Málo času na život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Libby Millerová byla vždy nenapravitelný optimista. Život si s námi však někdy krutě pohrává, a tak poté, co se její manželství rozpadá a ani doktoři nepřinášejí příliš optimistické zprávy, Libby poznává, že její růžové brýle byly spíš brýlemi slepeckými. Vše hází za hlavu a opouští svůj dosavadní život v Chicagu a zamíří přímo na slunné pláže Karibiku. Vstříc možná poslednímu dobrodružství. Ani sluncem zalité písky a azurové moře jí však nepomáhají uzavřít minulost a čelit budoucnosti. Každý den v tropickém ráji může být tím posledním. S pomocí svého bratra-dvojčete a s novým vztahem na obzoru se však dá postavit i osudu. Bude vše riskovat kvůli životu a lásce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411765/big_malo-casu-na-zivot-7zF-411765.jpg 3.742
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Life and Other Near-Death Experiences, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Málo času na život

Miškus
26. srpna

(+ SPOILER) Kniha byla pěkná. Moc se mi líbil její příběh a měla jsem radost, že kniha měla šťastný konec. Moc doporučuji. Je to takové lehčí čtení na dovolenou.

Dreisii
24. května

Kniha se četla svižně a byla i překvapivě vtipná. Váhala jsem mezi 3 a 4 hvězdami...


Kristy.Seb
11. května

Jestli chcete pořádně pozorovat noční oblohu, nesmíte se soustředit na moc věcí najednou. Nejjasnější se zdají být hvězdy na úplném kraji vašeho zorného pole. Stejně tak se to má i se životem.

wir
27.12.2020

Co by člověk dělal v kůži Libby, těžko říct a myslím, že každý ve skrytu duše po přečtení knihy doufá, že to ani nikdy nezjistí...

Imis
17.12.2020

U této knihy váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami. Začátek mi přišel velice nápaditý a byla jsem nadšená. I přesto, že se hlavní hrdinka dozvídá hned na prvních stránkách, že je vážně nemocná, kniha pokračuje velice vtipně, svižně až humorně. Opravdu jsem se docela nasmála. Jak se však blíží k polovině začíná romantická linka a já měla pocit, jako by se najednou jednalo trošku o jinou knihu. Takovou tu dovolenkovou klasiku. Chvilkami lehce nataženou (některé situace se opakují), ale přesto se to četlo docela dobře až do konce.

sin.dellka
12.09.2020

nádherná kniha, ale konec byl moc zrychlený potom.

LiKa00
17.03.2020

Tak ze začátku mě kniha tedy moc nebavila, měla jsem i nutkání ji odložit. Ale od pobytu na ostrově mě začala bavit a s radostí jsem ji dočetla. Docela mi vadil Libbyin přístup k rakovině. Chvílemi se chovala jako malé děcko, ale chápu, že lidé to s touto nemocí nemají vůbec snadné. Také mi vadil její přístup k Tomovi. Zjištění to bylo určitě hrozné, ale myslím, že se potom mohla chovat lépe. Takže za mě to není úplně nejlepší kniha, ale přečíst se dá.

DenisaV
13.11.2019

Tato kniha mě nijak zvlášť neuchvátila. Chvílemi jsem se přistihla, že myšlenkami jsem někde úplně jinde, takže žádné výrazné vtažení do děje neproběhlo. Snaha o dojetí byla vidět jen z dáli. Každopádně odpočinková kniha i pro méně náročného čtenáře.

1