Dublin Street

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/dublin-street-dublin.jpg 4.31282

Dublin Street 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

On Dublin Street, 2012

Kniha Dublin Street

oresvo

Byla to pěkná oddechovka, ona byla docela zvláštní, on měl neskutečnou trpělivost , příběh se četla pekne, svižně , žádné zdlouhavé scény . Ale na plný počet * to nebylo.

DomenicaRisa

Tato kniha byla jedna z prvních, které jsem v daném žánru asi před 8 lety četla. Při opětovném shledání s postavami jsem byla dnes mile překvapená. Stále to byl uvěřitelný a milý příběh se sympatickými postavami, který se neztratí ani v dnešní široké konkurenci obdobně laděných knih a většině by nakopal zadek. Jediné co mi trochu chybělo, byl popis Edinburgu.

martina1797

Tak tohle bylo super čtení. Je tam romantika, zajímavá zápletka a mezi hlavními postavami to tak správně jiskří. Navíc se moc dobře čte. Už mám nachystaný druhý díl... ????

anna7852

mé srdíčko opět zaplesalo
krásný příběh už se těším na další :-)

lihate

O autorce a jejích knihách vím dlouho, ale vůbec netuším, co mě přimělo jejich čtení oddálit.
Braden i Jocelyn byli senzační, vtipní, pohotoví. Joss jsem v dost věcech chápala a věřila jsem jí, že se nakonec rozhodne správně. Líbili se mi o rozhovory s terapeutkou, Joss díky nim přišla na dost věcí, které by si sama neuvědomila. Braden mi občas přišel až dost hrubý, ale určitě ne schválně nebo nějak protivně. Na to měl až moc velké a otevřené srdce, čímž by si získal každou ženu. Oblíbila jsem si i Ellie a Adama, oba to byli ti správní kamarádi, přátelé, kteří se hledají velmi nesnadno. Příběh byl poutavý, silný, strhující. I když jsem nechtěla mít knihu přečtenou za chvíli, pořád jsem otáčela dál a dál až jsem byla u epilogu. Těším se na další díly.

"Ztráta by neměla být děsivá stvůra, nýbrž moudré stvoření, které nás má naučit nebát se, že zítřek možná nepřijde, a žít naplno, jako by hodiny ubíhaly stejně rychle jako vteřiny."

Dellphi

Četla se dobře, nicméně musím říct, že vedlejší dvojice mě bavila více, než hlavní pár a trochu mě mrzelo, že nemají vlastní knihu. Každopádně knížka byla dobrá, a i příběh byl zajímavý, přesto mě ostatní díly bavily o něco víc. Ale rozhodně stojí za přečtení.

adela_02

Moje nejoblíbenější postava byla Ellie. Pravý opak Joss, která skrývala emoce. Musím říct, že kniha mě pohltila. Příběh byl velmi dobrý, plný emocí a ke konci?? To mě dostalo na kolena. Nemohla jsem od stránek odtrhnout oči. Pokaždé jsem si řekla "tak ještě jednu stránku" a skončilo to s dočtenou knihou. Četla jsem ji několikrát a rozhodně se k ní vrátím! doporučuji!!

Vendulik
25.11.2020

Kniha přečtená jedním dechem. Má všechno napětí, erotiku a taky romantiku. Parádní a strhující příběh.