Dospělost je mýtus

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života. Připadáš si výjimečný? Máš ostré lokty a neohroženě buduješ svou kariéru? Je pro tebe dospělost vzrušující výzvou, na niž se cítíš plně připravený? Uff. Tak to si dej odchod. Tahle knížka je určená pro nás ostatní, Pro nás, kteří promrháváme celé víkendy brouzdáním po internetu, kteří prožíváme nesnesitelnou agónii, když se s někým držíme za ruku, kteří celý den sníme o tom, jak konečně přijdeme domů a převlékneme se do pyžama, a hlavně si neustále lámeme hlavu nad tím, kdy přesně že má vlastně dospělost přijít. Tyto komiksy vtipně ilustrují plejádu každodenních trapných a hrůzostrašných situací, které v moderní době prožívá většina mladých lidí. Sarah Andersenová je mladá kreslířka z Brooklynu a tahle knížka rozhodně není autobiografická. Ani maličko....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319429/big_dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.6632

Dospělost je mýtus 1.

Komiksy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Adulthood is a Myth, 2016

Kniha Dospělost je mýtus

Kika28
21. listopadu

Milý a krásný komiks, který nám ukazuje vtipně vykreslený život puberťačky, někdy bych řekla spíš introvertní puberťačky.
Musím uznat, že jsem z komiksu mile překvapená. Ty situace jsou vtipné a atmosféru skvěle doplňují lehké, ale krásné ilustrace. Textu v knížce není moc, což se není čemu divit když je to komiks, ale situace jsou krásně poznat i v těch ilustracích.
Musím říct, že v pár těch situacích jsem si řekla, že to jsem přesně já, což se mi na knížce taky líbilo.
Celkově komiks hodnotím kladně, ale ne plným počtem, protože je to komiks a nemůžu jej hodnotit jako klasickou knihu.
Doporučuji.

ElikaS

No soudě dle hodnocení knížky budu v menšině, ale mě teda knížka úplně neuchvátila. Jako oddechovka dobrý. Vidět jednotlivé střípky někde na facebooku, tak se pobavím, v něčem se najdu, ale jako knížka mě to úplně neuchvátilo.

Snoopi

Taková vtipná, zajímavá a nenáročná jednohubka. Cílené na mladší čtenáře, ale i tak jsem se skvěle bavila, myslím, že každý si tu najde to své. Chvílemi jsem se tak řehtala, až mi tekly slzy, a to se už dlouho nějaké knize nepovedlo :-) Ilustrace též povedené - a některé ženy mohou ocenit i praktický "formát do kabelky". Jednotlivé skeče zabírají maximálně stránku, mnohdy obsahují jen tři okénka - a přesto, nebo právě proto, jsou skvěle vypointované. Doporučuji jako prima oddechovku. Ovšem pozor, spíše pro dívky a ženy - mnohá témata mohou být mužům cizí a snad i odpudivá, například menstruace :-)

Norri

Jmenuje se to sice ‘Dospělost je mýtus’, ale je to spíše pro mlaďochy a nesmělé studenty, kteří ještě nemají všechno u pr*ele a všechno hrozně řeší. Chlap po čtyřicítce pro tohle fakt není cílovka. Ale uznávám, že v několika situacích jsem se poznal a párkrát jsem se od srdce zasmál.

TeriLin1111

4.5/5 ⭐
Stejně super jako Tesáky. Možná o něco lepší protože ve většině scének se vidím. Vtipný a výstižný komiks :D

czeliza

Jednohubka, přečteno za chvilku. Co na to říct, v každém komiksu se člověk tak trochu najde a povzdechne si nad tím, že někdy by bylo jednodušší jít skolit nějakou mýtickou potvoru než se potýkat s dospělostí. Je to spíš 3,5*, ale co.

fajka

Vtipný a kouzelný komiks, který až moc dobře vystihuje chování některých lidí. :)

Fortuna7

Fajn oddechovka, která pobaví a zahřeje u srdíčka. 4,5/5