Dospělost je mýtus

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života. Připadáš si výjimečný? Máš ostré lokty a neohroženě buduješ svou kariéru? Je pro tebe dospělost vzrušující výzvou, na niž se cítíš plně připravený? Uff. Tak to si dej odchod. Tahle knížka je určená pro nás ostatní, Pro nás, kteří promrháváme celé víkendy brouzdáním po internetu, kteří prožíváme nesnesitelnou agónii, když se s někým držíme za ruku, kteří celý den sníme o tom, jak konečně přijdeme domů a převlékneme se do pyžama, a hlavně si neustále lámeme hlavu nad tím, kdy přesně že má vlastně dospělost přijít. Tyto komiksy vtipně ilustrují plejádu každodenních trapných a hrůzostrašných situací, které v moderní době prožívá většina mladých lidí. Sarah Andersenová je mladá kreslířka z Brooklynu a tahle knížka rozhodně není autobiografická. Ani maličko....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319429/big_dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.6705
Série:

Dospělost je mýtus 1.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Adulthood is a Myth, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (154)

Kniha Dospělost je mýtus

Ivet_V
07. května

Já nevím. Chtěla jsem jednohubka a to se mi splnilo, ale nepobavilo mě to tolik, jak by asi mělo. Kresby mi taky nepřišli tak skvělí. Upřímně nechápu, proč je tato série tak oblíbená.

Malíček
27. ledna

Velmi milý, vtipně podaný komiks. Našla jsem se v mnoha příbězích a celkové zpracování se mi hodně líbilo. Určitě můžu doporučit dál a v mojí knihovničce si svoje místečko Sarah Anderson zasloužila už Tesáky, takže je jasné, že i tuhle útlou publikaci mám doma.


Pumpkin
12.12.2022

Komiksy jsem sledovala na fb, takže, když pak byla možnost koupit u nás knihu, navíc v originále, neváhala jsem ani minutu. český překlad nemám odvahu číst :-D
Na spoustě stránek jsem se našla a mně tohle prostě baví.

Ainyska
04.11.2022

V téhle knize se hlavně najdou introverti, takže za mě super. Extroverti to nejspíš moc nechápou, ale introverti zase nechápou extroverty, je to začarovaný kruh.

pakoshka
09.10.2022

Na prolistování dobrý, doma to mít nemusím. Asi jsem v menšině, ale nic extrémně milýho ani vtipnýho v tom nevidím. A to se taky miluju válet doma celej víkend v pyžamu!

Lka
10.06.2022

I když je kniha určená pro jinou věkovou kategorii, tak jsem se občas zasmála.

Štěpinambura
01.06.2022

Název + vtip = Sarah Andersen! Super!

Radějka
31.05.2022

Trošku zklamání. Soudě podle vysokého hodnocení jsem čekala opravdu vtipný komiks, ale dokázala jsem se bohužel ztotožnit jen s pár situacemi. Zřejmě nic pro mě a další komiksy od autorky už nepotřebuji.

1 ...