Bez rozloučení

Nora O'Brienová utekla z Indiany do Skotska, přesvědčená, že dělá správnou věc. Po třech letech v nové zemi jí však zůstala jen vina a lítost. Pak do jejího života vstoupil Aidan Lennox, starší, světaznalý a přitažlivý hudební skladatel. Ačkoli byli každý z jiného světa, probudili jeden v druhém vášeň a sílu nevzdávat se, navzdory ztrátám, které v minulosti utrpěli. Dokud jim osud znovu nehodil klacky pod nohy. Teď pohání Noru kupředu zlost a bolest. Vztek ji přinutil převzít kontrolu nad životem. Konečně si plní sny, chodí na univerzitu, hraje divadlo, přesně, jak po tom toužila. Soustředí se na své cíle a vyhýbá se tomu, aby jí někdo znovu zlomil srdce. Není to však tak snadné, jak by si přála…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409974/bez-rozlouceni-NXV-409974.jpg 4.2397

Play On 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Play On, 2017

Kniha Bez rozloučení

BrokenDreamer

Musím přiznat, že na tuto knihu jsem se dlouho těšila, zároveň jsem z ní měla trochu obavy. Celkově se příběh nedrží zajetých kolejí, které známe z jiných knih S. Young, ale nic to nemění na tom, že je krásná. Přesto mě stále překvapuje, že děj pokaždé nějak dostane do Edinburghu a stále mě to baví. Už několikrát mě napadlo, co kdyby S. Young nechala své postavy se v Edinburghu střetnout... Každopádně tuto knihu velmi doporučuji těm, kteří stejně jako já o něčem sní, mají naději a bojují, všem zlomeným i milovaným.

Vendulik

Kniha byla parádni. Přečteno jedním dechem.

Jaruš71

Každý máme minulost se kterou se musíme nějak vyrovnat. Pěkné čtení u kterého přemýšlíte i o té své.

lukonka

Dlouho jsem se nemohla začíst, az tak v polovině knihy jsem se chytila. Přišlo mi to strašné vleklé a až moc životních dramat na každou postavu. Chvilkami to byl citový mišmaš, ale chtěla jsem vědět jak to s Norou a Aidenem skončí

adela_02

Kniha mě docela překvapila, čekala jsem horší. Upřímně se mi víc líbila kniha Struny lásky. S touhle jsem, ale nešlápla vedle! Kniha byla čtivá s dobrým dějem. Nemohu si stěžovat bylo to pěkné odreagovaní. Doporučuji! :)

Toledo
30.12.2020

Kniha v sobě měla víc než pouze erotiku a plytkou zápletku, byla jedna z těch povedenějších. Příběh zajímavý, neobvykle zamotaný, ale samozřejmě s happyendem. Za mne plný počet hvězd, moc jsem si to užila.

Ena
03.11.2020

Knihu jsem si pořídila na základě hodnocení tady na databázi. Prolog mne svým časovým skokem bez nějaké souvislosti mále odradil, ale následně mne kniha naprosto pohltila. Příběh má zajímavou zápletku i hloubku, kterou zpočátku rozhodně neočekáváte.

Blanka29
30.10.2020

Koho nekdy netrapily vycitky a obvinovani? Moc pekna kniha, ktera o tom pojednava. Nora nemela lehky zivot a jeji neustale vycitky a obvinovani ji uvrhaji do nelehkych situaci, ale svou bojovnosti a vtipem vse prekona. Co me na pribehu rozcilovalo a bralo mi krasu z pribehu byl ten hrozny dialekt. To musela prekladatelka zrovna pouzit tento cesky dialekt, ktery taha za usi? Hruza. Proc misto toho nedala treba slovenstinu? Za to strhavam jednu hvezdu, protoze jen kvuli tomu jsem knihu nekolikrat odlozila....

pro ženy erotika Skotsko romantika

Samantha Young