Dreisii Dreisii komentáře u knih

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Kniha mě nadchla, je to úsměvně čtení v této hektické době :-) strážce nádrže jsem si oblíbila, klidně bych brala kdyby byla kniha delší.

10.12.2020 5 z 5

Svět ti leží u nohou Svět ti leží u nohou Louise Bagshawe (p)

Kniha se čte jedním dechem, rozhodně stojí za přečtení

03.12.2020 5 z 5

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

Nejde jinak než 5 hvězd,jelikož jsem fanoušek seriálu,kniha mě nezklamala ba naopak.Těším se na další díly.

01.09.2020 5 z 5

V zemi korálového stromu V zemi korálového stromu Sofia Caspari

Kniha se mi moc líbila, děj se četl celkem svižně. Krásná knížka na letní čtení.

29.07.2020 4 z 5

Ztracené květiny Alice Hartové Ztracené květiny Alice Hartové Holly Ringland

Krásná obálka s krásným příběhem. Děj vás pohltí svou záplavou květin a příběhu o malé holčičce která se stane tou nejkrásnější květinou. PS: nejlepší číst na zahradě plné květin .

15.07.2020 5 z 5

Návod k použití lásky Návod k použití lásky Renáta Názlerová

Když jsem brala knihu do ruky, tak jsem se kvůli recenzi bála jak mě bude bavit. Nicméně kniha se četla svižně, je vtipná, zajímavé osudy lidí vás chytnout a chcete vědět jak to nakonec dopadne. Za mě super oddechové čtení, které máte za dva dny přečtené. Mohu jen doporučit.

25.06.2020 4 z 5

Dražba Dražba Danielle Steel

Začátek je celkem zajímavý, ale všechno předvídatelné a konec mě spíš nudil. Bohužel četla jsem i lepší od autorky.

22.04.2020 2 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Tahle knížka je pro mě jedna z nejlepších děl o Holocaustu,je to kniha která vám bere dech když čtete v řádcích co strašného jim dělali a jak tam museli žít a snášet to všechno. Chvílema jsem musela přestat číst,ale nedávám to a musíte po knize stále šahat a dočíst si to do konce.

25.03.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nejde ani slovy popsat ten silný zážitek který z knihy mám.Po přečtení knihy stále na ní myslím a v myšlenkách se vracím k životu Anny. Skvěle napsaná kniha.

07.03.2020 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Knížku jsem měla přečtenou za chvíli a mile mě překvapila,čekala jsem čtení jenom pro děti a není tomu tak. Určitě si ráda přečtu znovu :)

01.03.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Moje první kniha od této autorky a rozhodne ne poslední.Mám ráda knížky tohoto žánrů,takže jsem každou stránku lhtala až dokonce.Děj vás vtáhne do dění tak, že ještě několik dnů se v mysli nad příběhem pozastavíte.Doporučuji :)

16.01.2020 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Toto je moje prvotina od autorky a knížku jsem hltala od první stránky až do poslední.Za mě naprosto 5 hvězd.

14.01.2020 5 z 5

Čtvrtá ruka Čtvrtá ruka John Irving

Ze začátku mi trvalo se do knížky začíst,ale jako vždy jsem děj už od 70 strany hltala a hltala.Prostě Irving.

12.01.2020 5 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Knížku jsem si zakoupila na doporučení v Havlíčkově brodě na knižním veletrhu,kde je sama autorka podepisovala,byla jsem překvapená jak je paní mladá a sympatická :) těšila jsem se až se začtu a musím říct že knižka mě nezklamala.Takhle krásně napsaný propracovaný děj jsem nečekala,knížka mě strhla jako lavina a já hltala každé slovo,slzela v určitých pasážích a usmívala se jak to všechno dopadlo. Moc děkuji autorce za ten zážitek a těším se na další knihu od ní. Už teď jsem její fanoušek :) Všem jenom doporučuji.

14.11.2019 5 z 5

Titáni Titáni Leila Meacham

Kniha je oddechová a nenáročná.Rychle a dobře se četla.

27.10.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Myslím že existují lepší knihy tohoto žánru,ale když opomenu co slibovala obálka tak se mi kniha lehce četla a byla pěkně napsaná,obě hrdinky se mi moc líbili.Takže za mě to je jasné.

19.10.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knihy této autorky vás chytí a nepustí.Nemohu hodnotit jinak než pěti hvězdičkami a i to je málo.

05.10.2019 5 z 5

Mánie Mánie Craig Larsen

K této knize jsem přistupovala trošku se skepcí,podle recenzí a komentářů,nicméně mě se líbila.Není to na pět hvězdiček,ale není to zas žádný brak.Děj se mi líbil,svižně se četl i postava Nicka nebyla špatná.Závěr mě i docela překvapil.

23.08.2019 3 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

doslova jedním dechem :)

12.08.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tak tahle kniha mě pohltila,skvěle napsaná,bála jsem se že si budu plést hlavní postavy kvůli jejich jménum na A ,ale nestalo se. Můžu jenom doporučit :)

11.08.2019 5 z 5