koupit knihy

Samantha Young

skotská, 1986

Nahrávám...

Nová kniha

Struny lásky

Struny lásky - Samantha Young

Co byste obětovali pro lásku? Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné americké pop-rockové kapely. Sláva však pro ni byla utrpením. Když ji potkala nečekaná rodinná tragéd... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 10 knih

Komentáře (18)

bekule
28.08.2020

Po čase jsem si přečetla první tři díly znovu. Před dvěma lety mě víc zaujal druhý díl než první, tentokrát naopak jednička,ovšem Olívie s Natem vyhráli jak před dvěma roky tak i tentokrát. Asi přirostli k srdci i autorce když jim věnovala i pokračování odehrávající se o čtrnáct let později.

lightka
04.04.2020

Na celou sérii Dublin Street jsem si udělala strom vztahů, abych se neztrácela :-D

granny
15.02.2020

Včera večer jsem dočetla.Moc se mně líbila.Mám v knihovně všechny její knihy a budu ráda za každou její další.Skvělá autorka.Mám už knihovny tři a pěkně nacpané až se police prohýbají,ale pro Yungovou vždycky místo udělám.Jen mám problémy kam s těmi starými knihami.
Zdravím Polednice

TerezaMondeková
28.09.2019

Každý příběh je úžasně napsaný, je romantický, originální, překvapivý, čtivý, napínavý, nemůžu se odtrhnout. Každý příběh má závěr, překvapení, spád. Nechybí ani erotika a ani romantika. Všechno je skvěle popsané. U některého dílu mi tekly i slzy. Taky v jejích knihách nechybí humor ani láska. Všechny hlavní postavy mi okamžitě sedly, ať už hrdinky nebo hrdinové.

margitka13
01.09.2019

Samantha ma asi nikdy nesklame. Jediné čo ma sklamalo je to že nie sú vydané všetky jej knihy, buď to v SK alebo CZ.
Ľudia, ak máte niekto čo i len neoficiálne preklady jej nevydaných kníh PROSÍM šup sem s nimi a napíšte mi. :D

patricia8137
29.07.2019

Prečítala som všetky knihy od autorky SAMANTHA YOUNG a musím povedať, že tieto knihy sú moje najobľúbenejšie, čo sa týka kníh s erotickou tematikou. Dokonca sa mi páčili viac ako knihy od autorky E.L. JAMES. Prečítala som veľa kníh s touto tematikou a vždy som ich považovala za nenáročné čítanie oddychového charakteru, ale tieto knihy mali niečo viac do seba.

LenRan
21.03.2019

No nic holky.....právě jsem se vrátila z Edinburghu a musím říct, že Samantha pěkně kecá, žádný hezký Skoty jsem tam neviděla :) I tak ale její knížky miluju, na tom se nic nemění :)

Lucai
18.03.2018

Celá séria je super...Každý príbeh má hlbku, ale nechýba erotika, romantika a sarkazmus a samozrejme kopec sexi mužov....pri každom príbehu som sa smiala, ale aj mi tiekli slzy...určite odporúčam...nezvyknem čítať jednu knihu dvakrát, ale k týmto sa určite vrátim....Takže moja nová NAJ autorka :-)

1