Dublin Street

Dublin Street

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166479/dublin-street-dublin.jpg 4.3922

Dublin Street (1.)

On Dublin Street (2012)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Laughtubbe

Tak čtivou knihu jsem dlouho v ruce neměla. Zajímavý příběh s vnitřním bojem hlavní hrdinky. Líbí se mi, že muž , který Joss učaruje je bratr spolubydlící :D Zábavné, akční a napínavé v každé kapitole.

shay

Za mě rozhodně nejlepší kniha z celé série.

ketvin

Joss a Braden - po dočtení jsme si nebyla jistá, jak hodnotit a nevím ani teď. Po dočtení druhého dílu o Jo a Camovi vím, že dvojka je lepší, ale i postavy z prvního dílu jsou tu úžasné. Něco mi ale v prvním díle prostě chybělo. Asi nějaké větší drama, ale zase je jednička více emotivní... Každopádně jako úvod do série hodnotím dobře, ALE musím říct, že jsem se trochu rozhodovala, jestli po dalším dílu vůbec sáhnu - a nesáhnout pro něj by byla chyba... To hodnocení tohoto dílu trochu kazí... Postavy byly ale skvělé - hlavně se mi líbil Braden a získal si mě i Adam. Joss se mi asi líbí více v druhém díle, což je zvláštní, ale nejspíše je to tím, že jsem si k ní v prvním díle získala vztah - což z ní také dělá skvělou postavu. Nu jede se dál, zatím má série zlepšující se tendence :)

LenRan

Moc pěkné. Krásně se to četlo, autorka krásně popsala i prostředí Edinburghu, těším se na další díl....

4laras

Dobrá kniha, oddechové čtení.
Hned od začátku kniha měla děj, ryhle postupovala a nemohla jsem se odtrhnout. Doslova jsem ji zhltla za 10 hodin.
Postavy byly milé, přátelské a dalo se do nich rychle zamilovat. Někde jsem četla, že tato kniha je určena především pro ty, co se jim líbilo 50 odstínů něčeho... proto jsem se knihy zezačátku bála, ale rychle mě strach přešel. Nemělo to s tím nic společnéo.
Určitě budu v sérii pokračovat.

LadyHip

Nádherný příběh. Takhle si představuju skvělý román. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí už od začátku. Jejich popichování a špičkování bylo skvělé, Brandonovy hlášky neměly chybu. Žádná bezduchá přeslazená romantika, ale lidé, kteří mají své problémy a hledají cestu k sobě. Těším se na další díly!

Skatty

Kniha se mi moc líbila, byla to taková oddechovka plná romantiky. Mám ráda knihy se šťastným koncem. Určitě si přečtu i další díly.

Maruš.D

Jsem moc ráda, že jsem- úplnou náhodou- narazila na tuto sérii! Je neskutečně skvěle napsaná. Příběh Joss a Bradena je vášnivý, dojemný a velmi pravdivý. Život není lehký, každý má svůj příběh a není lehké se otevřít.. Nejvíce se mi líbí styl, jakým je kniha napsaná. Oddychové čtení u kterého se nenudíte :-))

havrmoni

Po roce jsem se znovu pustila do této série,protože mám poslední díl a chtěla jsem se opět ponořit do příběhů sympatických lidiček. Kdybych mohla přidala bych další hvězdy. Když jsem četla poprvé,tak jsem hltala něco nového i žánrově. Teď jsem však vychutnávala a více přemýšlela a víc chápala Joss. Není lehké měnit zvyky a uzavřenost za otevření se. Je lehčí utéct než postavit se čelem. Líbilo se mi jak se krůček po krůčku otevírá a líbila se mi její odvaha,protože postavit se vlastnímu strachu a jít do toho a věřit někomu i když se bojíte,to chce odvahu.

Abnička

Tak kniha mne opravdu moc překvapila! Tohle jsem nečekela.
Dokázala jsem žíst současně s hlavními postavami a samozdřejmě jsem uronila slzu!
Naprosto skvělé!

misak94

Už několik let mi doma ležel druhý díl ale nějak jsem se do něj nechtěla raději pouštět aniž bych přečetla první díl série. Knihu jsem si pořídila a v podstatě vůbec neodložila. Moc pěkně napsané, dobrý příběh, nikde se nic nezadrhávalo což je skvělé. Příběh měl skvělý spád a posun. Jsem absolutně spokojená a moc se těším na další díly ze série od autorky.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

bafuskyBaf

Přečteno jedním dechem..:-)

hela777

Úžásná kniha s velkým Ú ❤❤
Od začátku jsem Bradenovi fandila

TerezaMondeková

Kniha naprosto BOŽSKÁ!!
Je to první kniha, co od této autorky čtu a musím říct, že mě vůbec nezklamala. Příběh je skvělý. Byla jsem napnutá a zvědavá od začátku dokonce. Příběh je i zajímavý, ale občas i předvídatelný.
Obálka mě hned na první pohled okouzlila. Je nádherná. A název to samé.
Hlavní hrdinku jsem si hned zamilovala. Hlavně, proto co zažila a jak se k tomu postavila. Už chápu proč se tak chovala a proč nechtěla žádný vztah. Nedivím se jí.
Hlavní hrdina to samé. Líbí se mi, jak o ni bojoval. To na mužích nejvíc zbožňuju, když se nevzdávaj a bojujou dokud toho nedosáhnou. Jsou skvělý pár.
Příběh si určitě znova přečtu. Teť už se ale těším na druhý díl. Už se nemůžu dočkat. Doporučuji.

Lucai

Dublin street bola prvá kniha od tejto autorky. Zaujala ma, nemohla som sa od nej odtrhnúť (pri dvoch malých deťoch celkom sranda), čítala som po nociach...Pútavý bol aj príbeh Joss, jej skrytý demoni z minulosti....Veľmi pekný bol vzťah Bradena a jeho sestry, vlastne jeho vzťah k celej jeho rodine....Knihu odporúčam a teším sa na dalšiu :-)

dee95

Pohodové čtení, ale byla to má první kniha od autorky a na rozdíl od autorek jako je Sylvia Day nebo Christina Lauren mi kniha přišla hodně uspěchaná a stručná. Pro někoho je to v tomhle žánru plus, ale já si potrpím na delší knihy. Nicméně jinak super.

langova.katka

Bylo to hezké, šlo do hloubky více než je u tohoto žánru obvyklé. I proto to pro mě bylo zajímavé a poutavé. Můžu jen doporučit. I erotika je jemnější než třeba u C. Lauren, ještě mi nějaké díly chybí, ale autorčina Jamaica Lane pořád zůstává na 1. místě a nevěřím, že by bylo možné jí překonat. Ale i tohle bylo hezké a hodně mě zaujalo.

LivN

Ikdyž jsem si spletla díly a četla jsem tento díl jako druhý tak mě to nezklamalo naopak bylo to super čtení. Krásná obálka. Velmi dobré Samantha má prostě ty nejlepší knížky. Nechybí jim děj ale taky se od knížky očekává nějaká ta erotika a to knížka taky splňuje takže za mě 5 hvězdiček!

tereza..23

Tohle byla první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla. A jsem za to ráda. Jak kniha tak i sama autorka mě uchvátili. Po přečtení téhle knihy jsem se hned musela vrhnout na další. Samotný příběh byl hodně zajímavý a poutavý. Dalo mi velkou práci se od knížky odtrhnout, málem jsem nebyla schopná vstanou a jít si uvařit čaj :D. Tahle knížka mě vážně hodně zaujala. Líbí se mi jak je tam zakomponovaný i životní příběh Joss- to co si prožila ona, se vlastně může stát kdykoliv komukoli z nás... Brenden-typický sukničkář, se kterým jsme se mohli setkat i v jiných knihách. Ale zamilovala jsem si ho kvůli jeho vztahu k Elli.
Vztah Ellie a Adama. Asi by to byl jenom moje zbožné přání, ale líbilo by se mi, i kdyby tahle dvojice měla samostatnou knihu. Knihy od téhle autorky pro mě nejsou ty knihy, které si přečtu jenom jednou a už se k nim nikdy nevrátím. V budoucnu si určitě dokoupím zbytek knih od téhle autorky, mám zatím doma jenom Hrdinu a Scotland Street. :-)

Evka3814

Super kniha,velmi čtivá

Onceuponthetime

Podle mě je to nejlepší díl série. Líbí se mi spád příběhu i to, že je hlavní hrdinka spisovatelka. No je pravda, že se někdy chová trochu zvláštně, ale to dělám taky takže jí to vlastně nemůžu vyčítat. Moc se mi líbil okrajový příběh druhé zamilované dvojice. Rozhodně je to knížka, kterou si znovu přečtu (za nějakou dobu) a nebude mě nudit.

Monbon

Cela Dublin seria je super, cita sa velmi lahko, ma to spad, zaujimave zapletky a to iskrenie, och :-) troska mi pride nerealne ako sa vsetci navzajom zboznuju, ale to len taky nerusivy detail :-)

Petruse21
27.11.2017

Četla jsem hned po Hrdinovi, je to tak na stejné úrovni, Hrdina mi ale sedl lépe, tady hlavní hrdinka nebyla můj šálek čaje.

učtenávčelka
04.11.2017

Jako romanticko-erotická oddechovka to posloužilo.
Co bych autorce hodně vytkla je používání stejných jmen, v tomto díle spolubydlící Ellie a její matka Elodie, když si ty dvě povídají s někým třetím, tak je zbytečné zjišťovat, co říká matka a co dcera. Joss a Jo, nebo v dalších dílech Join přítel Cameron/Cam a bratr Cole (knížky poslouchám jako volnočasovou oddechovku v mp3). A pak zahlcení jmény dětí a vyjmenovávání, kdo je v jídelně na nedělní oběd.
Co mi ještě hodně vadilo hlavně u následujících dílů, je velký časový odstup, a neschopnost provázat příběh Hannah a Cola do plynoucích dějů. Místo toho autorka skákala zpátky v čase, jak se jí zachtělo.

LuciíŠvarc
04.11.2017

Perfektní kniha. Kupovala jsem na doporučení paní prodavačky v knihkupectví. Měla jsem přečteno za jeden den, nemohla jsem se odtrhnout. Moc hezky psaná kniha. Rozhodně nezůstanu pouze u tohoto díla od autorky Samanthy Youngové.

MarKy95
02.11.2017

Z celé série se mi líbila nejvíc :) Pak ještě druhý díl, ale ostatní kníhy... ne.

nani_nka
19.10.2017

Knižka, ktorú som čítala asi už päťkrát a stále ma tá chémia medzi Joss a Bradenom baví. Áno, miestami bola Joss neskutočne tvrdohlavá a Braden egoistický, ale tak každý máme nejaké chyby a žiadny knižný hrdina by nemal byť úplne dokonalý. Za mňa jednoznačne jedna z tých lepších moderných romantických kníh.

Eleanor-ka
13.10.2017

Kombinace knih Padesáti odstínů šedi a Šťastní lidé čtou a pijou kávu. Nenucené, ale předvídatelné. Taková zlatá střední cesta.

Amitiel76
12.10.2017

No, tak jsem si koupila celou tuto sérii, a začínám první částí.....
"Dublin street" - tak někde do stránky 150 jsem se vyloženě nudila. Vůbec nic se tam nedělo, děj se táhl jak "žvýkačka na botě".
A pak přišlo to, na co prostě od začátku čekáte - první sex a sblížení hlavních hrdinů. Děj se tak konečně odlepil z místa, a já si začala četbu trochu užívat. Ale říkám jen "trochu".....Za celou knihu jsem totiž nedokázala přijít na chuť Jocelyn. Ta holka mi prostě nesedla....Vím, že trpěla panickou poruchou, a měla vážné psychické problémy po prožitém traumatu, ale přesto...Její chování bylo někdy tak otravné, že bych s ní s chutí zatřepala :-) Celou reputaci knize zachránil akorát Braden. Tím jaký byl vytrvalý, obětavý, chápavý a milující. Přesto, že ho od sebe Joss neustále odháněla. Prostě byl to dokonalý klaďák ve všech ohledech :-)
Jinak knihu celkově hodnotím jen třemi hvězdičkami. Uvidím, jestli se autorka v dalších dílech série polepší....:-)