Ubulená hromádka štěstí

Ubulená hromádka štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355427/bmid_ubulena-hromadka-stesti-Yn4-355427.jpg 4 453 84

Dospělost je mýtus série

Plavková sezona se blíží! Ulov plážového krasavce! Začni cvičit! Zvedni zadek! Hmm... ne. Radši na všechno zapomeň a buď hromádka štěstí! „Další várka skvělých internetových stripů!“ Další svazek pro všechny, kdo čtení považují za smysl života, kdo zvládnou celou řadu seriálu za jedinou noc, kdo se nejraději tulí v krásně teplých vytahaných svetrech, kdo žijí se svou kočkou, kdo se bojí více jak jednoho člověka v místnosti a kdo si připadají výjimečně nevýjimeční. Prostě pro všechny, kdo milují Sarah's Scribbles a našli se v jejích komiksech.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Big Mushy Happy Lump , 2017

KikiBookSpirit
KikiBookSpirit
11.02.2023 5 z 5

Tohle pohladí po duši každého introverta. Vždy zaručeně zlepší náladu! Můžu tou knížečkou listovat pořád dokola.

vandalindakova
vandalindakova
22.01.2023 4 z 5

Po dlouhé době jsem se pustila do něčeho grafického, a bylo to moc fajn. U některých stránek jsem se dost nasmála, protože to bylo tak výstižný. Na zlepšení nálady nebo po dlouhé službě v práci, kdy nedávám číst souvislý příběh, to bylo to pravé.
Pořád ale zastávám názor, že neumím docenit knihy vzniklé uspořádáním kreseb či čehokoliv jiného ze sociálních sítí, proto jsem si tuto také půjčila z knihovny.

-markéta-
-markéta-
25.04.2022 2 z 5

Opět se budu opakovat, že komiks není můj nejoblíbenější žánr, ale první díl mě zaujal, atak jsem si řekla, že zkusím i druhý. A tady nastává problém. Druhý díl byl mnoooooehm slabší. Přijde mi, jako kdyby všechny vtipy byly použity v prvním díle. Asi ve 4 nákresových scénách jsem se našla, ale jinak nic. Za mě zklamání.
Opět se jedná o jednohubku na jedno odpoledne, ale tento díl mi nic nedal. Další asi číst nepotřebuji.

Štěpinambura
Štěpinambura
07.02.2022 5 z 5

To je boží! Má to styl - nádherné ilustrace a hlavně ten Vtip! Je to zkrátka Vtip s velkým V!

czeliza
czeliza
16.12.2021 4 z 5

Sarah's Scribbles je prostě relatable, feel-good, na zimní odpoledne a zvednutí nálady ideální. Pár komiksů z knihy hodlám rozesílat po přátelích, abych se dočkala reakce "mood" a "yaaas". Není to žádná revoluce, nelámala jsem se smíchy, ale je to pěkný. Řekla bych, že o chlup lepší než první díl, i díky uceleným "příběhovým" blokům.

Berulidemknihy
Berulidemknihy
15.12.2021

Opět nechci knihu hodnotit počtem hvězd. Jde zde spíš pro mě o takový menší rereading, kdy jsem valila oči, kolik jsem toho už zapomněla. Myslím, že kniha je psána hlavně pro lidi mého věku a starších...Moc se v ní vidím a ač jsem momentálně hodně nemocná, zvedla mi náladu:)

TeriLin1111
TeriLin1111
04.09.2021 3 z 5

Opět se líbilo, i když první díl o trochu lepší. Nemusely by tam být některé ty poznámky nahoře stránek. Zatím nejslabší od této autorky ale i tak byla spousta scének výstižných :D

Gabux
Gabux
27.07.2021 3 z 5

První sbírka se mi líbila o hodně víc a i Tesáky mi přišly lepší. Tenhle kousek pro mě postrádal tu lehkost a originalitu. Témata se trochu opakují a některé vtípky mi přišly dost na sílu. Na druhou stranu kresba je opět výborná a některé kousky (hlavně ty na mileniály) mě dost pobavily.

3,5*

Pythonissam
Pythonissam
05.07.2021 5 z 5

Opět se mi podařilo narazit na další comix slečny Sarah. MOhu napsat pouze to, co jsem již psala předtím. Tvorbu od slečny jsem viděla již občas na sociálních sítích, a tak jsem okamžitě musela kupovat. V comixu se upřímně vidím snad na každé stránce, líbí se mi ta jednoduchost, a myšlení umělkyně, které přádává na papír, stejně jako na konci, kdy předává své poselství, aby se někdo nebál zvěřejňovat svou tvorbu, i když je doba krutá.

Fortuna7
Fortuna7
01.07.2021 4 z 5

Další vtipné stripy od mé oblíbené autorky. Ale už jsem od ní četla i lepší (Tesáky).

madlenka3189
madlenka3189
14.06.2021 4 z 5

Ze začátku mi kniha přišla trochu slabší než předchozí díl, ale pak se vtípky zase celkem rozjely. Moc mě bavily vtipy na mileniály, asi že se mě to týká, a klasika introvertskej humor, kterej na mě sedne jak ušitej. Moc jsem se bavila (:

OsolenéKnihy
OsolenéKnihy
23.02.2021 4 z 5

Vlastně dost podobné, jako předchozí "díl", škoda, že to nenačrtlo něco trochu jiného, téma totiž zůstává a některé ze stripů mi přišly podobné, ale pořád mi to připadá jako hezké čtení.

Damonka12
Damonka12
31.01.2021 3 z 5

Celkem hezký komiks, kde se mi ale moc nelíbily kresby.

eliska2126
eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Já tyhle komiksy prostě miluju. Skoro ve všem se vždycky najdu a musím se smát. Pro někoho je sice tahle "knížka" zbytečnost, ale mě to prostě baví. Je to super roztomilé a vtipné a určitě jsem ocenila pár krátkých komiksových "příběhů", které byly ke konci knihy.

Anastazie0810
Anastazie0810
05.11.2020 5 z 5

Dokonalost. Ikdyž se to zdá jako zbytečnost pokaždé se tam najdu a zvedne mi to naladu.

temna.vila
temna.vila
03.10.2020 5 z 5

Pokud něco ve své knihovně potřebujete, jsou to právě tyhle roztomilé záležitosti. Mně vždycky rozsvítí den.

Kaori_
Kaori_
28.07.2020 5 z 5

Tento díl nese ty nejlepší možné stripy od Sarah, které jsem sice znala již z jejich sociálních sítí, ale jsem hrozně ráda, že můžu mít knížečku doma a kdykoliv do ní nahlédnout a zlepšit si den. :)

chaera
chaera
14.07.2020 5 z 5

(čteno v originále) Do čtení jsem se pustila hned po tom, co jsem dočetla "Dospělost je mýtus". Tento díl se mi rozhodně trefil do noty více a já se dokázala ztotožnit s více komiksy, než v předchozí knize. 5/5

cecilieanie
cecilieanie
02.07.2020 3 z 5

Z tohoto dílu jsem nebyla tak nadšená jako z jedničky. Ovšem ještě stále jsem se u některých částí od srdce zasmála.

JointlieKat94
JointlieKat94
01.03.2020 5 z 5

Další paráda, super!
Obzvlášť souhlasím s tím, jak se nakupuje, a s tím, jak se ve zvířecím království říká "nemluv na mě" a obrázky s příchozí menstruací jsou hodně povedený, ty mně hodně bavily.. :D

Tak jdu na třetí díl!

2021  81%Tesáky
2017  88%Ubulená hromádka štěstí
2018  80%Kočky útočí
2021  74%Mimoňka

Kniha Ubulená hromádka štěstí je v