Dreisii Dreisii komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nejde ani slovy popsat ten silný zážitek který z knihy mám.Po přečtení knihy stále na ní myslím a v myšlenkách se vracím k životu Anny. Skvěle napsaná kniha.

07.03.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knihy této autorky vás chytí a nepustí.Nemohu hodnotit jinak než pěti hvězdičkami a i to je málo.

05.10.2019 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak tohle bylo silné. Paní Mornštajnova to prostě umí... Na tuhle knihu budu dlouho myslet.

18.07.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první kniha od tohoto autora a určitě není poslední!
Super detektivka která vás nenechá dokud jí nedočtete.Můžu jenom doporučit :)

19.03.2019 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Za mě super čtení, děj je svižný kniha je během chvíle přečtená. Těším se na pokračování.

29.07.2022 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Moje první kniha od této autorky a rozhodne ne poslední.Mám ráda knížky tohoto žánrů,takže jsem každou stránku lhtala až dokonce.Děj vás vtáhne do dění tak, že ještě několik dnů se v mysli nad příběhem pozastavíte.Doporučuji :)

16.01.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tak tahle kniha mě pohltila,skvěle napsaná,bála jsem se že si budu plést hlavní postavy kvůli jejich jménum na A ,ale nestalo se. Můžu jenom doporučit :)

11.08.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Tahle knížka je pro mě jedna z nejlepších děl o Holocaustu,je to kniha která vám bere dech když čtete v řádcích co strašného jim dělali a jak tam museli žít a snášet to všechno. Chvílema jsem musela přestat číst,ale nedávám to a musíte po knize stále šahat a dočíst si to do konce.

25.03.2020 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Nemám slov, přečteno jedním dechem.

22.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Klasická Hartlovina ,za mě opět super dílo.

19.04.2024 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Silný příběh, který vás zasáhne a stále musíte nad dějem přemýšlet. Za mě rozhodně pět hvězd.

29.04.2023 5 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Josefíno ty jsi číslo! :) konečně knížka u které se nahlas směju :) všem mohu jenom doporučit! :)

03.12.2018 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Musím souhlasit s některými komentáři že knížka byla nejvíc silná hned na prvních stránkách,hltala jsem každé slovo a doslova ronila slzy v některých pasážích co by novopečená matka jsem si nechtěla ani to představit.Je to opravdu silný zážitek.

09.03.2022 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knížka se nečetla špatně,ale za mě zatím nejslabší dílo autorky.

23.06.2021 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nemohu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami.Knížka mě rozesmála a i slzička mi nakonci utekla a tak to má být.
Děkuji za hezké počteníčko a těším se na další knihy od tohodle autora :)

16.02.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov,všechno jak to cítím už napsali všichni podemnou.

14.12.2018 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Za mě skvělé dílo, nemohla jsem přestat dokud jsem knihu nepřečetla. Rozhodně stojí za přečtení.

20.10.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Přiznám se že ze začátku jsem měla co dělat se začíst,kniha má skvělý námět ale bavit mě začala až tak v půlce, nakonec to bylo hezké čtení

21.03.2024 3 z 5

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Váhala jsem , jestli čtyři nebo pět hvězd...ale pak jsem si vzpomněla jak jsem byla na konci celá netrpělivá jak to dopadne, takže to bylo jasné. Kniha se čte svižně ,moc povedené dílo autorky.

07.03.2024 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Moje prvotina od autorky, musím říct že mi dlouho trvalo se začíst ač se jedná o oddechové čtení. Doufám že další dílo mě víc nadchne.

23.07.2022 3 z 5