Svědkyně

Svědkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44276/svedkyne-44276.jpg 4 237 49

Kendall Deatonové se podaří vyprostit sebe i své dítě z havarovaného auta a se směsicí odvahy a strachu se vyškrábat z rokle nahoru na silnici, kde může očekávat pomoc. Jenomže ona si netroufá prozradit svou identitu ani požádat o ochranu úřady. Namísto toho plánuje okamžitý útěk. Její riskantní dobrodružství začíná... Kendall přijela do Prosperu, městečka v Jižní Karolíně, aby se stala veřejnou obhájkyní u místního soudu. Přivítala ji mrazivá atmosféra - soudci nebylo po chuti, že tak důležité místo má zastávat žena. Při své práci Kendall narazí na podivné tajemství, kterému se snaží přijít na kloub. Zároveň se o ni začne zajímat nejmocnější člověk z města, Matt Burnwood, a zamilovaná Kendall se za tohoto muže, jenž její život promění v peklo, provdá. Nyní může jen doufat, že to přežije. A že se jí před hrůzu nahánějícími událostmi podaří ochránit i své dítě. Je nebezpečnou, zpěčující se svědkyní, která ví až moc o zákeřném zlu... a ženou, která ví velmi málo o vlastním srdci. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Witness , 1995

haWranka
20.02.2024 3 z 5

Já mám knížky Sandry Brown moc ráda. Ale tady jsem se nějak nemohla začíst. Až asi v polovině jsem se konečně zahryzla, ale zajímala mě spíš kriminální část (vrcholně odporná), tu romantiku jsem tomu prostě nevěřila.

Dreisii
08.10.2023 5 z 5

Skvělý román, nemohla jsem se odtrhnout, nic tomu nechybělo.

Havrnka
28.06.2023 5 z 5

Wow!!! Opět 1*. Napínavý děj, který se stupňuje i zvláštním prolínáním přìtomnost s minulostí. Doporučuji

pingu1
04.05.2023 5 z 5

Kniha se četla moc dobře, zvlášť druhá půlka. Nechybí napětí, romantika, sympatický hlavní hrdina, otázka sektářství... Sice nevěřím, že by se hlavní hrdinka dokázala bez problémů skrýt za identitu mužského kolegy, zvlášť v takhle náročném povolání, ale to autorce odpustím :-)

malina097
11.11.2022 2 z 5

Nic zvláštního,předvídatelný dej ,ale na odpočinkové čtení to jde,taková malinko červená knihovna.

izinkaVENDULKA
29.04.2022 5 z 5

Asi se budu opakovat, ale opět moc pěkná kniha od mé oblíbené spisovatelky. Napínavá, tak jak to nikdy nechybí v knihách od Sandry. Jediné co mi na konci chybělo bylo teda to její jméno ;)

ikul
21.03.2022 5 z 5

Opět jeden zdařilý román. Zajímavá zápletka o ženě, která lže tak bravurně, že jí nemůžete věřit ani vlastní jméno:-). Nechybí napětí, brutalita i erotika. Prostě tak jak to umí Sandra Brown.

alekis
04.03.2022 5 z 5

SPOILER!
Sandra Brown je profík a přes to vlak nejede! Začátek byl pro mě trochu rozvleklý, i když nutný proto, aby se ujasnily všechny záležitosti. Dvě dějové linie, které se později spojí. Jedna mladá žena, jedno mimino, oba na útěku... Několik padouchů, jeden horší než druhý. Prozradím, že ten hlavní skončí zaslouženě s kulkou v pomýlené hlavě a další dva, svlečení donaha a svými vlastními kaťaty přivázaní ke stromům u řeky, neuniknou trestu. A teď ten dortík... tedy, třešinka! Sladká, zralá, chutná... Hrdina každým coulem, ačkoliv zraněn při nehodě, vláčen po cestách a necestách, nucený sžívat se postupně s prchajícím miminem a jeho krásnou maminkou, neztrácí glanc, energii a sílu na všechno! Zdůrazňuji: na všechno! Drahé čtenářky, domýšlejte si, představujte si živě... a pokud ještě nevíte, co čekat, seznamte se blíže se Sandrou Brown! :-)

Kešu1981
08.02.2022 4 z 5

Žíííši...od 30 kapitoly sem byla napnutá jak guma od spoďárů :o)
A jako i teď mi v hlavě jede "jak se Kendall teda jmenuje!?"

georginaa
07.11.2021 5 z 5

Velmi napínavý román, který má všechno. Akční děj, boj o život, prosadit se v práci, které vládnou muži, lásku a plno dalších scén, které udržuje v napětí. Mohu jedině doporučit.

tittanie
03.10.2021

Dlouho jsem tenhle žánr nečetla. Nebyla to jenom detektivka, ale i romantika, což jsem předem nevěděla, protože je to první knížka, kterou jsem četla od této autorky.
Jsem ráda, že jsem se ale odhodlala a knihu jsem si přečetla. Příběh byl zajímavý. Škoda jenom, že Kendall na konci neřekla to jméno.

kolacky
11.09.2021 4 z 5

Megalomani, to je nejhorší. Ten souboj vůlí byl hodně napínavý. Naštěstí Sandřiny holky se nedají.

WaN635
21.05.2021 5 z 5

Jako oddechovka je kniha super. Od začátku tušíte, jak to dopadne, ale stejně knihu neodlozite a čtěte dokud nejste na konci.
Kniha je napínavá i romantická :)

cukrovka
15.05.2021 5 z 5

Tato autorka umí skvěle zaujmout čtenáře. Čtivé, napínavé a romantické. Vše je správně nakombinováno, zajímavá zápletka i hlavní hrdinové. Oddechové čtení.

smardice
03.05.2021 5 z 5

Další kniha z té ranější tvorby spisovatelky, která má v sobě nejen nádech romantiky, ale i kriminální zápletku zabývající se samozvanými stoupenci boží spravedlnosti. Opět skvělé!

Haduwig
13.04.2021

V 99% knihy vždy dočtu, ale tohle je to zbylé 1%, respektive tady jsem se nezvládla ani začíst. Vím, co od autorky čekat a na knihu jsem se i těšila, ale odkládám s tím, že jsou postavy podivně nesympatické a je mi úplně jedno, co se stalo, nebo kam směřují. Možná je třeba ten začátek překonat, ale když tam není žádná jiskřička ani po 70 stranách, tak to není ono.

scarletblue
22.03.2021 5 z 5

Čtivé, napínavé a strhující. Konečně knížka z trochu jiného soudku. Našla se i trocha romantiky a autorka příběh správně okořenila. Jednoznačně stojí za přečtení.

AlenaF
08.02.2021 4 z 5

Napínavé, romantické.

genikuxik
06.09.2020 5 z 5

Nezklamala. Stejný styl jako její ostatní knihy, ale mě to stále baví.

Szekynka
29.11.2019 5 z 5

Mě se ten její styl psaní prostě líbí! Tyhle „Brownovky“. U téhle knihy se mi líbilo, jak se měnily dějové linie a jak bravurně proplouvala mezi současností a popisem minulosti vztahu Kendal a Mathewa. Pořád sem si říkala a ten co je s ní je jako kdo? Docela mě baví, jak se to vždycky snažím rozlousknout a jsem totálně mimo ????. Tohle se prostě povedlo. Zase bych tu plácala samé superlativy, protože buď jsem totálně zblblá nebo je Sandra prostě mistryně pera ????

pro ženy útěk sekty těhotenství

Sandra Brown
americká, 1948