn4-355427.jpg 4.5386

Dospělost je mýtus 2.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Big Mushy Happy Lump, 2017

Kniha Ubulená hromádka štěstí

TeriLin1111

3.5/5 ⭐
Opět se líbilo, i když první díl o trochu lepší. Nemusely by tam být některé ty poznámky nahoře stránek. Zatím nejslabší od této autorky ale i tak byla spousta scének výstižných :D

Gabux

První sbírka se mi líbila o hodně víc a i Tesáky mi přišly lepší. Tenhle kousek pro mě postrádal tu lehkost a originalitu. Témata se trochu opakují a některé vtípky mi přišly dost na sílu. Na druhou stranu kresba je opět výborná a některé kousky (hlavně ty na mileniály) mě dost pobavily.

3,5*

Pythonissam

Opět se mi podařilo narazit na další comix slečny Sarah. MOhu napsat pouze to, co jsem již psala předtím. Tvorbu od slečny jsem viděla již občas na sociálních sítích, a tak jsem okamžitě musela kupovat. V comixu se upřímně vidím snad na každé stránce, líbí se mi ta jednoduchost, a myšlení umělkyně, které přádává na papír, stejně jako na konci, kdy předává své poselství, aby se někdo nebál zvěřejňovat svou tvorbu, i když je doba krutá.

Fortuna7

Další vtipné stripy od mé oblíbené autorky. Ale už jsem od ní četla i lepší (Tesáky).

madlenka3189

Ze začátku mi kniha přišla trochu slabší než předchozí díl, ale pak se vtípky zase celkem rozjely. Moc mě bavily vtipy na mileniály, asi že se mě to týká, a klasika introvertskej humor, kterej na mě sedne jak ušitej. Moc jsem se bavila (:

OsolenéKnihy

Vlastně dost podobné, jako předchozí "díl", škoda, že to nenačrtlo něco trochu jiného, téma totiž zůstává a některé ze stripů mi přišly podobné, ale pořád mi to připadá jako hezké čtení.

Damonka12

Celkem hezký komiks, kde se mi ale moc nelíbily kresby.

eliska2126
17.12.2020

Já tyhle komiksy prostě miluju. Skoro ve všem se vždycky najdu a musím se smát. Pro někoho je sice tahle "knížka" zbytečnost, ale mě to prostě baví. Je to super roztomilé a vtipné a určitě jsem ocenila pár krátkých komiksových "příběhů", které byly ke konci knihy.