Kočky útočí

Další kniha od autorky komiksů Dospělost je mýtus a Ubulená hromádka štěstí. Nezbytná pro všechny, kteří nemají rádi větší společenství lidí, navazování nových vztahů je děsí, nejlepší kamarád je pro ně kniha – a samozřejmě milují huňaté svetry a kočky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379165/kocky-utoci-Z14-379165.png 4.2220

Dospělost je mýtus 3.

Komiksy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Herding Cats, 2018

Kniha Kočky útočí

Anastazie0810
05. listopadu

Opět vtipné, trefné, nejlepší.!! Zatím však dle mého nejslabší z její tvorby

temna.vila

Roztomilá záležitost, která rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

TheMelorry

Možná byla chyba číst jednotlivé díly tak rychle za sebou. I přestože se rozhodně nejedná o špatnou knihu, nedosahuje takových kvalit jako první díl, u kterého jsem se bavila mnohem víc a spíše se ztotožnila s jednotlivými situacemi. Co mi také chybělo bylo více koček, které jsem, jak název napovídá, očekávala jako hlavní téma.

Kaori_

Miluju ty obří oči, které se během let o tolik zvětšily! :D
Miluju jí celou, co víc říct. Jen tak dál :)

chaera

Kočky se hned po slonech řadí mezi má oblíbená zvířata, takže bylo jasné, že si musím přečíst i třetí díl z této série. Lehké, zábavné a v komiksech se najde snad každý majitel tohoto ďáblova stvoření. Určitě můžu s klidným svědomím doporučit všem milovníkům koček 4.5/5

cecilieanie

Nejslabší díl.

MedvidekS

Miluju styl této autorky, jako vždy jsem se u čtení moc bavila :-)

Pythonissam

Comix jsem našla náhodou v Apokryfu, a okamžitě jsem jej musela mít, už jen jako milovník koček, heh! Tvorbu od slečny jsem viděla již občas na sociálních sítích, a tak jsem okamžitě musela kpovat.
V comixu se upřímně vidím snad na každé stránce, líbí se mi ta jednoduchost, a myšlení umělkyně, které přádává na papír, stejně jako na konci, kdy předává své poselství, aby se někdo nebál zvěřejňovat svou tvorbu, i když je doba krutá.

Dospělost je mýtus
Dospělost je mýtus

komiksy každodenní život humor kočky

Sarah Andersen
americká, 1992