Dublin Street

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/dublin-street-dublin.jpg 4.31165

Dublin Street 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

On Dublin Street, 2012

Kniha Dublin Street

Aja39
včera

Konečně jsem se dostala k prvnímu dílu série a jsem nadšená. Krásný příběh Joss a Bradena. Autorka umí krásně popsat pocity a vztahy mezi postavami že si je zamilujete. Celá série je velmi dobře napsaná nenudí mě.

janina66
předevčírem

Velice krásný, povedený příběh, vhodný k oddychu. Romantika s erotikou a čtivé, takže si jen užíváte četbu, a je konec. Líbilo se mi, jak šel Braden chytře na Joss.

haWranka

Začátek mě hodně navnadil - bylo to smutné, byl tam humor, byla tam romantika i erotika. Jenomže po nějaké době jsem začala postrádat děj. Vzhledem k tomu, že bylo od začátku naprosto jisté, jak to se všemi dopadne, musela jsem se ke konci do čtení až nutit, protože žádný zvrat ani překvapení se nekonalo. Ale dám šanci dalšímu dílu, špatně to určitě nebylo.

knihomolka78

Moje první kniha od Samanthy Young a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapena. Je to sice slaďárna s předvídatelným šťastným koncem, ale jsem ráda, že se nejednalo jen o sex, ale taky o vztahy, celý příběh měl hlubší podtext. Byl tam krásný, sexy, bohatý a sebevědomý muž, kterého by chtěla každá žena, a krásná, ale komplikovaná "popelka" (byť tahle chudá nebyla). Děj plyne lehce, s humorem, napětím i se správnou dávkou romantiky a erotiky. Samozřejmě, náhody jsou pohádkové a sexuální scény mnohdy přehnané, protože několik orgasmů za sebou a ještě ve stejnou chvíli... No, možná to tak někdo má...? Ale kniha se četla dobře, stránky rychle ubíhaly a tak si další díl určitě přečtu.

petraj30

Popravdě jsem očekávala jen sex, sex a v neposlední řadě sex, nicméně jsem byla opravdu překvapená a hlavně ráda, že kniha popisuje i něco jiného.
Kromě hlavních hrdinů se příběh točí i kolem jejich přátel a příbuzných, ale celý příběh měl trošku hlubší podtext, takže to nemusí být jen pro ty mladší ročníky. Bylo to smysluplný příběh, sice to poněkud smutnější, ale bylo to vykresleno reálně, dokonce i tak reálně, že jsem v některých chvílích na Bradena žárlila:-):-)
Sérii jsem měla celkem dlouho, ale pořád jsem ji odkládala, protože, jsem si bláhově myslela, že se to točí jen kolem sexu, ale bylo to úžasné

NikolaSkop

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

Frupet

Milovníci erotických románů si určitě přijdou na své. V knize bylo všechno. Krásný, bohatý a sebevědomý muž, mladá, sexy a komplikovaná žena, nejlepší kamarádka se svojí dávkou lásky a životních kotrmelců... a konec jako z pohádky.

Myška43

Doporučuji přečíst celou sérii. Pro mě super.

Roštěnka
Roštěnka