Dublin Street

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166479/dublin-street-dublin.jpg 4.3887

Dublin Street (1.)

On Dublin Street (2012)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Lucai

Dublin street bola prvá kniha od tejto autorky. Zaujala ma, nemohla som sa od nej odtrhnúť (pri dvoch malých deťoch celkom sranda), čítala som po nociach...Pútavý bol aj príbeh Joss, jej skrytý demoni z minulosti....Veľmi pekný bol vzťah Bradena a jeho sestry, vlastne jeho vzťah k celej jeho rodine....Knihu odporúčam a teším sa na dalšiu :-)

dee95

Pohodové čtení, ale byla to má první kniha od autorky a na rozdíl od autorek jako je Sylvia Day nebo Christina Lauren mi kniha přišla hodně uspěchaná a stručná. Pro někoho je to v tomhle žánru plus, ale já si potrpím na delší knihy. Nicméně jinak super.

langova.katka

Bylo to hezké, šlo do hloubky více než je u tohoto žánru obvyklé. I proto to pro mě bylo zajímavé a poutavé. Můžu jen doporučit. I erotika je jemnější než třeba u C. Lauren, ještě mi nějaké díly chybí, ale autorčina Jamaica Lane pořád zůstává na 1. místě a nevěřím, že by bylo možné jí překonat. Ale i tohle bylo hezké a hodně mě zaujalo.

LivN

Ikdyž jsem si spletla díly a četla jsem tento díl jako druhý tak mě to nezklamalo naopak bylo to super čtení. Krásná obálka. Velmi dobré Samantha má prostě ty nejlepší knížky. Nechybí jim děj ale taky se od knížky očekává nějaká ta erotika a to knížka taky splňuje takže za mě 5 hvězdiček!

tereza..23

Tohle byla první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla. A jsem za to ráda. Jak kniha tak i sama autorka mě uchvátili. Po přečtení téhle knihy jsem se hned musela vrhnout na další. Samotný příběh byl hodně zajímavý a poutavý. Dalo mi velkou práci se od knížky odtrhnout, málem jsem nebyla schopná vstanou a jít si uvařit čaj :D. Tahle knížka mě vážně hodně zaujala. Líbí se mi jak je tam zakomponovaný i životní příběh Joss- to co si prožila ona, se vlastně může stát kdykoliv komukoli z nás... Brenden-typický sukničkář, se kterým jsme se mohli setkat i v jiných knihách. Ale zamilovala jsem si ho kvůli jeho vztahu k Elli.
Vztah Ellie a Adama. Asi by to byl jenom moje zbožné přání, ale líbilo by se mi, i kdyby tahle dvojice měla samostatnou knihu. Knihy od téhle autorky pro mě nejsou ty knihy, které si přečtu jenom jednou a už se k nim nikdy nevrátím. V budoucnu si určitě dokoupím zbytek knih od téhle autorky, mám zatím doma jenom Hrdinu a Scotland Street. :-)

Evka3814

Super kniha,velmi čtivá

Onceuponthetime

Podle mě je to nejlepší díl série. Líbí se mi spád příběhu i to, že je hlavní hrdinka spisovatelka. No je pravda, že se někdy chová trochu zvláštně, ale to dělám taky takže jí to vlastně nemůžu vyčítat. Moc se mi líbil okrajový příběh druhé zamilované dvojice. Rozhodně je to knížka, kterou si znovu přečtu (za nějakou dobu) a nebude mě nudit.

Monbon

Cela Dublin seria je super, cita sa velmi lahko, ma to spad, zaujimave zapletky a to iskrenie, och :-) troska mi pride nerealne ako sa vsetci navzajom zboznuju, ale to len taky nerusivy detail :-)

Petruse21
27.11.2017

Četla jsem hned po Hrdinovi, je to tak na stejné úrovni, Hrdina mi ale sedl lépe, tady hlavní hrdinka nebyla můj šálek čaje.

TerezaMondeková
16.11.2017

Kniha naprosto BOŽSKÁ!!
Je to první kniha, co od této autorky čtu a musím říct, že mě vůbec nezklamala. Příběh je skvělý. Byla jsem napnutá a zvědavá od začátku dokonce. Příběh je i zajímavý, ale občas i předvídatelný.
Obálka mě hned na první pohled okouzlila. Je nádherná. A název to samé.
Hlavní hrdinku jsem si hned zamilovala. Hlavně, proto co zažila a jak se k tomu postavila.
Hlavní hrdina to samé. Líbí se mi, jak o ni bojoval. To na mužích nejvíc zbožňuju, když se nevzdávaj a bojujou dokud toho nedosáhnou. Jsou skvělý pár.
Příběh si určitě znova přečtu. Teť už se ale těším na druhý díl. Už se nemůžu dočkat. Doporučuji.

učtenávčelka
04.11.2017

Jako romanticko-erotická oddechovka to posloužilo.
Co bych autorce hodně vytkla je používání stejných jmen, v tomto díle spolubydlící Ellie a její matka Elodie, když si ty dvě povídají s někým třetím, tak je zbytečné zjišťovat, co říká matka a co dcera. Joss a Jo, nebo v dalších dílech Join přítel Cameron/Cam a bratr Cole (knížky poslouchám jako volnočasovou oddechovku v mp3). A pak zahlcení jmény dětí a vyjmenovávání, kdo je v jídelně na nedělní oběd.
Co mi ještě hodně vadilo hlavně u následujících dílů, je velký časový odstup, a neschopnost provázat příběh Hannah a Cola do plynoucích dějů. Místo toho autorka skákala zpátky v čase, jak se jí zachtělo.

LuciíŠvarc
04.11.2017

Perfektní kniha. Kupovala jsem na doporučení paní prodavačky v knihkupectví. Měla jsem přečteno za jeden den, nemohla jsem se odtrhnout. Moc hezky psaná kniha. Rozhodně nezůstanu pouze u tohoto díla od autorky Samanthy Youngové.

MarKy95
02.11.2017

Z celé série se mi líbila nejvíc :) Pak ještě druhý díl, ale ostatní kníhy... ne.

nani_nka
19.10.2017

Knižka, ktorú som čítala asi už päťkrát a stále ma tá chémia medzi Joss a Bradenom baví. Áno, miestami bola Joss neskutočne tvrdohlavá a Braden egoistický, ale tak každý máme nejaké chyby a žiadny knižný hrdina by nemal byť úplne dokonalý. Za mňa jednoznačne jedna z tých lepších moderných romantických kníh.

Eleanor-ka
13.10.2017

Kombinace knih Padesáti odstínů šedi a Šťastní lidé čtou a pijou kávu. Nenucené, ale předvídatelné. Taková zlatá střední cesta.

Amitiel76
12.10.2017

No, tak jsem si koupila celou tuto sérii, a začínám první částí.....
"Dublin street" - tak někde do stránky 150 jsem se vyloženě nudila. Vůbec nic se tam nedělo, děj se táhl jak "žvýkačka na botě".
A pak přišlo to, na co prostě od začátku čekáte - první sex a sblížení hlavních hrdinů. Děj se tak konečně odlepil z místa, a já si začala četbu trochu užívat. Ale říkám jen "trochu".....Za celou knihu jsem totiž nedokázala přijít na chuť Jocelyn. Ta holka mi prostě nesedla....Vím, že trpěla panickou poruchou, a měla vážné psychické problémy po prožitém traumatu, ale přesto...Její chování bylo někdy tak otravné, že bych s ní s chutí zatřepala :-) Celou reputaci knize zachránil akorát Braden. Tím jaký byl vytrvalý, obětavý, chápavý a milující. Přesto, že ho od sebe Joss neustále odháněla. Prostě byl to dokonalý klaďák ve všech ohledech :-)
Jinak knihu celkově hodnotím jen třemi hvězdičkami. Uvidím, jestli se autorka v dalších dílech série polepší....:-)

Kiwicatko
12.10.2017

Tolik zmatku a nedorozumeni :-) ale nakonec konec dobry, vsechno dobry ;-)

jani.ruzicko
06.10.2017

Nenáročné, čtivé... velmi příjemná oddychovka... Braden měl fakt velký ego =D ale bylo to milé =) rozhodně se ke knížce a potažmo celé sérii vrátím

cirilla.s
02.10.2017

Skvělá knížka na odpočinek a odreagování. Čtivá, do děje vás hezky pohltí, takže ideální když chcete na chvíli uniknout z našeho světa:) Díly jsou si navzájem velmi podobné - dívka s problémy, která potká ideálního partnera na celý život. Klišé, ale na odlehčení je to super, jednoduše romantika.

Tabby
25.08.2017

Výborná knížka po hektickém dni, kdy od knížky nechcete nic jiného než si přečíst nějaký hezký děj, bez zbytečného přemýšlení.
Skvěle jsem si při čtení odpočinula a hlavní postavy jsem si oblíbila. Děj hezky plynul a knížka se četla tím rychleji. Rozhodně se mi líbila a určitě se k ní budu občas vracet. :)

IvankaM
06.08.2017

Úžasné. Spisovatelku jsem si okamžitě zamilovala.

Makaja
25.07.2017

Četla jsem nejdřív poslední díl serie, mi nějak přišel vhod do výzvy, po dočtení jsem si řekla, že se mrknu, jak to všechno začalo. Příběh v jedničce je téměř totožný, oba hrdinové mají velké trauma, které jim ničí vztah, jsou spolu, od sebe, spolu ..... Že dám 3 hvězdy je zásluha ironických rozhovorů, to mám ráda. Nicméne, asi si druhý až čtvrtý díl odpustím, i když nikdy neříkej nikdy.

delatrix
21.07.2017

Osobně tuhle knihu hodnotím jako brakový román. Neříkám, že tam nejsou části, které se mi nelíbily, ale nebylo jich tolik. Možná je to tím, že je kniha tak krátká, že mne příliš nezaujala tak pro čtenáře, co mají rádi romány s krátkým dějem by se líbila víc než mě. Tohle je alespoň můj osobní názor.
Znovu ji číst určitě nebudu.

vedana
14.07.2017

Příjemná oddychovka.

elisa194
14.07.2017

Mám takové knihy ráda. Oddechové čtení,sice je jasné jak to dopadne, ale dobře se to čte. Joss mi lezla někdy svým chovanim na nervy a Braden největší sympaťák.

ardeas
09.07.2017

Od tejto autorky som čítala ako prvú Jamaica Lane, ktorá sa mi celkom páčila. Po dlhšom čase som siahla po tejto.
Dej je dosť predvídateľný, finále bolo nuda, ale humor v podobe uštipačných dialógov to v celku vyvážil, takže to bola celkom príjemná oddychovka. :)

Lucibuska
09.07.2017

Kniha je čtivá. Už od začátku je je jasné jak to dopadne. Ale rozhodně mě kniha i tak bavila a knihu jsem měla během jednoho dne přečtenou. Celou tuhle serii mám rada.

NikaMirka
07.07.2017

Od této knihy jsem dostala přesně to, co jsem čekala. Oddechové čtení, které neurazí ani nenadchne. Nic překvapivého, žádné nepředvídatelné zvraty ani konec, dokonce ani nepřekvapivé dialogy. Pro tuto knihu klasika. Jediná věc, která mě rvala vnitřnosti byla neznalost autorky nemoci "panické poruchy" a její neschopnost si zjistit, jak takový attak opravdu probíhá. Jess se z každého záchvatu dostala tak snadno! A ještě větší blbost, jak okamžitě pokračovala v tom, co dělala před záchvatem. Autorka měla zůstat u erotiky, a raději zařadit šuká*ní už v první polovině knihy a necpat do příběhu tak vážné téma. Bojuji s touto nemocí již deset let a attaky opravdu nejsou tak krátké, ani tak jednoduše neodezní. A aby toho nebylo málo, hlavní vyvrcholení je ta záležitost se sestrou Bradena, bože...prostě dvě hvězdičky

sonča94
21.06.2017

Knihu hodnotím kladně. Už od první stránky mě kniha pohltila, a jak jsem četla víc a víc tak sem knihu skoro nemohla odložit. Dobře napsane, děj byl napínavý a vzrušující, a u konce i dojemný. Mužu vřele doporučit, a jsem zvědavá na další knihy :)

ankaras
12.06.2017

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.