Dospělost je mýtus

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života. Připadáš si výjimečný? Máš ostré lokty a neohroženě buduješ svou kariéru? Je pro tebe dospělost vzrušující výzvou, na niž se cítíš plně připravený? Uff. Tak to si dej odchod. Tahle knížka je určená pro nás ostatní, Pro nás, kteří promrháváme celé víkendy brouzdáním po internetu, kteří prožíváme nesnesitelnou agónii, když se s někým držíme za ruku, kteří celý den sníme o tom, jak konečně přijdeme domů a převlékneme se do pyžama, a hlavně si neustále lámeme hlavu nad tím, kdy přesně že má vlastně dospělost přijít. Tyto komiksy vtipně ilustrují plejádu každodenních trapných a hrůzostrašných situací, které v moderní době prožívá většina mladých lidí. Sarah Andersenová je mladá kreslířka z Brooklynu a tahle knížka rozhodně není autobiografická. Ani maličko....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319429/dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.7520

Dospělost je mýtus 1.

Komiksy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Adulthood is a Myth, 2016

Kniha Dospělost je mýtus

Ovecka_Saki

Zasmála jsem se asi 3-4x, podle mě byla chyba v tom, že se s touto knížkou nedokážu ztotožnit, asi prostě vím, co mi v životě dělá radost a mám nějaké své cíle, které si snažím plnit, takže mi komixová postava absolutně nepřipomíná mě samotnou. Ale jinak cením nápad.

Alex.rrr
22.11.2019

Sbírka není špatná, ale už jsem četla lepší. Některé komiksy jsou super a vidíte se v nich.

medvídě
08.11.2019

Sbírka komiksů, kterou sice slupnete jako malinu během chviličky, ale za to se člověku úsměv ze rtů rozhodně neztratí. Uvěřitelné i neuvěřitelné zážitky ze života vykreslené vtipným způsobem.
Už se těším, až se mi do rukou dostanou další autorčiny sbírkové knihy.

Knihomolka97
11.10.2019

Ten pocit, když se skoro ve všem vidíte...:-D
Moc jsem se nasmála, skvělá odreagovačka.

Osice
25.09.2019

Knihu jsem objevila v knihovně úplnou náhodou. Šla jsem si pro "Mluv" a když už jsem odcházela, tak mi padl do oka název Dospělost je mýtus a bylo jasno:-)
Velmi vtipné čtení. Bylo super, že jsem mohla otevřít knížku kdekoliv a prostě se "začíst". Některé situace jako by byly o mně, hlavně ta se zápisníčky:-) Určitě sáhnu i po dalších knihách od Sarah Andersen, protože tahle mi docela zlepšila náladu a doporučím kamarádce která je ještě větší introvertka a má kočku:-)

Bettybook
05.09.2019

Příjemné počtení na 20 minutek s velmi výstižnými situacemi :)

Booky84
26.08.2019

Skvělý komiks, opravdu vtipné, upřímně jsem se zasmála a některé situace jsem celá já. :-)

Gibis
13.08.2019

Za mě je tato první sbírka komiksů od Sarah jednoznačně nejlepší! Pobavila jsem se, zasmála, v mnohých situacích se poznala, i když podle všeobecných měřítek jsem dospělá už dávno...ale nakonec, není dospělost jen mýtus? :)

Sarah Andersen
americká, 1992