Chlap snů

Je to pan Dokonalý. S velkým D. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla. Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky. Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná. Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie. Problém je, že jsem udělala blbost. A on mě teď nesnáší. Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý. A bude mě zbožňovat… Ať už chce nebo ne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468088/big_chlap-snu-cvR-468088.jpg 4264

Vydáno: , Red

That Guy, 2018

Kniha Chlap snů

Šárka88
dnes

Knížka se mi líbila, hlavně ze hlášky Pen, ale jak řekla její kámoška.. je pokrytec. Nejdřív ji provokuje a pak si uteče ji vyplakat na rameno. Jake malInkatý sobeček, aspoň pro mě a podobný číčoviny. Jinak doporučuji každé , která si chce přečíst knížku pro dospělé, před spaním.

mikika
dnes

i když příběh nakonec sklouzl přesně do takových klišé, z kterých si měl údajně dělat legraci, byl vtipný a ztřeštěný, a to se počítá.

Leniii
včera

Zábavná oddechovka! Vtipná. Jiskřivá. Sexy. Trochu sprostých slov, ale kdo je nezná že? Kniha, u které nemusíte přemýšlet a jen se bavíte :)

Ála1968
včera

Bylo to trhlé a dost vulgární.Žačátek fajn,ale potom sešup.

pollyn
21. říjnaodpad!

Tohle fakt nebylo dobrý.

P-puma-

Příjemné překvapení, že začátku my Penelope vůbec neseděla a asi prvních 10 stan jsem jenom otačela oči v sloup. Ale pak mi ty její hlášky přišli vtipné, vše odlehcili a její šílene myšlenkové pochody mě bavili a naprosto jsem jim rozuměla

speciale88

Super. Čekala sem větší romantarnu ale místo toho vtipná nálož. Za mě kniha úplně super. Vřele doporučuji.

whiolet

Skvělá a zábavná oddechovka.
Oba hlavní hrdinové byly fajn, sexuálních scén, tak akorát, ale ke konci už mě příběh trochu nudil :)