Kočky útočí

Kočky útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379165/bmid_kocky-utoci-Z14-379165.png 4 342 87

Dospělost je mýtus série

Další kniha od autorky komiksů Dospělost je mýtus a Ubulená hromádka štěstí. Nezbytná pro všechny, kteří nemají rádi větší společenství lidí, navazování nových vztahů je děsí, nejlepší kamarád je pro ně kniha – a samozřejmě milují huňaté svetry a kočky.

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Herding Cats , 2018

muchomurka
21.10.2018 2 z 5

První díl mě nadchl, oslovil, byl jak ze života. Tento mě vyloženě zklamal. Možná to bylo očekáváním, ale ve výsledku snad jen dva, tři dobré, vtipné minipříběhy, jinak nuda.

luckomar
20.10.2018 5 z 5

Já tyto komiksy prostě zbožňuji :)

terijans
18.10.2018 5 z 5

Proč jsem o tomto dílku nevěděla dříve? Jednoznačně pět hvězdiček!

PandaGirl
11.10.2018 5 z 5

Komiksy od Sarah jsou vždy velice trefný. Mají duší a dá se v nich najít. Za mě pět hvězdiček za konečnou část, kde Sarah hovoří k začínajícím umělcům. Ano, taková slova jsou potřeba v tomhle online světě dravé zvěře.

Atlantis
07.10.2018 3 z 5

Slabší, výrazně slabší, ale i tak jde o vtipné čtení. Tedy až na část s doprovodným komentářem. Ta se mi nelíbila u prvního dílu a nebaví mě ani teď.

Alethea_k
04.10.2018 2 z 5

Co si budeme... Třetí díl mne zklamal. Podvědomě jsem doufala, že tam bude více vstupů s domácími mazlíčky, protože to jsou věci, ve kterých se najdou všichni milovníci zvířat. Některé strany mě zaujaly, ale říkám si, zda jsem čím dál méně intelektuál, nebo se to tentokrát prostě nepovedlo. Často jsem si pomyslela: WTF? To jsem nepobrala!
Za mě prostě ne. Nejlepší je Ubulená hromádka štěstí a za tím si stojím.

Ditules
25.09.2018 5 z 5

Pořád se v tom vidím.

Selfinka
24.09.2018 3 z 5

Byla jsem trochu zklamaná, předchozí díly jsou daleko lepší :( Pořád je to ale vtipné a milé! :)

blazensknizkou
23.09.2018 5 z 5

Vtipné, výstižné a originální, ale některé obrázky byly i v předchozích dvou dílech.

kristyna7552
23.09.2018 5 z 5

dokonalé

bagel
17.09.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale předchozí mě bavily mnohem víc.

Coucouha
15.09.2018 4 z 5

Jako předchozí dva díly - SKVĚLÉ!!! Sarah Andersen to prostě umí krásně vyjádřit - knihomolové milující podzim si příjdou v této knize na své. Mě zahřála u srdce... :)

LimedkaMikki
14.09.2018 4 z 5

Je vidět, že autorka si nic nevymýšlí, ale prostě popisuje jen ty reálné věci. Ve spoustě obrázků jsem se našla tak moc, až je to děsivé :D

anetka.repova
08.09.2018 5 z 5

To je něco tak dokonalého a reálného. Jako, kdyby to bylo celé o mě.

Zamilovala jsem si tento komiks. Pobaví, a můžete si ho otevřít kdykoliv máte třeba špatnou náladu nebo jen tak pro pobavení.

Já jsem nadšená.

rarášek
05.09.2018 5 z 5

Nový díl Sarah's Scribbles a já jsem opět nadšená! Hodně jsem se v nich zase našla a často mě přepadali záchvaty smíchu. Jako jo, není to úplně jako předchozí díly, ale i tak jsem si to opět užila a nic mi nebrání dát opět všech pět hvězdiček. ☺️
Strašně moc bych si přála, aby někdy Sarah Andersen navštívila Českou republiku. ❤️❤️

Pedias
24.08.2018 5 z 5

První knížka, co jsem četla a fakt se mi líbila :-)
Určitě přečtu i zbývající dvě - jednak abych měla srovnání a hlavně proto to, že mě to fakt bavilo.

Terr_y
21.08.2018 4 z 5

Mě to prostě baví..:)

Ewilka
18.08.2018 3 z 5

Párkrát jsem se zasmála, je to příjemná oddechovka, ke které se můžete kdykoli vrátit, ale na první díl to nemá ani zdaleka.

wiix
17.08.2018 3 z 5

Škoda, že táto kniha potvrdila pravidlo, že pokračovania nestoja za veľa. Fakt mám rada jej vtipy a komixy zbožňujem, no aj tými poslednými stránkami s úvahami mi potvrdila, že ostávam verná prvému dielu.

WMN
15.08.2018 5 z 5

Dokonalé, úžasné, inspirující...

kočky humor komiksy každodenní život

Sarah Andersen
americká, 1992