Ubulená hromádka štěstí

Plavková sezona se blíží! Ulov plážového krasavce! Začni cvičit! Zvedni zadek! Hmm... ne. Radši na všechno zapomeň a buď hromádka štěstí! „Další várka skvělých internetových stripů!“ Další svazek pro všechny, kdo čtení považují za smysl života, kdo zvládnou celou řadu seriálu za jedinou noc, kdo se nejraději tulí v krásně teplých vytahaných svetrech, kdo žijí se svou kočkou, kdo se bojí více jak jednoho člověka v místnosti a kdo si připadají výjimečně nevýjimeční. Prostě pro všechny, kdo milují Sarah's Scribbles a našli se v jejích komiksech....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355427/big_ubulena-hromadka-stesti-Yn4-355427.jpg 4.4437

Dospělost je mýtus 2.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Big Mushy Happy Lump, 2017

Kniha Ubulená hromádka štěstí

vandalindakova

Po dlouhé době jsem se pustila do něčeho grafického, a bylo to moc fajn. U některých stránek jsem se dost nasmála, protože to bylo tak výstižný. Na zlepšení nálady nebo po dlouhé službě v práci, kdy nedávám číst souvislý příběh, to bylo to pravé.
Pořád ale zastávám názor, že neumím docenit knihy vzniklé uspořádáním kreseb či čehokoliv jiného ze sociálních sítí, proto jsem si tuto také půjčila z knihovny.

-markéta-
25.04.2022

Opět se budu opakovat, že komiks není můj nejoblíbenější žánr, ale první díl mě zaujal, atak jsem si řekla, že zkusím i druhý. A tady nastává problém. Druhý díl byl mnoooooehm slabší. Přijde mi, jako kdyby všechny vtipy byly použity v prvním díle. Asi ve 4 nákresových scénách jsem se našla, ale jinak nic. Za mě zklamání.
Opět se jedná o jednohubku na jedno odpoledne, ale tento díl mi nic nedal. Další asi číst nepotřebuji.

Štěpinambura
07.02.2022

To je boží! Má to styl - nádherné ilustrace a hlavně ten Vtip! Je to zkrátka Vtip s velkým V!

czeliza
16.12.2021

Sarah's Scribbles je prostě relatable, feel-good, na zimní odpoledne a zvednutí nálady ideální. Pár komiksů z knihy hodlám rozesílat po přátelích, abych se dočkala reakce "mood" a "yaaas". Není to žádná revoluce, nelámala jsem se smíchy, ale je to pěkný. Řekla bych, že o chlup lepší než první díl, i díky uceleným "příběhovým" blokům.

Berulidemknihy
15.12.2021

Opět nechci knihu hodnotit počtem hvězd. Jde zde spíš pro mě o takový menší rereading, kdy jsem valila oči, kolik jsem toho už zapomněla. Myslím, že kniha je psána hlavně pro lidi mého věku a starších...Moc se v ní vidím a ač jsem momentálně hodně nemocná, zvedla mi náladu:)

TeriLin1111
04.09.2021

Opět se líbilo, i když první díl o trochu lepší. Nemusely by tam být některé ty poznámky nahoře stránek. Zatím nejslabší od této autorky ale i tak byla spousta scének výstižných :D

Gabux
27.07.2021

První sbírka se mi líbila o hodně víc a i Tesáky mi přišly lepší. Tenhle kousek pro mě postrádal tu lehkost a originalitu. Témata se trochu opakují a některé vtípky mi přišly dost na sílu. Na druhou stranu kresba je opět výborná a některé kousky (hlavně ty na mileniály) mě dost pobavily.

3,5*

Pythonissam
05.07.2021

Opět se mi podařilo narazit na další comix slečny Sarah. MOhu napsat pouze to, co jsem již psala předtím. Tvorbu od slečny jsem viděla již občas na sociálních sítích, a tak jsem okamžitě musela kupovat. V comixu se upřímně vidím snad na každé stránce, líbí se mi ta jednoduchost, a myšlení umělkyně, které přádává na papír, stejně jako na konci, kdy předává své poselství, aby se někdo nebál zvěřejňovat svou tvorbu, i když je doba krutá.