Dospělost je mýtus

od:

Dospělost je mýtus

Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života. Připadáš si výjimečný? Máš ostré lokty a neohroženě buduješ svou kariéru? Je pro tebe dospělost vzrušující výzvou, na niž se cítíš plně připravený? Uff. Tak to si dej odchod. Tahle knížka je určená pro nás ostatní, Pro nás, kteří promrháváme celé víkendy brouzdáním po internetu, kteří prožíváme nesnesitelnou agónii, když se s někým držíme za ruku, kteří celý den sníme o tom, jak konečně přijdeme domů a převlékneme se do pyžama, a hlavně si neustále lámeme hlavu nad tím, kdy přesně že má vlastně dospělost přijít. Tyto komiksy vtipně ilustrují plejádu každodenních trapných a hrůzostrašných situací, které v moderní době prožívá většina mladých lidí. Sarah Andersenová je mladá kreslířka z Brooklynu a tahle knížka rozhodně není autobiografická. Ani maličko....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319429/dospelost-je-mytus-dS7-319429.jpg 4.7346
Série:

Dospělost je mýtus (1.)

Originální název:

Adulthood is a Myth (2016)

Žánr:
Komiksy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (82)

Přidat komentář
VeruB
21. června

Milé, úsměvné a místy pěkně trefné. Přečteno rychlostí blesku. Věnováno sestřičce k osmnáctinám ;)

JajaCZ
12. června

Bavilo, bavilo, bavilo! Krásne kratké príbehy zo života :)

Kitty18
13. dubna

Typ této knížky se mi moc líbí :D ale Ubulená hromádka štěstí je ještě lepší :D Hodně se u této knížky zasmějete a v některých situacích se tam můžete vidět stejně jako já :D takže kdo tyhle knížky nečetl a považuje se za knihomala tak honem si je běžte přečíst :D

sára.čte
31. března

tohle je geniální!

Brambu
27. března

Tak tohle byla paráda. Moc jsem se u toho nasmála a v některých situacích jsem se dokonce našla. Byla to super zábava a rozhodně se pustím i do dalšího komiksu.

jana4920
26. března

Jedním slovem.......PERFEKTNÍ

LadyHip
15. března

To je tak nádherný pocit, když zjistíte, že některé trable nejsou jen vaše...:))) Povedená knížka, která rozhodně stojí za pozornost.

Safienka
03. března

Skvělá záležitost na pár chvil. Můžu se k tomu vracet pořád a všem to doporučovat. Je pravda, že je to čtivo pro ženy, neboť chlapi tam moc prostoru ani k vyjádření nemají. Vlastně by to asi ani moc nepochopili :O) První jsem četla druhý díl a nemůžu říct, že by byl jeden lepší než druhý. U obou se směji stejně a těším se na další.

Kačkaknihomol
27. února

Taková ta kniha, která konečně uchlácholí všechny introvertní duše, které milují své domácí mazlíčky nade vše a závislých na knihách a seriálech. Takže přesně pro mě.
Koho zajímá, že to není absolutní, špičková a plnohodnotná literatura, a že není moc zapamatovatelná? Mně rozesmála, někdy jsem musela přikyvovat a celkově ve mně zanechala jakýsi pozitivní nádech.
Není to zrovna ta nejlepší kniha za tento rok, ale na jednu z nejupřímnějších a nejmilejších knížek rozhodně má.

Markéta:)
18. února

Tohle bylo prostě o mně.

kaja_scw
27. ledna

Kniha nejlepší tak do autobusu.Opravdu je to mega roztomilá kniha vtipná a výstižná
NEJLEPŠÍ KNIHA ROKU 2016

DomArt
26. ledna

Tahle roztomilá knížka je vážně úžasná, vtipná a tak moc přesná...
Úplně jsem se v ní viděla !
Vážně, každá ta stránka mě rozesmála a zároveň mi otevřela pusu dokořán tím, jak se to na mě hodí !!
Určitě se v tom najdete i vy !
Plus mi byl velmi sympatický styl ilustrace.
Jednoduše mi to připomínalo mě samotnou.

Leenah
25. ledna

Mám trochu pocit, že z 90% autorka kreslila můj život :)) skvělé, vtipné, zábavné...

AnickaMufinka
15. ledna

pobavilo!!! přečteno během chvilky :)

lenkaabooks
13. ledna

Komiks pro tak zhruba 18 leté a trochu starší slečny. Mám v tom věku dcery a v knize jsem je viděla. Jak moc chtějí být dospělé a zároveň dětmi bez starostí. Komiks mě bavil a před spoustou let bych se v něm poznala taky :-)

bibi.r
12. ledna

Oddechová sranda :)

Zuzaa
11. ledna

Hodně pravdy v téhle knížce!

Pietradi
10. ledna

Při čtení téhle komiksové knížečky (které bohužel trvalo asi jen 20 minut), jsem se po celou dobu usmívala jako blázen od ucha k uchu a zažívala hřejivý pocit uvědomění, že v "tom" nejsem sama. Takový pocit, který máte pouze párkrát za život :)

Elern
03. ledna

Jeden z nejlepších dárku v životě za doučování! Od této chvíle chci za pomoc jenom knihy. Pobavila, odreagovala, zrelaxovala. Ve většině pasáží se i našla. Za mě automaticky pět hvězdiček.

IvankaM
03. ledna

Při čtení jsem se tu dusila smíchy a musím říct, že jsem nenašla nic víc přesného, co by sedělo na moji osobu :D

Monnies
03. ledna

Každý sa v niečom nájde... :)

Šmoulinka1980
02. ledna

Komiks jsem si chtěla přečíst ze zvědavosti, protože jsem často četla a slyšela pozitivní a nadšené hodnocení. Ale já nejsem už ta správná věková kategorie, pro kterou je kniha určena :-). Ano, obrázky jsou hezké, texty chtějí být vtipné,ale já se vlastně ani jednou při čtení nezasmála :-(. Takže buďto jsem už moc stará nebo suchar, co nemá smysl pro humor ;-). Zkrátka, kdybych si tuto knihu nepřečetla, vlastně by se vůbec nic nestalo...

KaileyBlot
27.12.2017

Dokonalý a super výstižný komix! Pobaví a zabaví. Moc se mi to líbilo.

Áňa 998
25.12.2017

Dokonalost! :)

mySaints
29.11.2017

Je mi 25 a tahle knížka vystihla úplně všechny moje pocity. Obrázky!!! Tak asi v tomhle nejsem úplně sama. Opravdu si myslím, že s dospělostí se to přehání a neměla by se brát tak vážně.

sola_lupa
27.11.2017

Nasmála jsem se a někdy v půlce přemýšlela, kde je schovaná skrytá kamera, protože není možné, aby toho o mně tolik věděli.

HDosoudilová
22.11.2017

Ačkoli komiksy téměř nečtu, tento mě zaujal okamžitě a taky nezklamal. Je to vtipné, zábavné a hlavně reálné. Těším se na další autorčiny komiksy.

zbožňuju_knihy
02.11.2017

Naprosto super a pokračování rovněž.

blankaa89
22.10.2017

Komiksové knihy si nekupuju, protože mi to tak trochu přijde jako vyhozené peníze. Tuhle jsem ale musela vlastnit. Je vtipná, ze života a o mně.

Anastazie0810
17.10.2017

Já osobně jsem se u této knihy/komiksu lámala smíchy. Je to trefné, zábavné a opravdu ze života. Skvělé pro pobavení, i jako dárek přátelům. Rozhodně Vám zlepší náladu a sami se v mnoha situacích najdete :) Doporučuji!