Tesáky

Tesáky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461867/bmid_tesaky-WZ2-461867.jpg 4 442 117

Elsie je upírka a je jí tři sta let, ale za celou tu dobu nenašla toho pravého. To se ale změní jedné noci v baru, když potká Jimmyho, okouzlujícího vlkodlaka s jízlivým smyslem pro humor a zálibou v běhání při měsíčku. Společně se dívají na horory, čtou strašidelné knihy, užívají si procházky ve stínech a večeře bez česneku. Jejich děsivý životní styl i strašidelný apetit se skvěle doplňují – je to prostě monstrózně báječný vztah!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Fangs , 2020

kira2452009
15.08.2022 3 z 5

Je to taková milá oddechová kniha, do níž jsem šla s absolutně žádnými očekáváními. Ona je klasická upíra, která pije krev, nesmí na slunce, spí v rakvi a česnek jí zrovna nechutná. On je klasický vlkodlak, kterého spálí stříbro a za úplňku se promění ve vlka. Kniha není napsaná jako příběh, ale jsou to úryvky z jejich vtipného romantického života.

Ronnie68
28.07.2022 3 z 5

Přečteno za pár chvil .... Taková oddychovka, která zobrazuje vztah upírky a vlkodlaka ...

Ran
28.06.2022 5 z 5

Kniha má skvělý humor a styl psaní. Ten byl příjemně rychlý a konzistentní skrz celý příběh. Příběh byl naprosto úžasný a vztah mezi oběma postavami se krásně vyvíjel.

vlckovka
18.04.2022 4 z 5

Pokud máte rádi téma upírů a vlkodlaků, tak jste tady správně. Svižný komiks, který popisuje soužití upírky a vlkodlaka (pro mě překvapivá kombinace). Ilustrace se mi líbily a přečetla jsem to jedním dechem. Pokud téma není moc pro Vás, asi bych to spíš nezkoušela. Je to psané docela pro cílovku. Ale pokud se umíte oprostit od nadpřirozena, můžete v tom vidět popis soužití dvou lidí, kteří jsou protiklady, a přesto se přitahují.

tessiesulcova
30.03.2022 2 z 5

Hned mě tato kniha/komiks zaujal. Nemohla jsem to nemít ve své knihovně. Podle mého to byly zbytečné peníze. Přečtené to bylo do 10 minut. Vtipné to sice bylo, ale spíše celkově nudné. Měla jsem velká očekávání, jelikož upírskou a vlkodlačí tématiku zbožňuju, sle jsem zklamaná.
Kdybych si ji přečetla v obchodě, udělala bych nejlépe.

Knihy_nad_zlato
22.03.2022 3 z 5

„Fajn“ to podle mě vystihuje zcela přesně. Námět asi celkem originální a vtipnej. Kresby pěkný a jednoduchý (jakože tam není nic zbytečnýho, co by rozptylovalo pozornost). A některý scény i fakt vtipný. Ale zároveň tam jsou i scény, který jsem buď nepochopila, a nebo fakt nebyly vtipný ani trochu. Jsem ráda, že jsem si to přečetla (kór, když je to jen na pár minut), ale zároveň jsem ráda, že jsem si to nekupovala.

kedlis
15.03.2022 3 z 5

Je to fajn námět, škoda že to není ve formě nějakého uceleného příběhu, ale jsou to spíše střípky ze života.

girdi
11.02.2022 4 z 5

Prolistovala jsem na jeden zátah a perfektně se pobavila. Je to komiks spíš k prohlížení než ke čtení, ale vtípky jsou opravdu vymazlené. Je to morbidně kouzelné.

Berulidemknihy
31.01.2022 2 z 5

Asi jsem očekávala víc. Spousta pasáží mi přišla nezáživná a nezajímavá. Kresby také nebyly bůh ví jak propracované. Je to škoda, ale asi jsem se v ní nenašla.

klarik
30.01.2022 5 z 5

Skvělé, rychlé a vtipné počteníčko pro fanoušky upírů a vlkodlaků.

TerryDee
26.12.2021 4 z 5

"Kočky nebo psi?" "Psi. Rozhodně. " A takhle to celé začalo.
Elsie je upírka a za jejích 300 let života nepotkala toho pravého. To se změní, když v baru pozná Jimmyho, roztomilého chlupáče (čti vlkodlak) se smyslem pro humor. Spolu zažívají tradiční i netradiční chvilky zamilovaného páru (koukání na TV, čtení knížek s upíří tématikou, procházky při měsíčku či společné večeře - bez česneku samozřejmě).
Musím říct, že tohle bylo roztomilé. Myslím si, že pro milovníky upírů či vlkodlaků jak dělané. ‍️

knihomolkaMist
24.12.2021 5 z 5

Neskutečně vtipné, odpočinkové čtení na zvednutí nálady! Určitě si to přečtu ještě několikrát! ️

eliska2126
16.12.2021 5 z 5

Tak tohle je teď přesně to, co jsem potřebovala. Odpočinout si u komiksových stripů. Já Sarah Andersen prostě miluju. Líbily se mi všechny její stripy, jak v Dospělost je mýtus, tak Ubulená hromádka štěstí i Kočky útočí. Tesáky nejsou úplně ze života, přece jen sledujeme tu romantický vztah upírky Elsie a vlkodlaka Jimmyho. Ale ty situace, které Sarah nakreslila si úplně dokážu představit, že by takový nesourodý pár řešil. Humor Sarah je prostě skvělý a její kresby ještě lepší. Měla jsem to za pár minut "přečtené" a hodně jsem se zasmála.

Maybee
10.12.2021 4 z 5

Fajn jednohubka. Možná jsem čekala něco trochu jiného, ale i tak jsem se bavila. :)

Roscata
09.12.2021 5 z 5

Bez debaty nutnost pro každého milovníka vlkodlaků a upírů.
Pokud čekáte nějaký ucelený příběh, pravděpodobně budete lehce zklamaní. Tesáky pouze nechávají nahlédnou do střípků tohoto zvláštního, ale překvapivě dobře fungujícího, vztahu. Užijete si vtipu, lásky, vzteku, smutku i souznění a překvapivě i větší porce černého humoru. A i když jeho oblíbencem nejsem, tady to sedlo jak prdel na hrnec. Za mě #musthave

IG: zrzi_cte

Pitbullka
13.10.2021 4 z 5

Milý a úsměvný komiks, který zachycuje vztah mezi upírkou a vlkodlakem a také každodenní strasti.

michaela.97
04.10.2021 4 z 5

Pro milovníky upírů a vlkodlaků je tahle útlá komiksová knížečka nutnost!
Hezká ilustrace, výstižné situace a někdy (sem tam to bylo takové - neurazí, nenadchne) jsem se i nahlas zasmála! Tohle bude jedna z těch knížek, kterou budu vytahovat z knihovny, až mi bude ouvej.

Jednu hvězdičku ubírám, protože mi chyběl příběh. Čekala jsem, že na sebe budou jednotlivé části navazovat, ale nevadí. Stejně super počin!

JitulHa
28.09.2021 4 z 5

Sarah Andersen a její tvorba je u nás už poměrně známá. Nicméně, doposud jsem neměla potřebu její knížky nijak blíže vyhledávat, tedy až do chvíle, kdy se objevily právě Tesáky! Přiznejme si, příběh o lásce upírky a vlkodlaka je tak nevšední, že musí padnout do oka snad každému. Sice se jedná o četbu zhruba na půl hodiny, ale jsou tam prostě neuvěřitelné "hlody", navíc doplněné kresbami, které to celé pokaždé dokonale "zabijí". Skvěle vyvedené dílko pro dobrou náladu, k němuž se můžete neustále vracet a listovat jím třeba donekonečna.

Alethea_k
19.09.2021 3 z 5

Je mi líto, že poslední dobou takto hodnotím hodně komiksů, ale prostě: neurazí, nenadchne.

Za pár minut prolistováno, chvilku nato jsem si na nic nedokázala vzpomenout. Doporučuji půjčit z knihovny.

ElikaS
13.09.2021 3 z 5

Na tuhle knížečku jsem se opravdu těšila. Docela často jsem ji vídala v různých recenzích a byla na ní poměrně velká reklama, takže jsem měla vysoká očekávání a to byla nejspíš chyba. Tak nějak jsem očekávala příběh, kterého jsem se vůbec nedočkala. Jedná se spíš o střípky ze soužití vlkodlaka a upírky. Bod pro autorku za to, že střípky jsou většinou vtipné a nebojí se ani černého humoru.