Struny lásky přehled

Struny lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431484/bmid_struny-lasky-k5N-431484.jpg 4 468 468

Play On série

< 2. díl >

Co byste obětovali pro lásku? Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné americké pop-rockové kapely. Sláva však pro ni byla utrpením. Když ji potkala nečekaná rodinná tragédie, Skylar zmizela ze světa. O rok a půl později si vydělává na jídlo zpěvem na ulicích Glasgow. Zatím ji nikdo nepoznal, neunikla ovšem pozornosti ambiciózního manažera hudebního vydavatelství. Killian pracuje v renomované nahrávací společnosti Skyscraper Records. Vychoval ho strýc a majitel vydavatelství, kdyby však nebylo jeho milované sestry, vyrůstal by bez lásky. Killian je odhodlaný přinést firmě větší úspěch než kdy dřív a tahle mladá žena by mu s tím mohla pomoct. Ví, že když se její muzika dokáže dotknout jeho temné duše, všem ostatním prozáří život. Skylar dá Killianovi jasně najevo, že nemá zájem pro něj zpívat, když ale na vlastní kůži zažije, jak nebezpečný je život na ulici, nemá na koho jiného se obrátit. Vytvoří se mezi nimi nepopiratelné pouto. Skylar nestojí o kariéru zpěvačky, když ji však dožene její minulost, Killian stojí před rozhodnutím, které ho může zničit. Dá přednost Skylar před vším, na čem celý život pracoval? Nebo ztratí ženu, jež pro něj znamená víc, než by si kdy pomyslel? Samantha Young, autorka série Dublin Street a románu Bez rozloučení, se vrací do uměleckého světa s dojemnou, sexy romancí o tom, jak přežít lásku a obětování.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

As Dust Dances , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Struny lásky. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (104)

Annkag
02.03.2024 3 z 5

I život hvězdy se občas přejí, hlavně když se láska k hudbě potká s rodinou tragédii.

Lucie.285
10.12.2023 5 z 5

(SPOILER) Znovu se mi potvrdilo, že autorka umí psát. Knihu nešlo odložit. Máme zde Skylar, známou zpěvačku, která od všeho utekla a v Glosgow žije na ulici a vystupuje s kytarou, aby měla na jídlo. A tam jí okamžitě pozná Killian, který dělá v hudebním nakladatelství. Některé části byly opravdu silné, třeba moment, kdy se jí pokusili znásilnit a ukradli jí kytaru. Erotické scény opět perfektní a to jiskření mezi hrdiny ani nejde popsat. Příběh je celý vyprávěn z pohledu hlavní hrdinky a máme tady tropy: hudební průmysl, slow-burn a malý age gap (6 let). Kniha měla vše, co jsem si přála a očekávala.


klarka009
23.10.2023 4 z 5

Příběh Skylar a Killiana z hudebního prostředí je moc pěkně napsaný. Knížka mě bavila hned od začátku, kdy Skylar zpívala na ulici. Nechápu, že by tam někdo chtěl skončit dobrovolně :-/ I když prostředek mě chvílemi nudil, celkově to bylo fajn oddechové čtení. Moc se mi líbily texty písní, které v knize byly :) Skylar a její hysterické záchvaty mi přišly někdy už přes čáru, ale na druhou stranu mi ji bylo líto, čím vším si musela kvůli své slávě projít. Nechtěla bych být slavná ani za nic :D Killianovi jsem moc nepropadla tedy, ale jak řekla jeho sestra: I když navenek působí drsně, uvnitř je to opravdu plyšák :D Knížka je čtivá, oddechová a je v ní plno hudby, takže vám ji doporučuji :)
Vím, že v této sérii je dílů víc a i když na sebe prý nenavazují, mám v plánu si je přečíst :)

všechny komentáře

Související novinky (2)

Knižní novinky (34. týden)

23.08.2021


Knižní novinky (12. týden)

16.03.2020


Citáty z knihy (1)

Nějak se mu povedlo znovu nalézt moji duši. Nikdy nebude celá, ale takový už je život. Začínáme s ryzí celou duší a život jí dává rány. Sežehne ji, potluče a někdy ji dokonce rozdrtí na prach. Ovšem existují způsoby, jak si ji uchovat a dát jí novým způsobem dohromady. Zalátat světlem stíny podlitin, zašít trhliny veselou nití.


Kniha Struny lásky v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených624x
ve Čtenářské výzvě32x
v Doporučených38x
v Knihotéce374x
v Chystám se číst276x
v Chci si koupit60x
v dalších seznamech5x