Koupit knihy

Samantha Young

skotská, 1986


Nahrávám...

Nová kniha

Pomýlené srdce

Pomýlené srdce - Samantha Young

Pro děvčata McKennovy byla Jane jako sestra. Pro Jamieho McKennu byla vším. Když se Jamieho svět začal hroutit, doufal, že právě Janina láska ho udrží pohromadě. Jane ho ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 11 knih

Komentáře (19)

Myška43
26.06.2022

Samantha je skvělá spisovatelka. Miluju její příběhy. Spousta zajímavých témat z běžného života, spousta emocí a překrásné konce. Těším se na další knihy.

bekule
28.08.2020

Po čase jsem si přečetla první tři díly znovu. Před dvěma lety mě víc zaujal druhý díl než první, tentokrát naopak jednička,ovšem Olívie s Natem vyhráli jak před dvěma roky tak i tentokrát. Asi přirostli k srdci i autorce když jim věnovala i pokračování odehrávající se o čtrnáct let později.

lightka
04.04.2020

Na celou sérii Dublin Street jsem si udělala strom vztahů, abych se neztrácela :-D

granny
15.02.2020

Včera večer jsem dočetla.Moc se mně líbila.Mám v knihovně všechny její knihy a budu ráda za každou její další.Skvělá autorka.Mám už knihovny tři a pěkně nacpané až se police prohýbají,ale pro Yungovou vždycky místo udělám.Jen mám problémy kam s těmi starými knihami.
Zdravím Polednice

TerezaMondeková
28.09.2019

Každý příběh je úžasně napsaný. Je romantický, originální, překvapivý, napínavý, zajímavý a neskutečně čtivý. Každý příběh má závěr, překvapení, spád. Nechybí ani láska, humor, přátelství. Všechno je skvěle popsané, neudržela jsem slzy.

margitka13
01.09.2019

Samantha ma asi nikdy nesklame. Jediné čo ma sklamalo je to že nie sú vydané všetky jej knihy, buď to v SK alebo CZ.
Ľudia, ak máte niekto čo i len neoficiálne preklady jej nevydaných kníh PROSÍM šup sem s nimi a napíšte mi. :D

patricia8137
29.07.2019

Prečítala som všetky knihy od autorky SAMANTHA YOUNG a musím povedať, že tieto knihy sú moje najobľúbenejšie, čo sa týka kníh s erotickou tematikou. Dokonca sa mi páčili viac ako knihy od autorky E.L. JAMES. Prečítala som veľa kníh s touto tematikou a vždy som ich považovala za nenáročné čítanie oddychového charakteru, ale tieto knihy mali niečo viac do seba.

LenRan
21.03.2019

No nic holky.....právě jsem se vrátila z Edinburghu a musím říct, že Samantha pěkně kecá, žádný hezký Skoty jsem tam neviděla :) I tak ale její knížky miluju, na tom se nic nemění :)

1