Dreisii

Ryanova pomocRyanova pomocL. Meacham

doslova jedním dechem :)

Slepá mapaSlepá mapaA. Mornštajnová

Tak tahle kniha mě pohltila,skvěle napsaná,bála jsem se že si budu plést hlavní postavy kvůli jejich jménum na A ,ale nestalo se. Můžu jenom doporučit :)

Nebe mé láskyNebe mé láskyN. Roberts

Tak to mi nedalo spát dokud jsem to nepřečetla :) skvěle napsané.

ŠvábiŠvábiJ. Nesbø

Další kniha od Nesba která mě zaujala a četla se jedním dechem,jak píšou někteří podemnou 21 let stará a za mě super dílo.

Povídky podivnýchPovídky podivnýchR. Riggs

Krásný čtivý povídky :) ráda se knim budu vracet.

Poslední noc na Klikaté řecePoslední noc na Klikaté řeceJ. Irving

Pro mě jeden z nejlepších od Irvinga, tenhle autor mě neustále dostává a totálně nechápu jak to dělá. Vždycky když beru jeho knihu do ruky tak mě jako první napadne ,,to na chvílí bude,, jeho dílo je vždy rozsáhlé a dodetailu napsané,ale bez toho by to nebyl on. Těším se na další....

Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Moje první kniha od tohoto autora a určitě není poslední!
Super detektivka která vás nenechá dokud jí nedočtete.Můžu jenom doporučit :)

Manželova zlatíčkaManželova zlatíčkaB. Asher (pseudonym)

Když jsem si tuhle knížku zakoupila v antikvariátu v lázních , protože jsem už neměla co číst, tak podle recenzí jsem trošku litovala svého výběru, ale zbytečně, knížka je čtiva,neurazi a podle mě příjemná oddychovka.

Přicházím tě zabítPřicházím tě zabítP. James

Kniha není špatná, ale zbytečně dlouhé a nezajímavé popisující pasáže až ke konci se kniha skvěle rozjela a konec byl pěkný, škoda jenom že od začátku to nemělo šmrnc.

Zpátky ve hřeZpátky ve hřeM. Viewegh

Musím přiznat že sem se trošku bále když se mi tato kniha dostala do ruky,knihy od pana Viewegha mám ráda,ale musím konstatovat že posledních pár knih co jsem od něj četla mě nebavila a nudila.Tahle mě mile překvapila a sem se i místama musela smát.Kniha není na pět hvězd,ale zaslouží si určitě přečíst.

Bajky barda BeedlehoBajky barda BeedlehoJ. Rowling (pseudonym)

Jelikož mám ráda HP tak se mi Bajky moc líbili,určitě je nečtu naposledy.

Nejlepší víkendNejlepší víkendP. Hartl

Nemohu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami.Knížka mě rozesmála a i slzička mi nakonci utekla a tak to má být.
Děkuji za hezké počteníčko a těším se na další knihy od tohodle autora :)

PodrazPodrazS. Brown

Přesně ten tip knížky do které se zakousnete a nepustíte dokud není přečteno :)

HanaHanaA. Mornštajnová

Nemám slov,všechno jak to cítím už napsali všichni podemnou.

14.12.2018

Polibek v New YorkuPolibek v New YorkuC. Rider

Musím přiznat že knížku jsem si vybrala náhodně podle obalu,říkala jsem si že to bude ideální vtento čas.Ze začátku sem se moc nechytala a přišlo mi to zdlouhavé a nijaké,ale tak od půlky sem se chytla a nepustila a nakonec to bylo milé čtení před vánocemi :) Pro ty co nechtějí přemýšlet nad knihou a jen si odpočinout.

10.12.2018

Komu straší ve věžiKomu straší ve věžiM. Rejfová

Josefíno ty jsi číslo! :) konečně knížka u které se nahlas směju :) všem mohu jenom doporučit! :)

03.12.2018

Muž, který už nezavolalMuž, který už nezavolalR. Walsh

Tak ten konec jsem zhltla naráz! Musím ale přiznat že ze začátku jsem se nemohla nějak začíst a pořád knihu odkládala,ale tak v půlce už jsem jí nedaka z ruky.Dlouho jsem přemýšlala proč se jí ten Eddí neozval?! :) Knihu mohu jenom doporučit :)

22.11.2018

Nejsem mrtváNejsem mrtváA. Frasier (pseudonym)

Tak tohle bylo jedním dechem!

02.11.2018

Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

Na knížku jsem se moc těšila už jen kvůli tomu jak jí všichni chválily,ale na pět hvězdiček to není,je super má pěkný čtivý děj,ale furt tomu něco chybí.Už jsem četla lepší knihy tohoto žánru.

27.07.2018

Utajená sestraUtajená sestraD. Chamberlain

Moje první kniha od této autorky a jsem nadšená! :) krásné popsání příběhu, na závěr samá překvapení . Dokonce mě konec i rozbrečel.Doporučuji!

23.03.2018

Ztracené světloZtracené světloJ. Santopolo

Ze začátku jsem se nemohla začíst a pak to šlo samo,libil se mi styl psaní který autorka zvolila a napjatě jsem čekala jak to dopadne....Mohu jenom doporučit.

16.03.2018

LevhartLevhartJ. Nesbø

Moje druhá knížka od Nesba a jsem nadšená,po sněhulákovi jsme se bále že už to nemůže být lepší :) Jen tak dál....

14.02.2018

Kdo jinému jámu kopáKdo jinému jámu kopáM. Rejfová

Já se bavila! Super čtení ,nutilo mě jí furt číst,hl.postava Josefína byla nejlepší na tom všem. Těším se až sáhnu po další knize této autorky.

25.01.2018

Já hlupákJá hlupákM. Váňová

Musím říct ,že všechny doposud čtené knížky jsem zhltla jedním dechem a na tuhle jsem si počkala na knižní veletrh a nechala si jí podepsat jako některé předtím. Ovšem tahle knížka měla skvělý děj,nápad,ale prostě něco mi tam chybělo. Něco co jsem čekala že přijde,ale nepřišlo. Přesto díky že píšete :)

11.01.2018

TerezaTerezaM. Váňová

Teraza se mi moc líbila,fajn příběh a četlo se jedním dechem. Váňová prostě nezklame.

09.10.2017

KorunaKorunaK. Cass

Zazvonil zvonec a pohádky je konec :) Krásné zakončení celé série :)

27.07.2017

Rodinné poutoRodinné poutoD. Steel

Moje první kniha od této autorky a musím říct že se mi líbila. Děj nenáročný spíše oddechový , trošku předvídatelný ,ale jináč super čtenní :)

21.07.2017

Žhavý ledŽhavý ledN. Roberts

Super oddychovka,romantika ,vtip, dobrodružství :) já jsem byla spokojená.

14.07.2017

Nemůžeš mě milovatNemůžeš mě milovatJ. Garwood

Opět jedním dechem.... :)

02.06.2017

Nebýt sámNebýt sámM. Váňová

Další skvělé dílo paní Váňové ,její knížky se čtou jedním dechem, líbí se mi zápletky a postavy které mají vždy originální jména :) Konec jsem si přála jiný,ale přesto mě knížka potěšila a pohltila. Jen tak dál !

28.05.2017

1 2 3