Kočky útočí

Kočky útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379165/bmid_kocky-utoci-Z14-379165.png 4 342 87

Dospělost je mýtus série

Další kniha od autorky komiksů Dospělost je mýtus a Ubulená hromádka štěstí. Nezbytná pro všechny, kteří nemají rádi větší společenství lidí, navazování nových vztahů je děsí, nejlepší kamarád je pro ně kniha – a samozřejmě milují huňaté svetry a kočky.

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Herding Cats , 2018

nakavusterezou
15.08.2018 3 z 5

Musím říct, že předešlé dva díly mě bavily více, ale ....! Zase se mi velmi líbilo povídání na konci knihy, které může pomoct nejen umělci :)

martina5069
12.08.2018 4 z 5

Souhlasím s ostatními komentáři,kniha je ze všech tří nejslabší ale pořád sou to krásné a vtipné ilustrace :-)

Ďumbierka
10.08.2018 5 z 5

Milujem jej kreslenky a všetky knižky. Je to naozaj pri väčšine obrázkov, ako keby niekto nakreslil môj deň alebo “životné” udalosti. Zasmejem sa, trošku si oddýchnem a pokývem hlavou s radosťou, že v tom nie som sama ☺️. Myslím, že sa tu nájde veľa ľudí, asi hlavne dievčat a žien, ktoré sa v knižke našli aspoň na 1 obrázku.

SlamLenka
02.08.2018 5 z 5

Hodnotím pěti hvězdičkami a zároveň přiznávám, že mé hodnocení je zcela neobjektivní - já se totiž ve většině těch stripů prostě vidím. =)
PS: Akorát těch koček tam klidně mohlo být i víc!

zbožňuju_knihy
01.08.2018 5 z 5

Obecně komiksy nevyhledávám, ale toto prostě musím mít :-).
Ano, je to nejslabší, ale pro introverty s úzkostí stále šité na míru...

Margie94
30.07.2018 5 z 5

Třetí díl jsem asi před měsícem koupila ze zahraničního bookstoru v angličtině, kdy jsem ještě netušila, že zanedlouho vyjde tento díl i v češtině! :D I tento díl je však stále stejně ulítlý a vtipný, ačkoliv ze všech tří dílů je možná opravdu nejslabší. To mi však ale nebrání dát 5* Závěr, který je věnován všem (mladým) lidem s vášní pro umění je skvěle napsaný, takové malé připomenutí, že pokud vás něco opravdu baví, tak to dělejte dál nehledě na to, že se najde nějaký mudrlant v okolí, který vám to nadšení dokáže zkazit ať už oprávněnou nebo neoprávněnou kritikou :)

flanky
28.07.2018 5 z 5

Objektivně musím uznat, že ze všech tří dílů je tento asi nejslabší. To však nicméně nemění nic na skutečnosti, že se u ní pobavíte a pravděpodobně se i v mnoha příbězích najdete.

kočky humor komiksy každodenní život

Sarah Andersen
americká, 1992