Dospělost je mýtus

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života. Připadáš si výjimečný? Máš ostré lokty a neohroženě buduješ svou kariéru? Je pro tebe dospělost vzrušující výzvou, na niž se cítíš plně připravený? Uff. Tak to si dej odchod. Tahle knížka je určená pro nás ostatní, Pro nás, kteří promrháváme celé víkendy brouzdáním po internetu, kteří prožíváme nesnesitelnou agónii, když se s někým držíme za ruku, kteří celý den sníme o tom, jak konečně přijdeme domů a převlékneme se do pyžama, a hlavně si neustále lámeme hlavu nad tím, kdy přesně že má vlastně dospělost přijít. Tyto komiksy vtipně ilustrují plejádu každodenních trapných a hrůzostrašných situací, které v moderní době prožívá většina mladých lidí. Sarah Andersenová je mladá kreslířka z Brooklynu a tahle knížka rozhodně není autobiografická. Ani maličko....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319429/dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.7468

Dospělost je mýtus (1.)

Adulthood is a Myth (2016)

Komiksy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha Dospělost je mýtus

Brambor16

Dlouho jsem se tak nenasmála. Jako bych viděla sebe v pubertě nebo svou kámošku. Je to skvělý dárek a super na zasmání.

PoppyDarkgreen

Výstižné komixy o životě :D Je sice škoda, že se to dá prohlédnout za 20 minut, ale i tak stojí za to vždycky rok čekat na nový díl :D

Alena_S

Doporučuju! Vtipné, snad každý se v tom aspoň občas pozná a ty kresby jsou místy ve své jednoduchosti geniální - jako bych viděla svůj vnitřní hlas na obrázku :)
Ani nevím, jaké situace tam mám radši, jestli ty, kde jsem na tom úplně stejně, nebo ty, kde zahřeje u srdíčka vědomí, že je na tom někdo ještě hůř :D

1v8na

Kniha byla velmi vtipná. Ilustrace mě sice trochu zklamaly - očekávala jsem je lepší. Nicméně jsem se v některých věcech velmi našla a některé situace mě velmi pobavily...
Kniha je tenká - byla přečtena velmi rychle.
Na to, že komiksy nečtu, tak mě tento bavil.

Lily101

Kdo by byl býval řekl, že komiks v dospělosti může být tak humorný a možná i něco ve čtenáři zanechat?

jannik

Cetla jsem v originale a opravdu jsem se uprimne zasmala. Doporucuji.

Andynka

Vystupující komiks. Taky jsem se v něm párkrát našla a zasmála se. Super jednohubka na odpočinek. ????

Terča-New13

Tato kniha vypráví o dívce, která se jmenuje Sárah Scribbles .Překvapilo mě, že se tu objevuje spoustou věcí co se mi i teď dějí.
Bavilo mě všechno, mělo to smysl pro humor a zaujalo mě kolik věcí tvoří dospělost..
Tuto knihu doporučuji pro ty který si prochází dospělostí a těm kteří mají rádi srandu..

Sarah Andersen

Sarah Andersen