Dublin Street

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/big_dublin-street-JG3-166479.jpg 4.31405
Série:

Dublin Street 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

On Dublin Street, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (254)

Kniha Dublin Street

petulkapeta
03. dubna

„Kam zmizela tvoje láska k husičkám s dlouhýma nohama?“
„Nahradila ji láska k velkému poprsí, skvělému sexu a prořízlým ústům.“

Někdy jsou mraky lehke jako pírko, jindy ztmavnou a ztěžknou.

Joss byla sva, paličatá a taky si vše brala na sebe a dlouho ji trvalo než jsi to uvědomila, zato Branden byl řekla bych pravý opak a své city neskrýval tak jako ona.

Miliamka
21. března

Uf, tak tohle bylo zklamání na celé čáře. Joss byla protivná. Jde vyhledat pomoc, protože ji potřebuje, ale neposlouchá, co se jí říká?! Polovinu knížky jsem jen prolistovala, protože jsem ani na sexuální scény, ani na její neurvalé chování a řeči prostě neměla náladu. Chápu, že je to už postarší knížka, ale opravdu mi to nesedlo (a přitom je to můj oblíbený žánr).


Jessybelle
25. února

Jak se jedná o světový bestseller jsem trochu skeptická, ale dostala jsem to, co jsem si myslela, že dostanu. Romantickou knížku s erotickým nábojem, oddechovka, u které víte, jak dopadne. Byly tam i humorné chvilky, u kterých jsem se pobavila.
Joss mě občas štvala s tím svým sebemrskačstvím, ale zase tento její psychologický blok dal knize malinko jiný rozměr. Každopádně vím, jak na záchvat paniky...
Nicméně si dokážu představit, že se ke knize jednou vrátím.
Mimochodem čtete poděkování? Tak tohle se mi moc líbilo.

vcielka
15. února

Knižka sa mi páčila. Problémy Joss a cesta ako sa s nimi vyrovnávala boli zaujímavé. Psychologička a jej postrehy ma vážne bavili

Blanka29
06. února

K teto serii se rada vracim, cetla jsem ji jiz nekolikrat, a stale je to super :) Pribeh Jocelyn a Bradena ja za me top :)
Joss, jak si nechava rikat, prozila hrozne trauma, se kterym se nedokaze vyrovnat....

Ralemo
08. ledna

Tuto sérii už jsem četla před pár lety a nyní se k ní vracím znova a musím říct, že pecka!
Sice přeskakuju díly různě jak se mi chce, ale to mi vůbec nevadí. Krásně napsané! Jeden díl, lepší než druhý.

Fidibus
23.12.2021

(+ SPOILER) "Tvůj jediný problém je v tom, že se nestavíš čelem tomu, co se stalo tvé rodině, a nezačínáš se s tím smiřovat..."
Dívka, která poznamenaná svou minulostí je zvyklá si vystačit, potká přitažlivého muže, který je shodou okolností bratrem její nové spolubydlící Ellie. Chce stát stranou, ale Bradena si zamiluje a oba ji vtáhnout do rodiny. Příběh je o jejím potýkání se se sebou sama. "Možná se nikdy nepřestanu bát zítřka, Bradene..."
Důležitá je postava terapeutky a její nadhled i rady. "Víte, co je mnohem horší než riziko a prohra?... Lítost, Jess. Ta člověka ničí." Pro mne zajímavá kniha s psychologií a erotickou.
PS Vtipná je nahá scéna na počátku v bytě a debata se slovem "pr---" u rodičů.

Dandulka
07.12.2021

Od této knihy jsem čekala něco jiného. Začátek byl moc hezký a už se zdálo, že mě kniha zaujme, ale pak se to zvrtlo a měla jsem moc co dělat, abych ji dočetla.

1 ...