koupit eknihy

Samantha Young

skotská, 1986, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
Dublin StreetHrdinaMesačné svetlo na Nightingale WayJamaica LaneLondon Road

Autor

Samantha má 27 let, je Skotka a studovala starověkou a středověkou historii na univerzitě v Edingburghu. Píše od té doby, co si pamatuje. Zkoušela psát v řadě žánrů. Velkou částí jejího života je také hudba, má mnoho oblíbených kapel, které jí také pomáhají při psaní. Samu sebe prohlašuj... celý životopis

Komentáře (9)

Přidat komentář
Alenuska1994
01.03.2017

zaujimavo vykreslene jednotlive pribehy v knihach a vlozene problemy sucasnoti. Vrelo doporuzujem

angelbooks
31.12.2016

Už po prvním díle jsem věděla, že se mi knihy této autorky budou líbit.
Moc se těším, až si přečtu i další díly série Dublin Street. Druhý už mám stáhnutý, tak uvidíme :D.

Nai
19.12.2015

Autorčiny knihy u mě patří mezi nejoblíbenější. Od knih jsem se nebyla schopná odtrhnout a přestat číst. Knihy už mám přečtené všechny aspoň dvakrát a klidně bych si je přečetla znovu.

Terez.a
13.12.2015

Já tuhle autorku obdivuji. Píše totiž skvěle. Zatím všechny její knížky se mi líbily.Jedna lepší než druhá.

avalonek
29.09.2015

Opravdu úžasná spisovatelka románu..Její knihy mě vzaly za srdce,je to jak kdyby to opravdu někdo prožil a jen vložil na papír..Moc hezké čtení akorát škoda,že jsou její knihy tak krátké..

Karolína18
13.09.2015

Moje absolutně nejoblíbenější spisovatelka. Její knihy jsou naprosto odzbrojující. Nechybí v nich napětí, erotika, romantika a spoustu zabijácky sexy chlapů. Ne vážně, hrdinové z jejích knih mě naprosto dostávají do kolen. A hrdinky jsou neuvěřitelně vtipné a chytré, i když každá svým ojedinělým způsobem. Nedokážu říct, které její dílo mám nejradši, protože jsou všechna úžasná!

LivN
22.03.2015

Četla jsem všechny díly série Dublin Street téměř jedním dechem. Na Jamaica Lane jsem čekala pul roku a těším se na další škoda, že si budu muset zase počkat měla bych to nejraději hned. Četla jsem už hodně knížek,ale žádné mě tak nezaujaly jako tyhle.

Mišutamyš
13.03.2015

Od této autorky jsem četla zatím dvě knihy, právě se chystám na třetí a už teď můžu říct, že je to výborná spisovatelka. Píše čtivě a uvěřitelně, s citem i humorem a její styl psaní mi přesně sedí. Jen tak dále!

Šánka
26.10.2014

Právě jsem dočetla 2.díl Dublin Street a musím říct, že podle mě, autorka patří ke špičce v tomto žánru.Nejsou to jen dobře popsané erotické scény, ale je to i v obou případech propracovaný příběh , který se velmi dobře čte a dobře vykreslené postavy.


Samantha Young - knihy:

Autor je 225x v oblíbených.